3 Iplik Kışlık Eşorfman Altı Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Eylem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
553
0
0
3 Iplik Kışlık Eşorfman Altı Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
3 Iplik Kışlık Eşorfman Altı Şu Anki Fiyat Aralığı 180.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

3 Iplik Kışlık Eşorfman Altı Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

3 Iplik Kışlık Eşorfman Altı Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

3 Iplik Kışlık Eşorfman Altı Teknik Açıklamalar

3 Iplik Kışlık Eşorfman Altı Ürününün Satıcısı, SeusCraft 3 Iplik Kışlık Eşorfman Altı ürününü 180.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

3 Iplik Kışlık Eşorfman Altı Kullanıcı Değerlendirmeleri
180.0 Tl ye satışta olan 3 Iplik Kışlık Eşorfman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: m istedim s geldi ama tam oldu ama güzel yani
İsim: Z** B**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: Seuscraft

Yorum: fiyatına göre o kadar iyiki
İsim: **** ****
Tarih: 19 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: ürün güzel kaliteli
İsim: i** ı**
Tarih: 19 Mart 2024
Beden: Beden:L

3 Iplik Kışlık Eşorfman Altı Merak Edilenler

Soru: tiftiklenen modelmi ?
Cevap: Hayır efendim, tiftiklenme yapmaz

Soru: 165 boy 50 kilo salaş durması için hangi beden alınmalı
Cevap: Merhaba, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. M bedenini tercih edebilirsiniz.

Soru: merhaba unısex mi ürün
Cevap: evet efendim

Soru: 167 54 kilo fotoğrafdaki gibi dursun hangi bedenj almalıyım
Cevap: Merhaba, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. M bedenini tercih edebilirsiniz.

Soru: 85kilo 1.75boy hangi beden olur acaaba
Cevap: Merhaba, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. XL bedenini tercih edebilirsiniz.

Soru: mehrab ürun 100% pambıqmı yoxsa başka materyaldirmı
Cevap: Merhaba %65 pamuk efendim

Soru: merhaba efendim ürunun içi mexlimi peki?
Cevap: Merhaba içi şardonlu efendim

Soru: iki ayrı ürün var hangisi geliyor erkek mankenin üzerindeki mi? kadın mankenin üzerindeki mi?
Cevap: İkisi de aynı ürün efendim ürün unisex o yüzden hem erkek hem kadın manken üzerinde yüklendi

Soru: 37 kilo 155 boy kaç beden alınmalı
Cevap: Merhaba, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. S bedenini tercih edebilirsiniz.

Soru: 150 boy 55 kilo kaç beden olmasi lazım biraz salaş istiyorum

Soru: ben bedenimi bulamadım boy 1.60 kilo 47
Cevap: Merhaba, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. S bedenini tercih edebilirsiniz.

Soru: 165 boy 70 kg hangi beden olur.
Cevap: Merhaba, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. L bedenini tercih edebilirsiniz.

Soru: Beden olarak emin değilim belirtmemişsiniz, 178 boy 73 kilo ne bedeni olur?
Cevap: Merhaba efendim LARGE tercih edebilirisiniz

3 Iplik Kışlık Eşorfman Altı Resim Galerisi

3 Iplik Kışlık Eşorfman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü