3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Tavsiye Edilen Yer Neresi

Esra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
332
0
0
3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Satın Alır Mısınız?
3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Güncel Fiyatı 200.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Hakkında yaklaşık 189 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Ürün Detayları

_x000D_

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Ürününün Satıcısı, Delta 3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) ürününü 200.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Kullanıcı Geri Bildirimleri
200.0 Tl ye satışta olan 3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
189 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: annem için aldım çok beğendi
İsim: D** N** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Eylül 2024
Satıcı: Delta Spor

Yorum: güzel beğendim ürün çok hızlı ulaştı paketlenmesi güzeldi
İsim: A** D**
Tarih: 06 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Oğlum için aldım sağlam ve iyi paketlenmiş ulaştı bana
İsim: F** B**
Tarih: 29 Eylül 2023

Yorum: Öğrencilerim için aldım.Gayeet güzel
İsim: N** Ç**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Fiyat fayda performansı iyi. Memnunum.
İsim: Serkan Ö.
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: pilates için aldım, kalınlıkları aynı değil ama gayet yeterli ve sağlam
İsim: a** b**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: kalitesini bildiğim bir ürün tavsiye edilir
İsim: K** D**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: çok kalite değil ince kullandıkça kopacak gibi duruyor bakalım eh işte.
İsim: A** U**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Maalesef ilk kullanımda mavi başlangıç seviyesi olan üç parçaya ayrıldı. Şimdi de orta seviye olan iki parça. Çok kalitesiz çıktılar
İsim: M** D**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: güzel ürün tavsiye ederim
İsim: y** a**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: sağlam baya güzel
İsim: E** T**
Tarih: 03 Nisan 2022
Satıcı: REKOR SPORT

Yorum: kaliteli ürün
İsim: B** G**
Tarih: 22 Mart 2022

Yorum: kullanışlı güzel ürün
İsim: Z** B**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: kullanisli ürün
İsim: H** A**
Tarih: 17 Kasım 2023

Yorum: egzersiz yapmak için aldım sertliği iyi fiyatı makul kargo duzenli geldi başka markalar gıbı birbirine yapışmıyo siyah rengini bıraz fazla zorladım heralde koptu tavsiye ederim
İsim: i** k**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: çok iyi henüz kullanmadım ama sağlam gibi ve güzel geldi
İsim: **** ****
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: Kesinlikle tavsiye ediyorum çok güzel ve kaliteli
İsim: R** S**
Tarih: 30 Mart 2022

Yorum: iyiki aldım çok guzel
İsim: a** ı**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: Güzel beğendim iş görür fiyatı da uygun bence
İsim: N** E**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: çok guzel,kaliteside iyi,beyendim
İsim: **** ****
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Bi müddet kullandım aşırı gergin kullanmama rağmen yapısında bozulma olmadı kopma olmadı eski haline döndü gayet sağlam ve güzel tavsiye ederim kaliteli mal gerçekten
İsim: b** s**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: yapısı sağlam fiyatına göre de iyi sadece eni çok az daha geniş olabilirdi belki ama idare ediyor çok da sorun değil
İsim: H** S**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Kaliteli ürün.
İsim: E** E**
Tarih: 26 Eylül 2021

Yorum: kullanışlı, beğendim
İsim: i** T**
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: Çok teşekkür ederim güvenilir satıcı
İsim: A** Ö**
Beden: 29 Ağustos 2024

Yorum: Teşekkürler...
İsim: c** a**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Guzel begendim
İsim: b** ş**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: Kaliteli geldi
İsim: P** B**
Tarih: 14 Temmuz 2024

Yorum: umarım işe yarar
İsim: C** Y**
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: Sağlam geldi renkleri de güzel
İsim: H** A**
Beden: 27 Haziran 2024

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: 120 15 cm mi
Cevap: Merhaba, 120 cm x 7,5 cm ölçülerindedir. Delta Spor

Soru: Merhabalar 0,5 kg 1 kg ve 1.5 kg için hangi seti almam gerekiyor
Cevap: Merhaba, bantlarımızda kilo olarak değil; hafif, orta, tam direnç lastiğidir. İlginize teşekkür ederiz. Delta Spor...

Soru: eni 15 cm olan kolay orta zor ile bu arasında zorluk farkı var mı varsa ne kadar
Cevap: Merhaba; Zorluk farkı bulunmamakta. Teşekkürler...

Soru: 120 cm kısa mı yoksa bandın amacı bu olduğu için mi fazla çekilmiyor
Cevap: Merhaba, yeteri kadar esnemektedir. Daha kısa bantlarımızda vardır. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: merhaba eni 15 cm midir
Cevap: Merhaba, Bu ürünün eni 7,5 cm 'dir. Eni 15 cm, uzunluğu 120 cm hafif-orta-tam sert üç farklı direnç (sertlik) seviyelerine sahip pilates bant setlerimiz şunlardır : https://www.trendyol.com/delta/3-lu-pilates-bandi-120-cm-x-15-cm-egzersiz-direnc-lastigi-p-88860788 https://www.trendyol.com/delta/3-lu-pilates-bandi-120-cm-x-15-cm-egzersiz-direnc-lastigi-p-118111587 https://www.trendyol.com/delta/3-lu-pilates-bandi-120-cm-x-15-cm-egzersiz-direnc-lastigi-p-118156566 https://www.trendyol.com/delta/3-lu-pilates-bandi-120-cm-x-15-cm-egzersiz-direnc-lastigi-p-87036164 https://www.trendyol.com/delta/3-lu-pilates-bandi-120-cm-x-15-cm-egzersiz-direnc-lastigi-p-52015 Teşekkürler, Delta Spor

Soru: 3adet plates bandı diye yazılan,3lü direnç lastiği anlamındaki aynı anlamamı geliyor,teşekkürler
Cevap: Merhaba, Evet, biz teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: Merhaba plates 3 lü set içinde neler var
Cevap: Merhaba, Hafif-Orta ve Sert direnç seyilerinde pilates bant mevcuttur. Delta Spor

Soru: Meraba efendim bu karın bölgesindeki yağları eritmeye yardımcı oluyo mu mekik halinde çekilirse teşekkürler🙏
Cevap: Merhaba, genelde üst ve alt vücut egzersizlerinde kullanılır. Tek başına karın bölgesi çalıştırmaz.

Soru: bacak kası iyi yapılırmı
Cevap: Merhaba, Düzenli kullanım ile kaslarınız kuvvetlenecektir.

Soru: merhaba,seçtiğim rengin aynısı geliyormu 3 farklı şekilde mi geliyor teşekkürler
Cevap: Merhaba, Görselde gördüğünüz ürünlerin aynıları gelmektedir. Delta Spor

Soru: merhaba ağırlıkları ne kadar acaba
Cevap: Merhaba, Hafif: 4-5 kg Orta sert: 6-7 kg Tam sert: 9-10 kg aralığındadır. Delta Spor

Soru: Merhaba, barfiks çekmede yardımcı olabilir mi. Yani insan vücudunu taşıyabilir mi
Cevap: Merhaba, ürün amacına uygun olarak üretilmiştir ve pilates bandıdır. Pilates hareketlerinde kullanılması önerilmektedir. Delta Spor

Soru: ürünün iki ucu birbirine yapışık mi yoksa spor yaparken bizim mi bağlamamız lazım ?
Cevap: Merhaba, ürün uçları açıktır. Siz yapıcağınız harekete göre dilediğiniz gibi bağlayabilirsiniz. Delta Spor

Soru: Boyum 195cm Omuzum için alacağım kısa kalır mı
Cevap: Merhaba, üst vücut egzersizlerinde kullanabilirsiniz, ürün boyu uygundur. Delta Spor

Soru: Merhaba, üçlü set olarak alsam dirençleri aynı ayarlanabilir mi yani hafif orta ve sert olarak değil de 3 ü de orta olarak ayarlanabilir mi acaba?
Cevap: Merhaba, Set içi ürün değişikliği yapılamamaktadır. İlginize teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: merhaba kutu ile mi gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba, Ürün ambalajı kutusuzdur. Delta Spor

Soru: kalınlık larını öğrenebilir miyim bide mazemesini
Cevap: Merhaba, Ne yazık ki şu an için kalınlık bilgisi paylaşamamaktayız. Lateks malzemeden üretilmiştir. Delta Spor

Soru: bir yere bağlayıp bacak çalışsak kopar mı
Cevap: Merhaba, Şu ana kadar belirttiğiniz şekilde bir geri dönüş almadık. Herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmemekteyiz. Delta Spor

Soru: Üç ürünün renginde farklı mj
Cevap: Merhaba, görselde görüntülediğiniz şekilde farklıdır. Delta Spor

Soru: bunun siyah olarak tek satilanlari yok mu yada 3 lu siyah da olabilir
Cevap: maalesef tek olarak yada 3 lü siyah bant yok,gorselde gordugunuz renkler gelicek

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Detaylı Resimler

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü