3 Iplik Füme Gri Siyah Büyük Beden Battal Boy Paçası Lastikli Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Ela

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
538
0
0
3 Iplik Füme Gri Siyah Büyük Beden Battal Boy Paçası Lastikli Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı En Düşük Fiyat Nerede?
3 Iplik Füme Gri Siyah Büyük Beden Battal Boy Paçası Lastikli Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı Şu Andaki Değeri 299.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

3 Iplik Füme Gri Siyah Büyük Beden Battal Boy Paçası Lastikli Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

3 Iplik Füme Gri Siyah Büyük Beden Battal Boy Paçası Lastikli Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 128 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

3 Iplik Füme Gri Siyah Büyük Beden Battal Boy Paçası Lastikli Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı Detaylı Bilgi

3 Iplik Füme Gri Siyah Büyük Beden Battal Boy Paçası Lastikli Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, vladivosto 3 Iplik Füme Gri Siyah Büyük Beden Battal Boy Paçası Lastikli Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı ürününü 299.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

3 Iplik Füme Gri Siyah Büyük Beden Battal Boy Paçası Lastikli Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı Kullanıcı Yorumları
299.99 Tl ye satışta olan 3 Iplik Füme Gri Siyah Büyük Beden Battal Boy Paçası Lastikli Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
128 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: Kardeşime aldım severek kullanıyor
İsim: K** E** T**
Tarih: 04 Haziran 2023
Beden: Boy:166cm
Satıcı: La Gızzıa

Yorum: Oğluma aldım çok beğendi tavsiye ederim
İsim: E** D**
Tarih: 01 Mart 2023
Beden: Beden:2XL

Yorum: Bedeninizi alın çok güzel duruyo
İsim: **** ****
Tarih: 25 Ekim 2023
Beden: Beden:4XL

Yorum: bu ürünü 2. alışım malesef ürün kalitesi düşmüş ama gene de günlük giyim için uygun
İsim: s** Ö**
Tarih: 12 Ekim 2023

Yorum: Güzrl bedeninize göre söyleyin çok bol
İsim: M** K**
Tarih: 30 Ekim 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: begendim baya bir beden buyuk alirsaniz daha guzel durur
İsim: E** Ş**
Tarih: 28 Eylül 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Bedeni çok güzel çok kaliteli
Tarih: 17 Eylül 2024
Beden: Boy:200cm

Yorum: Çok güzel ama siyah söyledim gri geldi
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: Ürün 30 derecede yıkansa bile çekiyor
İsim: u** p**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: bilerek buyuk almistim parasut gibi duruyo üstüne cropla falan cok güzel
İsim: e** e**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: 10 yıldızı hak ediyor,annem’e aldım her gün dua ediyor.Hatta hemen 2 adet daha aldım fakat onların kalıbı dar ve çok ince geldi .O sebepten iade edip daha büyük beden alacağım ..
İsim: R** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Ekim 2023

Yorum: Gayet güzel eşofman
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: 178boy 63 kilo olarak aldım bana olmadı ablam giyiyor 163boy 52 kilo büyük beden alın alicaksaniz
İsim: B** Y**
Tarih: 17 Mart 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Fiyat performans ürünü tamamamen alınır gayet kullanışlı
İsim: E** ı** K**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: malesef küçük geldi
İsim: N** Y**
Tarih: 05 Haziran 2024
Beden: Beden:6XL

Yorum: kargo paketleme çok iyiydi ben hem gri eşofman hem de siyah aldım çok kaliteliydi fakat iade etmek zorunda kaldim beli çok iyi oldu ama benim basenlerim kalın olduğu için bir beden büyük sipariş ettim tekrardan fiyatına uygun duruşu da harika
İsim: Z** A**
Tarih: 17 Ekim 2023
Beden: Boy:154cm

Yorum: ürün bu gün geldi ve muhaza denilecek kadar çok iyi çok rahat herkes tavsiye ederim satıcıya teşekkür ederim
İsim: Y** Ö**
Tarih: 16 Mart 2023
Beden: Beden:8XL

Yorum: model güzel 👍
İsim: M** K**
Tarih: 05 Mart 2023

Yorum: bayıldımmm cok guzel bol benim gibi bol sevenler icin cok güzel bir urun bence ben okul icin aldım
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Güzel gözüküyor 166 boyundayım m sipariş verdim normal durdu
Tarih: 17 Kasım 2023

Yorum: ben çok beğendim grısini kızım aldı yumuşacık ve çok sıcak tutuyor
İsim: H** Y**
Tarih: 09 Kasım 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: kışlık gönderilecek dendi yazlık olan gönderilmiş birde L beden kocamandi iade ettim m aldım oda küçücük böyle iş mi olur kışlık olanı iyi ama kalıplar saçma yazlık olanı alınmaz incecik
İsim: O** F** Ş**
Tarih: 26 Eylül 2023
Beden: Boy:182cm

Yorum: Beğendim ve severek kullanıyorum farklı farklı renklerini de alacağım.Gönül rahatlığıyla bedeninizi alabilirsiniz oversize seviyorsanız bi beden büyük alın yıkayınca hafif topluyor
İsim: E** G**
Tarih: 08 Aralık 2023
Beden: Boy:185cm

Yorum: Güzel ürün teşekkürler
İsim: Umut Ü.
Tarih: 07 Nisan 2023
Beden: Beden:3XL

Yorum: cok güzel kumaşı falanda 6xl çuval oldy ama olsun
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: Boyum 185 çok kısa kaldı
İsim: A** T**
Tarih: 08 Şubat 2023

Yorum: 10 numara kaliteli 1.70 boy 110kgyim 7xl aldım baya bol oldu kalitelşydi artık burda alcam eşofmanlarımı
İsim: y** a**
Tarih: 16 Şubat 2024
Beden: Beden:7XL

Yorum: Ürün çok iyi kumaşını vesare beğendim kısa şürede güzel bir şekilde geldi falan tam bedeninizi yada 1 beden küçük alabilirsiniz kalıbı büyük
İsim: Y** G**
Tarih: 19 Şubat 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: 1.75boy 95 kg xl çok rahat oldu
İsim: Ş** U**
Tarih: 19 Temmuz 2023
Beden: Boy:178cm

Yorum: iyi guzel gibi duruyor yıkayınca tulermezse
İsim: M** E**
Tarih: 15 Mart 2023

3 Iplik Füme Gri Siyah Büyük Beden Battal Boy Paçası Lastikli Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı Ürüne İlişkin Sorular

Soru: düz paçamı
Cevap: Paçası lastiklidir

Soru: esofman takimmi?
Cevap: Sadece eşofman altıdır

Soru: cep furmarlımı
Cevap: Hayır efendim

Soru: Kadinlar icinmi
Cevap: Ürünümüz hem kadınlar hem de erkekler için uygundur

Soru: Merhaba 10/11 hangi beden demek oluyor?
Cevap: 10xl/11xl demek oluyor

Soru: Boy181 kilo120
Cevap: Merhabalar, 3XL Beden Rahatlıkla olucaktır efendim. Biraz Daha bol isterseniz bir beden büyük alabilirsiniz. 2 Adet ve üzeri bütün siparişlerinizde ekstra olarak minimum 10 TL indirim uygulanmaktadır, Gönderileriniz Trendyol Express / Aras Kargo İle Ortalama 1 İş Günü İçerisinde Siz Değerli Müşterimize Teslim Edilmektedir. Mağazamızı Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, İyi Günler Dileriz. La Gizzia Destek Ekibi.

Soru: Boy 1.72 kilo 80
Cevap: Merhabalar, Fotoğraftaki gibi bol isterseniz 2XL Beden Rahatlıkla olucaktır efendim. 2 Adet ve üzeri bütün siparişlerinizde ekstra olarak minimum 10 TL indirim uygulanmaktadır, Gönderileriniz Trendyol Express / Aras Kargo İle Ortalama 1 İş Günü İçerisinde Siz Değerli Müşterimize Teslim Edilmektedir. Mağazamızı Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, İyi Günler Dileriz. La Gizzia Destek Ekibi.

Soru: 1.67 70 kg hangi beden uygundur
Cevap: Merhabalar, Fotoğraftaki gibi bol isterseniz L Beden Rahatlıkla olucaktır efendim. 2 Adet ve üzeri bütün siparişlerinizde ekstra olarak minimum 10 TL indirim uygulanmaktadır, Gönderileriniz Trendyol Express / Aras Kargo İle Ortalama 1 İş Günü İçerisinde Siz Değerli Müşterimize Teslim Edilmektedir. Mağazamızı Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, İyi Günler Dileriz. La Gizzia Destek Ekibi.

Soru: 182 boy 76 kg hangi beden olur azcık bol olmasını istiyorum
Cevap: Merhabalar, Fotoğraftaki gibi bol isterseniz L Beden Rahatlıkla olucaktır efendim. 2 Adet ve üzeri bütün siparişlerinizde ekstra olarak minimum 10 TL indirim uygulanmaktadır, Gönderileriniz Trendyol Express / Aras Kargo İle Ortalama 1 İş Günü İçerisinde Siz Değerli Müşterimize Teslim Edilmektedir. Mağazamızı Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, İyi Günler Dileriz. La Gizzia Destek Ekibi.

Soru: 1.75boy 90kg hangi beden uyumlu?
Cevap: Merhabalar, Fotoğraftaki gibi bol isterseniz 2XL Beden Rahatlıkla olucaktır efendim. 2 Adet ve üzeri bütün siparişlerinizde ekstra olarak minimum 10 TL indirim uygulanmaktadır, Gönderileriniz Trendyol Express / Aras Kargo İle Ortalama 1 İş Günü İçerisinde Siz Değerli Müşterimize Teslim Edilmektedir. Mağazamızı Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, İyi Günler Dileriz. La Gizzia Destek Ekibi.

Soru: Merhaba bugün alsam kıslık kumas olarak mı yoksa yazlık olarak mı gelir
Cevap: Merhabalar, ürünümüz "Yazlıktır" efendim. ürünümüzün kumaşı 2 İPLİK A++ 90/1 Extra Kaliteli Yerli Kumaştır. Ekim 2024 İtibarı ile "Kışlık Kumaşa" geçiş yapılacaktır. Yıkamalı Kumaş Olduğundan Dolayı Renginde Solma Çekme Gibi Durumlar Yaşanmaz Efendim. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler.

Soru: 183 boy 100 kg bol durması için hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar, İlk fotoğraftaki gibi bol isterseniz 3XL Beden Rahatlıkla olucaktır efendim. Biraz Daha bol isterseniz bir beden büyük alabilirsiniz. 2 Adet ve üzeri bütün siparişlerinizde ekstra olarak minimum 10 TL indirim uygulanmaktadır, Gönderileriniz Trendyol Express / Aras Kargo İle Ortalama 1 İş Günü İçerisinde Siz Değerli Müşterimize Teslim Edilmektedir. Mağazamızı Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, İyi Günler Dileriz. La Gizzia Destek Ekibi.

Soru: Kumaşı nasıl tiftik lenirmi
Cevap: Merhabalar asla tiftiklenme olmaz efendim 😊

Soru: belinde bağlamalık ip var mı?
Cevap: Evet efendim var

Soru: içi pamuklu mu
Cevap: Evet efendim

Soru: Kardeşime ağlıcam 180 boy 90 kilo bacaklarına yapışsın istemiyor kaç beden almalıyız?
Cevap: Merhabalar, Fotoğraftaki gibi bol isterseniz 2XL Beden Rahatlıkla olucaktır efendim. Eğer basenleri genişse 3XL almalısınız. 2 Adet ve üzeri bütün siparişlerinizde ekstra olarak minimum 10 TL indirim uygulanmaktadır, Gönderileriniz Trendyol Express / Aras Kargo İle Ortalama 1 İş Günü İçerisinde Siz Değerli Müşterimize Teslim Edilmektedir. Mağazamızı Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, İyi Günler Dileriz. La Gizzia Destek Ekibi.

Soru: 9xl hangi bedene uygun
Cevap: Sorunuzu anlayamadım 9XL beden çok büyük bir bedendir 170 kg ve üzeri için uygundur

Soru: ürün kışlık mı
Cevap: Merhabalar. Ürünümüz kalın kışlık kumaştan üretilmiştir. Kış sezonu olan ürünler 1 Kasımdan itibaren gönderilmektedir. 1 Kasımdan önce yapılan yorumlarda "MEVSİMLİK KUMAŞ" gönderilmiştir. Kış aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Teşekkürler

Soru: 188 cm boy 130 kilo hangi beden
Cevap: Merhabalar, 3XL Beden Rahatlıkla olucaktır efendim. Biraz Daha bol isterseniz bir beden büyük alabilirsiniz. 2 Adet ve üzeri bütün siparişlerinizde ekstra olarak minimum 10 TL indirim uygulanmaktadır, Gönderileriniz Trendyol Express / Aras Kargo İle Ortalama 1 İş Günü İçerisinde Siz Değerli Müşterimize Teslim Edilmektedir. Mağazamızı Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, İyi Günler Dileriz. La Gizzia Destek Ekibi.

Soru: 180 cm boy 65 kg hangi beden uygundur acaba OVERSİZE durmasını istiyorum da

3 Iplik Füme Gri Siyah Büyük Beden Battal Boy Paçası Lastikli Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı Fotoğraf Ve Görseller

3 Iplik Füme Gri Siyah Büyük Beden Battal Boy Paçası Lastikli Kadın Yüksek Bel Oversize Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü