3 In 1 Kükürt Kremi - 100 Ml Satın Alır Mısınız ?

Nihan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
564
0
0
3 In 1 Kükürt Kremi - 100 Ml Tavsiye Edilen Yer Neresi?
3 In 1 Kükürt Kremi - 100 Ml Şuanki Fiyatı Ne Kadar 159.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

3 In 1 Kükürt Kremi - 100 Ml Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

3 In 1 Kükürt Kremi - 100 Ml Hakkında yaklaşık 563 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

3 In 1 Kükürt Kremi - 100 Ml Ürün Açıklaması

3 In 1 Kükürt Kremi - 100 Ml Ürününün Satıcısı, rise and shine 3 In 1 Kükürt Kremi - 100 Ml ürününü 159.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

3 In 1 Kükürt Kremi - 100 Ml Kullananlar
159.0 Tl ye satışta olan 3 In 1 Kükürt Kremi - 100 Ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
563 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: sivilcelere çok iyi geliyor stok yapıyoruz.indirime girdikçe
İsim: Z** B**
Tarih: 23 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Rise and Shine Kozmetik

Yorum: harika bir ürün kabak lifi sabunuyla Birlikte eşim kullandı bayıldık ucnguj içinde sivilceleri kuruttu stok yapılacak olan ürün
İsim: E** B**
Tarih: 22 Ocak 2024

Yorum: indirimde iken aldım sivilceler için kesin çözüm
İsim: e** d**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: siparis verdigim gun kargoya verildi cok hizlilardi. dun kullanmaya basladim sonucuna bakacagiim 🙏🏻✨
İsim: Ş** E**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Kullandığım bir ürn indirimde yakaladıkça alıyorum
İsim: d** f**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: Düzenli olarak kullanıyorum ve etkisini görüyorum kesinlikle tavsiye ederim:)
İsim: Bircan K.
Tarih: 26 Mart 2023
Satıcı: İSRANIN DÜNYASI

Yorum: dilan polat farkı sürekli kullanıyorum memnunum kampanyadan aldım
İsim: A** İ**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: önceden de kullanıyordum. stok yaptım cilde çok iyi geliyor.
İsim: esin A.
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: İçindeki yağların karışımı çıkan sivilceleri kurutuyor günde sadece sabahları uygulamam rağmen bile etkisi çok iyi tavsiye ediyorum 🫶☺ teşekkürler rise&shine
İsim: **** ****
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: merhabalar ben bu ürüne bayıldım. 18 yaşındayım ve sivilcelerim çok çıkıyor ve hiçbir ürün fayda etmiyor. sonra ben çok araştırdım, bu ürünü keşfettim. yorumlarda da övüldüğü kadar varmış . ben 1 aydır kullanıyorum . tavsiye ederim stok yapicam
İsim: R** Y**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: kesinlikle bir numara bir krem
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: harika bir ürün yagli akneli sorunlu ciltlere siddetle tavsiye ediyorum
İsim: D** G**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: cildimi pırıl pırıl ediyor
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: gerçekten de sivilcelerime çok iyi geldi gözle görülür bir açılma var yüzümde tun eşitlikçi beğendim tavsiye ederim
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: memnun kaldım sivilcelere çok iyi geliyor
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Bu kadar etkili olabileceğini düşünmemiştim. Kızımın ergenlik sivilcelerini kuruttu 1 haftalık düzenli kullanmada. 15 güne hepsi geçecek diye düşünüyorum. 👏🏻👏🏻
İsim: Zerrin A.
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Ben 1 ay once almistim. Kullanayım öyle yorum yapayim dedim. Yuzume iyi geldi. Kullandigimdan beri canli ve parlak cildim oldu. Kargoda hizliydi. Emegi gecen herkese tesekkurler
İsim: D** Y**
Tarih: 17 Mayıs 2023
Satıcı: SonRua

Yorum: Her zaman ürünlerinden menmun kaldım bu ürünü yeni kullanacağım kargo mutşeem hızlı
İsim: M** C**
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: Teşekkür ederim gayet güzel
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: 3 yıl oldu kullanıyorum kullanmaya devam çok iyi
İsim: M** D**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Urun sorunsuz şekilde elime ulaşti harika bir urun kesinlikle tavsiye ederim
İsim: B** Ö**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: kremi kızım için aldım çok memnun kaldık. sivilceleri düzenli kullanımda yok ediyor.
Tarih: 15 Nisan 2024
Satıcı: GKE Ticaret

Yorum: Daha yeni aldım ama ilk sürmede yüzüm yumuşacık oldu resmenn💛
İsim: İ** N**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: İşe yarıyor
İsim: Z** Ş**
Tarih: 11 Şubat 2024

Yorum: tavsiye üzerine almıştım düzenli kullanımda gözle görülür etkisi var sivilceleri kurutuyor memnun kaldım
İsim: H** G**
Tarih: 27 Ocak 2024
Satıcı: Rise And Shine

Yorum: bayılıyorum Dilan Polat ürünlerine bir çok ürününü kullaniyorum
İsim: A** B**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Yeni elime ulaştı daha kullanmadım İnşaAllah iyidir
İsim: R** G**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: mükemmel ötesi gerçekten çok güzel
İsim: Nazlı B.
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: bu ürüne bayılıyorum
İsim: M** k**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: gayet güzel paketlenmişti güzel ürün
Tarih: 05 Eylül 2024

3 In 1 Kükürt Kremi - 100 Ml Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merhaba, aloeveralı sabundan sonra bunu kullanmalıyım, yoksa farklı bir şey mi? çok aorunlu bir cildim yok T bölgesi siyab ve beyaz notkali sadece
Cevap: Merhabalar sabunlarımızın nemlendirme özelliği olmadığı için hyaluronik serum ile destekleyerek kullanım sağlayabilirsiniz.

Soru: sivilcem yok sadece siyah nokta ve gozenek var hangisi uygundur
Cevap: Merhabalar, Aktif sivilceler, siyah noktalar için Aloe vera sabun kullanımı sağlayabilirsiniz. Aloe vera sabunu cildinizde aktif sivilce mevcut ise lif kısmını kullanmadan sadece sabunu avcunuzda köpürterek yüzünüze uygulayıp 5-10 dk beklettikten sonra bol su ile durulayabilirsiniz. Sabunlarımızın nemlendirme özelliği yoktur su bazlı krem ve ya hyaluronik serum ile destekleyebilirsiniz🤍 Aktif sivilcelerini yoksa sabun yerine Pirinç peeling jel kullanım sağlayabilirsiniz. Pirinç peeling jel, hafta da 2 kere sivilceniz olmadığı dönemlerde kullanım sağlayabilirsiniz. Pirinç peeling kullanımını sağlarken uygulama kısmında peelingi sürdükten ürünü ıslak cildinize yada parmaklar ıslatıldıktan sonra dairesel hareketlerle hafif bir masaj yaparak uygulandığında daha etkili olur. Yüze uygulanan ürünü bekletmeden ılık suyla dairesel hareketlerle yıkanmanızı önermekteyiz. 🤍 ek olarak gözenek için hyaluronik ve tonik ped kullanım sağlayabilirsiniz.

Soru: Merhaba yüz için uygunmu yüzde tüylenme yaparım
Cevap: Merhabalar kükürt kremi aktif sivilcelerinize haftada 3 kez lokal olarak kullanım sağlamanızı öneririz

Soru: merhaba aloe verali sabunu kullanıp üstüne madarise sürdükten sonra bu ürünü sürsek olur mu yoksa sabundan sonra bu ürünü mü kullanmalıyız
Cevap: Merhabalar,Aleoveralı sabun ile cildinizi sabah akşam temizleyebilirsiniz.Cildinizde aktif sivilce mevcut ise lif kısmını kullanmadan sadece sabunu avcunuzda köpürterek yüzünüze uygulayıp 5-10 dk beklettikten sonra bol su ile durulayabilirsiniz.Aktif sivilcelerinizin olduğu dönemlerde maderise kullanımını önermemekteyiz.Sivilceli dönem sonlandıktan sonra maderise kullanımına başlayabiliriz.Aktif sivilceleriniz yok ve cildiniz kuru ise haftada 4-5 kez kullanım sağlayabilir,yağlı yada karma bir cilt ise 2-3 kez kullanım sağlayabilirsiniz❤

Soru: Aleovera sabunu üstüne nemlendirici kreminiz daha sonra kükürtlü kreminizi sürsem bir sorunla daha doğrusu bir sivilcelenme olur mu ?
Cevap: Merhabalar, Ardı ardına kullanım sağlamadan 1 saat ara ile kükürt kremi haftada 3 kez kullanım sağlayabilirsiniz maderise krem ile aynı anda uygun değildir. Aleoveralı sabun ile cildinizi sabah akşam temizleyebilirsiniz.Cildinizde aktif sivilce mevcut ise lif kısmını kullanmadan sadece sabunu avcunuzda köpürterek yüzünüze uygulayıp 5-10 dk beklettikten sonra bol su ile durulayabilirsiniz.Aktif sivilcelerinizin olduğu dönemlerde maderise kullanımını önermemekteyiz.Sivilceli dönem sonlandıktan sonra maderise kullanımına başlayabiliriz.Aktif sivilceleriniz yok ve cildiniz kuru ise haftada 4-5 kez kullanım sağlayabilir,yağlı yada karma bir cilt ise 2-3 kez kullanım sağlayabilirsiniz❤

Soru: Merhaba Kullanimi nasil? Nemlendirip vuruyoruz ya nasil?
Cevap: Merhabalar, Kükürt kremini haftada 3 kez sivilcelerinizin/komedon/ yağ bezesi olduğu bölgeye lokal olarak sivilce üzerine uygulayabilirsiniz. Art arda günlerde ve ya bir gün ara ile kullanım sağlayabilirsiniz.🤍

Soru: lokal kullanım nedir
Cevap: Merhabalar haftada 3 kez aktif sivilcelerinize uygulayınız ❤

Soru: Burnumun üstündeki siyah noktaların geçmesi için hangi ürününüzü kullanmam lazım.acaba
Cevap: Merhabalar, Aleovera sabun kullanım sağlayabilirsiniz cildinizin akneli sivilceli dönemlerinde öncelikli olarak tercih edebileceğiniz bir sabunumuzdur buna bağlı olarak aloe vera özlü kabak lifli sabun etkileri arasında yer alan İltihap sökücü özelliği de ön plana çıkar. Aleovera ve pirinç özlü sabunumuzun ikisinde de nemlendirici bir özellik bulunmamaktadır Hyaluronik Asit & Kolajen Serumumuz ve ya güneş kremimiz ile destekleyebilirsiniz. Cildinizde aktif sivilce mevcut ise lif kısmını kullanmadan sadece sabunu avcunuzda köpürterek yüzünüze uygulayıp 5-10 dk beklettikten sonra bol su ile durulayabilirsiniz.🤍

Soru: benim yüzümde yanma yaptı kullanımı nı bırakmalımıyım
Cevap: Merhabalar , eğer yüzünüzde akne olan bölgelerde yanma yapıyorsa normaldir , eğer şikayetiniz çok ciddi derecede yanma yapıyorsa kullanımı bırakabilirsiniz. İyi günler dileriz : )

Soru: Ne onerirsiniz
Cevap: Merhabalar göz çevresi kremimiz mevcut kullanım sağlayabilirsiniz.

Soru: hamilelikte kullanabilirmiyiz
Cevap: Merhabalar kullanıma uygun değildir.

Soru: Nasil kullanmaliyim? Sivilce cikinca sadece uzerinemi yoksa yuze komple mi?
Cevap: Merhabalar aktif sivilcelerinize lokal şekilde uygulayabilirsiniz.

Soru: Hamileler için uygun mu
Cevap: Merhabalar, hamileler için önermemekteyiz.

Soru: Merhabalar, urunu tam olarak nasil kulanmaliyiz, sabah mi aksham mi, surup yuz yikamalimiyiz, bira bilgi ala bilirmiyim, lutfen? Ve 12 yash cocuklarda kulana bilirmi?
Cevap: Merhabalar, Kükürt kremini de haftada 3 kez sivilcelerinizin olduğu bölgeye lokal olarak sivilce üzerine uygulayabilirsiniz.

Soru: Merhaba kullanım için yaş sınırı var mı dır
Cevap: Merhabalar kükürt kremi 15 yaş ve üzeri için kullanıma uygundur dilerseniz doktorunuza danışarak kullanım sağlayabilirsiniz.❤

Soru: Merhabalar. Araba kullandığım için ellerimde ciddi kararmalar oldu. Vücudumla arasında bariz fark var. Acaba bu kremi ellerime sürersem iyi gelir mi?
Cevap: Merhabalar, beyazlatıcı krem kullanımı sağlayabilirsiniz.

Soru: Merhaba gebeliğe bağlı oluşan sivilcelerim mevcut alın bölgemde özellikle onlarda işe yararmı ve başka hangi ürünlerinizi alabilirim. Gebelikte kullanıma uygun mu
Cevap: Merhabalar, hamileler için kullanımınızı önermemekteyiz🤍

Soru: nasıl kullanılıyor
Cevap: Merhabalar,Kükürt kremini haftada 3 kez sivilcelerinizin/komedon/ yağ bezesi olduğu bölgeye lokal olarak sivilce üzerine uygulayabilirsiniz. Art arda günlerde ve ya bir gün ara ile kullanım sağlayabilirsiniz.🤍

Soru: aktif sivilceler için mi
Cevap: Merhabalar, . Kükürt kremini lokal olarak; sivilce,komedon,yağ bezesi üzerine kullanabilirsiniz. Kükürt kremini haftada 3 kez sivilcelerinizin olduğu bölgeye lokal olarak sivilce üzerine uygulayabilirsiniz. Art arda günlerde ve ya bir gün ara ile kullanım sağlayabilirsiniz.🤍Dilerseniz akşamları kullanım sağlayın cildinizde daha uzun süre kalacaktır, kükürt kremi sürdükten sonra durulama gerektirmez akşam kullanım sağladıktan sonra sabah cildinizi yıkayabilirsiniz🤍

Soru: Merhaba aktif sivilcelerim var yanaklarım da tüm yüzüme kükürt kremi uygulamam da bir sakınca var mı yoksa sadece sivilce üzerine mi
Cevap: Merhabalar, Kükürt kremini de haftada 3 kez sivilcelerinizin olduğu bölgeye lokal olarak sivilce üzerine uygulayabilirsiniz. ❤

3 In 1 Kükürt Kremi - 100 Ml Ürünün Detaylı Resimleri

3 In 1 Kükürt Kremi - 100 Ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü