3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Selin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,217
0
0
3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) En Düşük Fiyat Nerede?
3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Şimdiki Fiyatı Ile 124.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Hakkında yaklaşık 838 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Ürün Hakkında Bilgi

_x000D_

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Ürününün Satıcısı, Delta 3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) ürününü 124.9 Tl'den Satılmaktadır.

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Yorum Ve Değerlendirmeler
124.9 Tl ye satışta olan 3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
838 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: renklerini çok sevdik, yeğenim için almıştım, dirençler de güzel, kalitesi zaten harika bu markayı seviyoruz teşekkür ederiz ✨️ :) arkadaşlarımıza da önerdik ✨️ :)
İsim: T** D**
Tarih: 18 Kasım 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Delta Spor

Yorum: normal bant işte sağlam guzel
İsim: F** ş** Ş**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: İyi paketleme ve hızlı teslimat için teşekkür ederim.
İsim: N** Ş**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: çok kullanışlı evde spor yapmak için harika
İsim: S** Ç**
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: ürünler cok saglam tavsiye ederim .
İsim: o** d**
Tarih: 01 Şubat 2022

Yorum: Sağlam geldi
İsim: M** Y**
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: Sağlam ürün
İsim: Burcu S.
Tarih: 12 Şubat 2022

Yorum: Çok sağlam ,beklenti karşılar ..
İsim: S** G**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: Annem için almıştım her gün düzenli olarak kullanıyor çok memnun kaldı
İsim: S** Y**
Tarih: 23 Ekim 2023

Yorum: Gayet güzel renkleri de canlı
İsim: ö** b**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Eylül 2024

Yorum: Fizyoterapistim istedigi icin aldim fena degil fp urunu
İsim: E** D**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: hastamız için aldık,sorunsuz geldi, teşekkürler
İsim: Z** A**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Bu lastiklerin ebat olarak bir standardı varsa bunlar o standartta değil. Bugüne kadar gördüğüm, aldığım, kullandığım lastiklerden 1/3 oranında daha küçük. İşe yarar mı: Evet. Bir daha alır mıyım: Hayır.
İsim: O** A**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Güzel dirençleri sağlam
İsim: Z** Ö**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: hemen kargo ve teslim
İsim: E** Ç**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: İş görür güzel
İsim: F** G**
Beden: 11 Eylül 2024

Yorum: güzeller inşallah uzun süre spor yaparım bir köşede beklemezler
İsim: Z** D** S**
Beden: 02 Ekim 2023

Yorum: kayınvalideme egzersiz yapması için aldım gayet sıkılar. Bir tanesini de kendime kaptım hemen antrenman öncesi ısınmak için 😁💜 teşekkürler her şey için
İsim: A** H**
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: çok sağlam güzel
İsim: **** ****
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: ürünü beğendim, ufak tefek montaj işlerinde hiç sıkıntı yaşamadan halletmeme yardımcı oldu. Kargo ve paketlemede sorunsuzdu teşekkür ederim.
İsim: A** Y**
Tarih: 31 Ekim 2023

Yorum: sporcular için aldık gayet iyi
İsim: K** O**
Tarih: 20 Ağustos 2023

Yorum: Beğendim ama boyut olarak küçük olduğuna dikkat etmemişim. Yine de kullanıyorum . Daha önce de kullanmıştım . Memnunum .
İsim: **** ****
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Ürünler sağlam👍🏻 renkleri de çok güzel spor köşemde yerini aldılar:) lacivert olan sert dirençte, ortadaki pembe orta dirençte, en sağdaki açık pembe yumuşak dirençte lastikler 👍🏻 pilates yaparken kullanıyorum sorun yaşamadım🤍
İsim: h** b** k**
Tarih: 23 Nisan 2022

Yorum: henüz düzenli kullanmaya başlayamadım ama hepsi tek tek paketlilerdi.
İsim: D** Y**
Beden: 17 Şubat 2023

Yorum: Kalitesi ve paketleme güzeldi yapış yapış değil
İsim: Büşra A.
Tarih: 11 Şubat 2022

Yorum: Sorunsuz elime ulaştı
İsim: F** G** B**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Dirençleri çok hafif. Yeni başlayanlar için uygun.
İsim: P** R** A**
Tarih: 24 Temmuz 2023

Yorum: Teşekkür ederim
İsim: A** Ö**
Beden: 29 Ağustos 2024

Yorum: Evde spor için uygun biraz daha kalın olabilirdi.
İsim: Anıl Y.
Tarih: 30 Ekim 2022

Yorum: Çok beğendim. Kargo hızlıydı ve özenliydi hepisi tek tek paketlenmişti beğendim. Renkleri de resimdeki gibi çok güzel.
İsim: E** A**
Tarih: 11 Kasım 2023

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Kullanımı nasıl?
Cevap: Merhaba, Çalışmalarınıza başlangıçta hafif direnç seviyesi ile başlamanızı, devamında orta ve tam sert direnç seviyelerine geçmenizi öneririz. Aktif olarak spor yapıyorsanız direkt orta ya da tam sert direnç seviyelerini kullanabilirsiniz. Kol egzersizleri için min.90 cm uzunluk, bacak egzersizleri için min.120 cm uzunluk olmalıdır. Delta Spor...

Soru: kaç cm acaba
Cevap: Merhaba 90 cm * 7,5 cm * 0,50 mm ebatlarındadır.

Soru: boyutu nedir bandın
Cevap: Merhaba, Uzunluk 90 cm, genişlik 7,5 cm şeklindedir. Delta Spor

Soru: merhaba sertlik dereceleri nedir ağırlık olarak
Cevap: Merhaba, En hafifinden sen sertine doğru : 5 KG 7 KG 10 KG Teşekkürler... Delta Spor

Soru: bunlar kaç kg acaba
Cevap: Merhaba, Bu ürün ve şu iki link'te yer alan diğer ürünler https://www.trendyol.com/sr?q=PLTS-BNT-90CM-ECU&qt=PLTS-BNT-90CM-ECU&st=PLTS-BNT-90CM-ECU&mid=921&os=1 https://www.trendyol.com/sr?q=PLTS-BNT-120CM-TPB138&qt=PLTS-BNT-120CM-TPB138&st=PLTS-BNT-120CM-TPB138&mid=921&os=1 en hafifinden sen sertine doğru : 5 KG 7 KG 10 KG Şu iki link 'te yer alan ürünler ise : https://www.trendyol.com/sr?q=DS+4095&qt=DS+4095&st=DS+4095&mid=921&os=1 https://www.trendyol.com/sr?q=DS+9900&qt=DS+9900&st=DS+9900&mid=921&os=1 en hafifinden sen sertine doğru : 10 KG 15 KG 18 KG dirençlere sahiptir. Teşekkürler, Delta Spor

Soru: hangi renkleri hafif orta zor şeklinde
Cevap: Merhaba, Açık pembe renk hafif, Fuşya renk orta, Mavi renk ise yüksek sertliktir. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Bacak egzersizi için uygun mu yatarak bacağımı gerdireceğim siparişimi şimdi verdim.
Cevap: Merhaba, Bacak egzersizleriniz için minimum 120 cm uzunluğunda pilates bandımızı tercih etmenizi öneririz. https://www.trendyol.com/sr?q=direnç bandı&qt=direnç bandı&st=direnç bandı&mid=921&attr=271|24654&os=1 Delta Spor

Soru: ayrı satılan kombinelerde güç farkı var mıdır mesela birinde mavi birinde kırmızı ikisinin direnci aynı mı tek fark renk mi bilgi alabilir miyim
Cevap: Merhaba, 3 'ü de farklı direnç seviyelerine sahiptir; biri hafif direnç, biri orta, biri yüksek direnç...

Soru: uç kısmı açık olan mi daha iyi olur yoksa kapalı olan mi iyi olur acaba
Cevap: Merhaba, Bu ürün gibi ucu açık olanlara "pilates bandı" ya da "pilates lastiği" Ucu kapalı olanlara ise "squat bandı" ya da "loop bant" denir. Her ikisi ile farklı egzersiz hareketleri yapılır. İnternet arama motoruna bu kelimeleri yazarak karşınıza çıkan videolardan farklı yapılan egzersiz hareketlerini görebilirsiniz. Teşekkürler...

Soru: Merhabalar kolay gelsin, ürününüzü aldım, temizliği konusunda sorum olacaktı. Bantların suyla teması bir sorun oluşturur mu
Cevap: Merhaba, Nemli bir bez ile silerek temizlemenizi öneririz. İlginize çok teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: 168 boy icin uygunmudur
Cevap: Merhaba, Uygundur. İyi bayramlar dileriz...

Soru: 3 farklı, sertlikteki lastiklerin kullanım yerleri nasıl peki öneriz ne
Cevap: Merhaba, Çalışmalarınıza başlangıçta hafif direnç seviyesi ile başlamanızı, devamında orta ve tam sert direnç seviyelerine geçmenizi öneririz. Aktif olarak spor yapıyorsanız direkt orta ya da tam sert direnç seviyelerini kullanabilirsiniz. Kol egzersizleri için min.90 cm uzunluk, bacak egzersizleri için min.120 cm uzunluk olmalıdır. Delta Spor

Soru: resimlerden net anlamıyorum.daire şeklinde değil mi
Cevap: Merhaba, ürünün iki ucu birleşik değildir. Teşekkürler. Delta Spor

Soru: Kargo ücreti ne kadar aceba
Cevap: Merhaba, İlgilendiğiniz ürünümüzü sepetinize ekleyerek ödeme detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Delta Spor

Soru: hangisi sert acaba renkleri ve dereceleri yazarmisiniz
Cevap: Merhaba, Açık pembe - hafif, Fuşya - orta, Mavi - tam sert derecelerine sahiptir. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Merhaba kg olarak ne kadar oluyor misal yumuşak olan?
Cevap: Merhaba, kg olarak bilgi veremiyoruz. Ürün hafif orta sert olarak gelmekte. Delta Spor

Soru: futbol için kullanabilirmiyim bileklerime takıp
Cevap: Merhaba, uç kısmı açıktır. https://www.trendyol.com/delta/latex-3-lu-aerobik-pilates-direnc-egzersiz-bandi-squat-calisma-lastigi-uc-kismi-kapali-p-32257319?merchantId=921&filterOverPriceListings=false linkteki ürünümüz daha uygun olacaktır. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: 1 tanesinin eni boyu kaç cm
Cevap: Merhaba, 90 cm boyunda 7,5 cm enindedir. İlginize çok teşekkür eder; sağlıklı günlerde keyifle spor yapmanızı dileriz… Delta Spor

Soru: bu lastik göğüs kol barfiks için uygunmu
Cevap: Merhaba, trendyol.com/sr?q=superloop&qt=superloop&st=superloop&mid=921&os=1 linkteki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Hangi kargoyla gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba, Sipariş gönderimlerimizin çok büyük çoğunluğu TRENDYOL EXPRESS KARGO ile sağlanmaktadır. Trendyol Express'in henüz hizmet vermediği noktalar ile bazı hacimli ürünlerde gönderimler ARAS Kargo ile yapılmaktadır. Masa tenisi masası gibi çok büyük hacimli istisnai bazı ürünlerde kargo hizmeti Horoz Kargo ile verilmektedir. Sipariş vermeniz durumunda, kargo firmanız Trendyol tarafından siparişiniz ile eş zamanlı olarak belirlenmektedir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) Detaylı Fotoğraflar

3 Adet Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (Uç Kısmı Açık) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü