3 ADET Şeffaf Siyah Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Alınmaya Değer Mi

Zehra

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
591
0
0
3 ADET Şeffaf Siyah Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi En Düşük Fiyat Nerede?
3 ADET Şeffaf Siyah Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Şu Anki Fiyat Aralığı 299.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

3 ADET Şeffaf Siyah Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

3 ADET Şeffaf Siyah Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

3 ADET Şeffaf Siyah Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Teknik Açıklamalar

3 ADET Şeffaf Siyah Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Ürününün Satıcısı, Anadolu Saray 3 ADET Şeffaf Siyah Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi ürününü 299.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

3 ADET Şeffaf Siyah Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Kullanıcı Yorumları
299.0 Tl ye satışta olan 3 ADET Şeffaf Siyah Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: gayet güzel, kokmuyor
İsim: İ** K**
Tarih: 18 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Anadolu Saray

Yorum: Çok güzel tatlı
İsim: E** C** T**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: Tek kelimeyle harika asla da koku falan da yapmıyor🙏🏻👏🏻⭐
İsim: S** T**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Güzel eli yüzü düzgün bpa da içermediğini söylediler. Ama 1 saat so ra içindeki su aşırıı plastik kokuyor . Ben memnun kalmadım İade edicem
İsim: O** S**
Tarih: 13 Mart 2024

3 ADET Şeffaf Siyah Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Merak Edilenler

Soru: koku yapar mı
Cevap: Hayır efendim

Soru: scicker gönderiyor musunuz ?
Cevap: Merhaba, hayır efendim sticker gönderilmemektedir. görseldeki yazılar mataranın üzerinde hali hazırda yapıştırılmış halde gelecektir.

Soru: Bpa içerirmi

Soru: Merhaba hala stokta varmı ve sağlam mı ?
Cevap: Merhaba elbette ki efendim

Soru: Suluklar cam mı? acaba

Soru: Resimdeki gibi üçlü geliyor değil mi ?
Cevap: Evet efendim

3 ADET Şeffaf Siyah Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi Ürünün Detaylı Resimleri

3 ADET Şeffaf Siyah Motivasyonel Su Matarası Set 2 Litre 900ml 300ml Tritan Spor Salonu Su Şişesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü