3 In 1 Healthy Skin Tinted Moisturizer 50 Spf Renk Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Krem Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Mujde

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
580
0
15
3 In 1 Healthy Skin Tinted Moisturizer 50 Spf Renk Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Krem Tavsiye Eder Misiniz?
3 In 1 Healthy Skin Tinted Moisturizer 50 Spf Renk Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Krem Şimdiki Fiyatı Ile 314.9 Tl'den Satılmaktadır.

3 In 1 Healthy Skin Tinted Moisturizer 50 Spf Renk Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Krem Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

3 In 1 Healthy Skin Tinted Moisturizer 50 Spf Renk Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Krem Hakkında yaklaşık 7484 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

3 In 1 Healthy Skin Tinted Moisturizer 50 Spf Renk Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Krem Detaylı Bilgi

3 In 1 Healthy Skin Tinted Moisturizer 50 Spf Renk Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Krem Ürününün Satıcısı, Note Cosmetics 3 In 1 Healthy Skin Tinted Moisturizer 50 Spf Renk Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Krem ürününü 314.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

3 In 1 Healthy Skin Tinted Moisturizer 50 Spf Renk Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Krem Hakkında Yapılan Yorumlar
314.9 Tl ye satışta olan 3 In 1 Healthy Skin Tinted Moisturizer 50 Spf Renk Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Krem Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7484 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Çok iyi indirime girdikçe stoklucam
İsim: M** A**
Tarih: 15 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Note Cosmetique

Yorum: Stok yapmak için aldım. Kullandığım ve çok memnun olduğum bir ürün
İsim: elçin y.
Tarih: 18 Aralık 2023

Yorum: Hayatımın sonuna kadar kullanabilceğim bi ürün harika stok yaptığım nadir ürünlerden oldu 👌
İsim: Ö** E**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: Bayıldım buna tek ürünle cildim ışıl ışıl oldu. Doğum sonrası yüzümdeki lekeleri kapadı aydınlık yaptı övüldüğü kadar varmıs cok beğendim. İndirim zamanı hem iniyor hemde kupon ile uyguna alabilirsiniz
İsim: H** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Kasım 2023

Yorum: Stokladığım bir ürün çok memnun kaldım
İsim: A** Ç**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Işıltısı ve az kapatıcılığına rağmen mükemmel eşitleme yapıyor.sürdükten sonra allık ve rimel yeterli oluyor .ben 3. Kutudayım sürekli stokluyorum
İsim: G** G**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: İndirime girdiğinde tekrar alcam güneş korumalı cildi parlatıyor çok güzel alın
İsim: D** Ö**
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: Tek kelime ile bayıldım tekrar bir indirim kovalayıp stok yapmayı düşünüyorum
İsim: T** D** S** A**
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: Stokladım tavsiye ediyorum süper bir ürün
İsim: N** Ö**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Bundan koli koli stoklanmalı aşırı iyi elim hep buna gidiyo çok iyi cilt eşitliği sağlıyo hafif yapılı sürümü rahat bebek gibi cilt yapıyo daha önce almadığıma pişman oldum çok güzel ürün
İsim: T** F**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Rengi her ciltle bütünleşiyor ben açık tenliyim çok sevdim duruşunu. Kapatıcılığı fazla yok ama çok güzel. Bittikçe alacağım bir ürün oldu
İsim: S** U**
Beden: 22 Ocak 2024

Yorum: Çok beğendim yüzümde duruşu yok gibi
İsim: S** C**
Beden: 18 Kasım 2023

Yorum: Üründen çok ama çok memnunum. İndirimlerde sürekli yedekliyorum.
İsim: **** ****
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Cildi aydınlık yapıyor çok beğendim😍 tekrardan alacağım stolk yapacağım
İsim: A** T**
Tarih: 19 Ocak 2024

Yorum: Haaaarika çevremdeki herkes farketti farkı çok memnunum yaaa, indirime girdikçe stoklayacağım 🌸💘
İsim: Ö** Ç**
Beden: 02 Mart 2024

Yorum: Annemioluyorumbenşimdi tavsiyesiyle aldım iyi ki de almışım çok severek kullanıyorum cildi bebek gibi gösteriyor teşekkürler nefisecim🧡🧡
İsim: E** G**
Beden: 22 Ağustos 2023

Yorum: Ürünü sürdükten birkaç dakika sonra cilt ısısıyla ton eşitlemesi yapıyor, inanılmaz ama cilt renginize uymama gibi bir durumu yok, esmer bir arkadaşım da aldı ben buğday tenliyim, ışıl ışıl sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor, bu tint artık bestiemmm😍
İsim: N** A**
Tarih: 23 Ağustos 2023

Yorum: @mervetornukova sayesinde keşfedilmiş güzellik tonu kıvamı süper stoklanmalı
İsim: naciye o.
Tarih: 23 Eylül 2023

Yorum: arkadaşımın tavsiyesiyle aldim. az orta kapaticilikta. Ben yine altına güneş kremi üzerine bu ürünü kullanıyorum. günlük kullanım için çok uygun.
İsim: a** k**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: Ürünü zaten çok severek kullanıyorum indirimde stok yaptım
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: Yüzde oluşturduğu parlak ve temiz görünümü harika ve nemlendiriciliği de çok iyi
İsim: E** U**
Tarih: 23 Ekim 2023

Yorum: İnanılmaz güzel gösteriyor cildi harika bi ürün
İsim: S** C** G**
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: harika ürün bayıldımm gerçekten stok yapmalık
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Stoklayııııınnnn ! Harika bir dokusu pırıl pırıl bir cilt. Bayılarak kullanıyorum.
İsim: H** Y**
Beden: 27 Kasım 2023

Yorum: Aşırı güzel bir ürün. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Her ürün kusma yapar bende. Bu akşama kadar süper bir şekilde durdu yüzümde
İsim: T** G**
Tarih: 17 Eylül 2023

Yorum: Tek kelimeyle mükemmel, cildiniz pırıldiyor tazecik görünüyor.
İsim: H** S**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: bu 2. kutum yapisi cildime cok uyumlu isil isil yapiyor. umarim devami olan bir urundur stok yapmak zorunda kalmayiz
İsim: Ö** Y** c**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: Tek kelimeyle mükemmel bundan sonra kullanacağım tek ürün diyebilirim Mac face and body kullandıysanız kapatıcılık buna yakın nemlendirici özelliği harika buğday tenliyim çok çok beğendim 🥰
İsim: F** E**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: inanilmaz guzel parliyorlar asik oldumm 💖 herkes soruyor nerden aldigimi harikasin FEMİNG TAKI 💅🏻🫠
İsim: Ö** K**
Beden: 25 Ekim 2023

Yorum: Tek kelimeyle yapısını parlaklığına bayıldım. Bittikçe stoklanacak ürün
İsim: Feyza n. K.
Tarih: 11 Ekim 2023

3 In 1 Healthy Skin Tinted Moisturizer 50 Spf Renk Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Krem Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Merhabalar ürünü nasıl kullanmamız gerekiyor önce ürünü uygulayıp üzerine kapatıcı kullanmamız gerekiyor
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Cilt eşitleme özelliğine sahiptir, dilerseniz hafif pudra geçebilirsiniz, Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: komedojenik midir?
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Komedojenik değildir. Gözenekleri tıkamaz sivilce oluşturmaz. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: merhaba bu ürünün en açık tonu hangisi oluyor acaba
Cevap: Merhabalar ilgilendiğiniz ürün tek ton. Formülü tüm cilt tonlarına uygun.

Soru: glowing skin olan çok mu parlaklik veriyo günlük kullanima uygun mu acaba? birde bunlari kullanip bb kullanmasak olur degil mi
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Cilt eşitleme özelliğine sahiptir, günlük kullanıma uygundur efendim,dilerseniz hafif pudra geçebilirsiniz, Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: Merhaba tek renk mi? Baska renk var mi?
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Cilt ton eşitleyici bir üründür, cilt ısısı ile birlikte rengi her cilt rengine oturmaktadır. Ürün tek renktir, tüm cilt tonlarına uygundur, 50 spf koruma özelliğine sahiptir, Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: merhabalar iyi akşamlar her yüze tonuna uygunmudur günde kaç kere kullanabiliriz
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Cilt tonu eşitleyici özelliğe sahiptir, tercih edebilirsiniz efendim,makyajınızı tazelemek için kullanabilirsiniz.Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: Merhaba,bu ürün tek renk mi yani çeşit olarak?Başka rengi yok dimi?
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Tek renktir. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: beyaz ten ve çilleri olan biri kullanabilir mi
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Tüm cilt tonu için uygundur, Doğal kapatıcılığa sahiptir.Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: ürün bb ya da CC krem gibi mi kapatıcılık konusunda? yoksa daha hafif doğal bir nemlendirici gibi mi? beyaz tenliyim, cilt tonu eşitleyici hafif bir güneş kremi arıyorum. bu ürün benm için Uygun mudur? teşekkürler.
Cevap: Efendim merhaba ürün Tek renktir, tüm cilt tonları için uygundur. Keyifli alışverişler dileriz,

Soru: Gebelikte kullanılır mı
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Uygundur, kullanabilirsiniz, Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: ürün 2023 yılının hangi ayında üretildi acaba bilginiz var mı tam tarih konusunda
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.2023.10. üretimdir. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri.

Soru: merhabalarr buğday tene uygun mu
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ürün cilt tonu eşitleyici kullanabilirsiniz efendim. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: güneş kremi kullanmaya gerek vadmi
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Üründe 50 Spf bulunmaktadır efendim kullanmanıza gerek yoktur.Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: Beyaz tenliler için olanı var mı
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.tek ton efendim Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: Merhaba hamileler kullanabilir mi?
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Uygundur, kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: merhaba ben cok beyazım olur mu tenime
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Kullanabilirsiniz ,Cilt ton eşitleyici bir üründür, cilt ısısı ile birlikte rengi her cilt rengine oturmaktadır. Ürün tek renktir, tüm cilt tonlarina uygundur, 50 spf koruma özelliğine sahiptir. Keyifli alışverişler dileriz.Note Cosmetique müşteri ilişkileri.

Soru: ürünün kullanım amacı nedir tam anlayamadım güneş kremi mi
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Cilt tonu eşitleyici doğal kapatıcılığa sahip aydınlatıcı krem efendim.Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: Tek başına güneş koruma için yeterli mi?
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.Güneş koruyucu kullanmanızı öneririz. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: mrb lar esmer tenliler hangisini önerirseniz diğeri ışıltili diye okudur sorularda bunda ışıltı var mı acaba
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bu serimizde ışıltılı değildir efendim.Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

Soru: merhaba bb krem ile arasında nasıl bir fark var
Cevap: Merhaba, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bu serimiz doğal kapatıcılığa sahiptir cilt tonu eşitleyicidir, Bb cream yüksek kapatıcılığa sahiptir. Keyifli alışverişler dileriz, Note Cosmetique Müşteri İlişkileri

3 In 1 Healthy Skin Tinted Moisturizer 50 Spf Renk Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Krem Görsel Galerisi

3 In 1 Healthy Skin Tinted Moisturizer 50 Spf Renk Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Krem En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü