3 İplik Kalın Pamuklu Eşofman Altı Paçası Ve Beli Lastikli Süper Kalite Alınır Mı ?

Nihan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
564
0
0
3 İplik Kalın Pamuklu Eşofman Altı Paçası Ve Beli Lastikli Süper Kalite En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
3 İplik Kalın Pamuklu Eşofman Altı Paçası Ve Beli Lastikli Süper Kalite Şu Anki Fiyatı 249.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

3 İplik Kalın Pamuklu Eşofman Altı Paçası Ve Beli Lastikli Süper Kalite Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

3 İplik Kalın Pamuklu Eşofman Altı Paçası Ve Beli Lastikli Süper Kalite Hakkında yaklaşık 19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

3 İplik Kalın Pamuklu Eşofman Altı Paçası Ve Beli Lastikli Süper Kalite Teknik Detaylar

3 İplik Kalın Pamuklu Eşofman Altı Paçası Ve Beli Lastikli Süper Kalite Ürününün Satıcısı, FAVORİST 3 İplik Kalın Pamuklu Eşofman Altı Paçası Ve Beli Lastikli Süper Kalite ürününü 249.9 Tl'den Satılmaktadır.

3 İplik Kalın Pamuklu Eşofman Altı Paçası Ve Beli Lastikli Süper Kalite Kullanıcı Yorumları Nasıl?
249.9 Tl ye satışta olan 3 İplik Kalın Pamuklu Eşofman Altı Paçası Ve Beli Lastikli Süper Kalite Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Harikaydı içi Polarlı ve geniş tam beden alın
İsim: **** ****
Tarih: 02 Mart 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: FAVORİST

Yorum: göründüğü gibi değil tamamen yazlık ve çok kalitesiz bir kumaş üzgünüm beğenmedim iade edicem
İsim: B** A**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Ürünü beğendim. Yalnız içinde %100 pamuklu olduğuna dair bir etiket göremedim. Hatasız bir ürün teşekkürler.
İsim: N** D**
Tarih: 10 Ocak 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Güzel bi ürün
İsim: M** A**
Tarih: 11 Ocak 2024
Beden: Beden:M

Yorum: guzel beğendim
Tarih: 10 Şubat 2024
Beden: Beden:M

Yorum: tam kalıp kaliteli ürün
İsim: Ş** M**
Tarih: 06 Mayıs 2024
Beden: Beden:L

Yorum: hem fotograftakinin aynisi, hem ici polarli, hem de kalibi duzgun. bu fiyata daha kotu olabilecegini beklemistim ama her seyi dogru duzgun cikarak beni sasirtti.
İsim: d** w**
Tarih: 26 Mart 2024

Yorum: İçinden dışından iplikler sarkmıs,asla kalın degıl ince kumaş,özensiz ve kalitesiz maalesef.İadeye üşendigim için pijama olarak kyllanacagın
İsim: R** K**
Tarih: 17 Ocak 2024
Beden: Boy:162cm
Satıcı: Cool Art

Yorum: Ürün güzel ama üstü bol altı dar
Tarih: 06 Mart 2024
Beden: Beden:4

Yorum: Üst tarafı bol aşağıya doğru daralıyor şalvar gb geldi bana.
İsim: Ç** H**
Tarih: 17 Mart 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: gorselin aynisi
İsim: seda ş.
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Haziran 2024
Satıcı: Cool Art

3 İplik Kalın Pamuklu Eşofman Altı Paçası Ve Beli Lastikli Süper Kalite Ürüne Dair Sorular

Soru: Unisex midir
Cevap: Merhaba efendim evet ürünümüz unisextir.

Soru: erkek giyer mi
Cevap: evet efendim

Soru: 4 hangi beden
Cevap: XL EFENDİM

Soru: Ee eşofman ceplimidir
Cevap: Evet efendim

Soru: kalın pamuklu mu
Cevap: Evet efendim

Soru: Merhaba.168 boy 73 kilo. Hangi beden olur?
Cevap: Merhaba efendim bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz 'L' beden uygun olacaktır.

Soru: tam Yüksek bel mi ?
Cevap: Merhaba normal kalıptır

Soru: boyunun olacağına emin miyiz s bedende
Cevap: M beden de seçebilirsiniz efendim arasında 2 cm fark vardır

Soru: Boy 155 kilo 80 xl olur mu
Cevap: Merhaba efendim boyunuza oranla basen kısmı dar gelebilir.

Soru: 1.55 52 bacaklarım kalın biraz bol durmasını istiyorum.
Cevap: Merhaba efendim bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz 'M' beden uygun olacaktır.

Soru: boy173 kilo 50 hangi beden olur
Cevap: Merhaba efendim bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz 'S' beden uygun olacaktır.

Soru: 55 kılo i için kac beden olmali
Cevap: Merhaba, M beden uygun olur efendim

Soru: Merhaba, boyum 1.75 kilom 58 kaç beden uygundur bacak boyu kısa gelsin istemiyorum
Cevap: Merhaba efendim bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz 'M' beden uygun olacaktır.

Soru: beden tablosu yok mu?
Cevap: Merhaba efendim kendi bedeninizi alabilirsiniz

Soru: 165boy 50 kg hangi beden olur?

Soru: 171 boy 55 kilo kaç beden

Soru: 4 numaranın ölçüleri nedir acaba
Cevap: Merhaba efendim XL

Soru: 150 50 kg için hangi beden önerirsiniz birde bedenler arasında kaç cm fark var?
Cevap: Merhaba efendim bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz 'S' beden uygun olacaktır.

Soru: %100 pamuklu mu ve erkek için 175 boy 65 kilo için hangi beden? teşekkürler
Cevap: Merhaba efendim %70 pamuk oranı vardır. XL beden uygundur ürün Unisex yapıya sahiptir.

Soru: 173 boy 77 kiloya kaç beden uygun olur
Cevap: Merhaba efendim bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz 'XL' beden uygun olacaktır.

3 İplik Kalın Pamuklu Eşofman Altı Paçası Ve Beli Lastikli Süper Kalite Ürün Görselleri

3 İplik Kalın Pamuklu Eşofman Altı Paçası Ve Beli Lastikli Süper Kalite En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü