3 ADET Şeffaf Pembe Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Alınır Mı ?

Yelda

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
1,223
0
15
3 ADET Şeffaf Pembe Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Alanlar Memnun Mu?
3 ADET Şeffaf Pembe Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Güncel Fiyatı 199.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

3 ADET Şeffaf Pembe Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Memnuniyet Durumu Nedir?

3 ADET Şeffaf Pembe Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.3 .

3 ADET Şeffaf Pembe Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Teknik Açıklamalar

3 ADET Şeffaf Pembe Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Ürününün Satıcısı, Anadolu Saray 3 ADET Şeffaf Pembe Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi ürününü 199.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

3 ADET Şeffaf Pembe Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Yorum Ve Değerlendirmeler
199.9 Tl ye satışta olan 3 ADET Şeffaf Pembe Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.3

Yorum: Bence çok tatlı fiyatına göre iyi beğendim
İsim: E** A**
Tarih: 19 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Anadolu Saray

3 ADET Şeffaf Pembe Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Ürüne Dair Sorular

Soru: Makinede yıkana bilir mi ? Buzluga koya bilir miyim ?
Cevap: Efendim ürün plastikdir. .

Soru: iyi günler ürününüz sızdırma yapar mı ve mavi rengi varmı
Cevap: Sızdırma yapmaz efendim. Maalesef mavi rengimiz mevcut degildir.

Soru: merhabalar, yanında sticker geliyor mu?
Cevap: Maalesef bulunmamaktadır

Soru: Merhaba hepsinde pipet var mı ve paketlemeniz nasıl
Cevap: Merhaba, evet efendim mevcuttur ürünler patpatlı bir şekilde tarafınıza iletilir.

Soru: Merhabalar,ben kendime bundan almıştım ve plastik numarası 7'ydi,acaba numaradı kaçtır öğrenebilirmiyim?
Cevap: 5 numaradır

Soru: merhaba. büyük olanın pipetleri takılmıyor, pipetsiz mi kullanılması gerek acaba?
Cevap: pipetsiz kullanabilirsiniz

Soru: Siyah setini ve bu rengin setini alacağım umarım kaliteli malzemedir 🙏
Cevap: Merhabalar, Elbette talebiniz paketleme birimine iletilmiştir. Değerli yorumlarınızı bekler, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

3 ADET Şeffaf Pembe Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Görseller

3 ADET Şeffaf Pembe Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü