3 In1 Klavye Kablolu Rgb Aydınlatmalı Oyun klavye mousepad Bu Ürünü Almalı Mı

Zeynep

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
599
0
15
3 In1 Klavye Kablolu Rgb Aydınlatmalı Oyun klavye mousepad Tavsiye Eder Misiniz?
3 In1 Klavye Kablolu Rgb Aydınlatmalı Oyun klavye mousepad Anlık Fiyatı 459.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

3 In1 Klavye Kablolu Rgb Aydınlatmalı Oyun klavye mousepad Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

3 In1 Klavye Kablolu Rgb Aydınlatmalı Oyun klavye mousepad Hakkında yaklaşık 6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

3 In1 Klavye Kablolu Rgb Aydınlatmalı Oyun klavye mousepad Ürün Detayları

3 In1 Klavye Kablolu Rgb Aydınlatmalı Oyun klavye mousepad Ürününün Satıcısı, SKYNEX 3 In1 Klavye Kablolu Rgb Aydınlatmalı Oyun klavye mousepad ürününü 459.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

3 In1 Klavye Kablolu Rgb Aydınlatmalı Oyun klavye mousepad Ürünü Kullananların Görüşleri
459.9 Tl ye satışta olan 3 In1 Klavye Kablolu Rgb Aydınlatmalı Oyun klavye mousepad Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: gorunduğu gibi fakat klavyede isik konusu onemli ise sorun cikarabilirharici kalitesi fena degil fiyata gore eksiksiz geldi
İsim: m** k**
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: YENİLMEZ TİCARET

Yorum: klavyenin RGB'sini ortadaki tuşa basınca yanıyormuş yeni öğrendim vemause pad çok dandik onun dışında çok iyi fiyat performans
İsim: İ** e** g**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Klavyenin RGB si pc kapalıyken yanıyor onun dışında bir sıkıntısı yokfiyat performans diyebiliriz
İsim: Ş** A**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: ben ürünü aldım ama ürün rgb yanarken yazamıyorum rgb yanmazkenyazabiliyorum tamamen usb girişine soktuğumda kabloyu ışığı yanmıyor amaçalışıyor öbür şekilde ise yarım sokunca rgb yanıyor ama ürün çalışmıyor
İsim: **** ****
Tarih: 07 Ocak 2024

3 In1 Klavye Kablolu Rgb Aydınlatmalı Oyun klavye mousepad Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Mekanik mi? Switch rengi ne?
Cevap: Merhabs efendim mekanik değildir

Soru: Ps5 e oluyor mu
Cevap: Merhaba efendim evet

Soru: Windows 11 için uygun mu
Cevap: Merhaba efendim evet uyumludur

Soru: klavyenin neden isiklari yanmiyo bi ilk takarken yaniyo
Cevap: Merhaba efendim fn tuşu ile beraber scroll lock tuşuna basmanız gerekiyor

Soru: özelliklerde RGB aydınlatma yok demişsiniz RGB varmı
Cevap: Merhaba efendim vardır

Soru: mause de rgb aydınlatma varmı

Soru: 3 ü birliktemi yoksa sadece klavye mi?
Cevap: Merhaba efendim klavye,mouse,mousepadi set halidendir

Soru: bastim yanmiyo
Cevap: Merhaba efendim TRENDYOL ASİSTAN-ŞİPARİŞLERİM kısmından talebinize göre seçeneği seçebilirsiniz.

Soru: mause kaç cm acaba
Cevap: Merhaba efendim 12 cm

Soru: aynı anda kaç tuş kullanılıyor
Cevap: Merhaba efendim 6 tuş

Soru: beyaz renk dilemistim tek klavye gönderme şansınız varmı
Cevap: Merhaba efendim anlaşılmadı

Soru: Işıklı demi

Soru: PS5 volorant oynanıyormu

Soru: klavye nin tuşu sökülüyor mu

3 In1 Klavye Kablolu Rgb Aydınlatmalı Oyun klavye mousepad Detaylı Resimler

3 In1 Klavye Kablolu Rgb Aydınlatmalı Oyun klavye mousepad En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü