3 İplik Şardonlu Gri Siyah Antrasit Büyük Beden Bol Kalıp Oversize Eşofman Altı Paçası Lastikli Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Gulsum

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
253
0
0
3 İplik Şardonlu Gri Siyah Antrasit Büyük Beden Bol Kalıp Oversize Eşofman Altı Paçası Lastikli Alınmaya Değer Mi?
3 İplik Şardonlu Gri Siyah Antrasit Büyük Beden Bol Kalıp Oversize Eşofman Altı Paçası Lastikli Güncel Fiyatı 299.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

3 İplik Şardonlu Gri Siyah Antrasit Büyük Beden Bol Kalıp Oversize Eşofman Altı Paçası Lastikli Gerçekten İyi Mi?

3 İplik Şardonlu Gri Siyah Antrasit Büyük Beden Bol Kalıp Oversize Eşofman Altı Paçası Lastikli Hakkında yaklaşık 9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.4 .

3 İplik Şardonlu Gri Siyah Antrasit Büyük Beden Bol Kalıp Oversize Eşofman Altı Paçası Lastikli Ürün Tanıtımı

3 İplik Şardonlu Gri Siyah Antrasit Büyük Beden Bol Kalıp Oversize Eşofman Altı Paçası Lastikli Ürününün Satıcısı, vladivosto 3 İplik Şardonlu Gri Siyah Antrasit Büyük Beden Bol Kalıp Oversize Eşofman Altı Paçası Lastikli ürününü 299.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

3 İplik Şardonlu Gri Siyah Antrasit Büyük Beden Bol Kalıp Oversize Eşofman Altı Paçası Lastikli Kullanıcı Yorumları
299.99 Tl ye satışta olan 3 İplik Şardonlu Gri Siyah Antrasit Büyük Beden Bol Kalıp Oversize Eşofman Altı Paçası Lastikli Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.4

Yorum: kaliteli güzel ürün tavsiye ederim
İsim: E** A**
Tarih: 18 Nisan 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: La Gızzıa

Yorum: bolluğu istediğim gibi ancak ürün şalvar gibi kumaşın kalitesi kötü beklediğimden kısa geldi ayrıca diz kısmında delik vardı genel olarak beğenmedim
İsim: E** D**
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: çok kötü
İsim: b** ş**
Tarih: 07 Mart 2024
Beden: Beden:6XL

Yorum: 30da yikamama ragmen cekti ve ag yeri tuylendi kumasi guzel ama tercih etmezdim
İsim: **** ****
Tarih: 26 Şubat 2024
Beden: Beden:4XL

Yorum: Beğenmedim kalitesiz ve dandik, kesimi saçma sapan, kalıbı ufak cepleri saçma yapılmış asla tavsiye etmiyorum
İsim: M** ş** O**
Tarih: 20 Aralık 2023
Beden: Beden:XL

3 İplik Şardonlu Gri Siyah Antrasit Büyük Beden Bol Kalıp Oversize Eşofman Altı Paçası Lastikli Ürüne Dair Sorular

Soru: cebi fermuarlimi
Cevap: Hayır efendim

Soru: bedenlerin olculeri nedir?
Cevap: Değerli müşterimiz paça boyus bedende 100 santimetredir her bedende 2 cm uzama sağlamaktadır

Soru: kadın mı erkek mi
Cevap: Ürünümüz hem kadınlar hem de erkekler içindir

Soru: 5xl bacak boyu kaçtır acaba
Cevap: 115cm sabittir diğer büyük bedenlerde

Soru: 118 bacak uzunluğu için hangi beden?
Cevap: Değerli müşterimiz 118 cm uzunluk bulunmamaktadır dilerseniz ekstra beş santim paça gönderebiliriz

Soru: manken ölçüleri ve bedeni ne
Cevap: Bir 75 boy 78 kg XL beden manken üzerindeki

Soru: ikili satılan siyah model ile bu modelin farkı var mıdır ayrıca 2xl eşofmanın boyu kaç cm'dir?
Cevap: Farkı yoktur kalıpları aynıdır, 2xl beden 110-112 cm

Soru: yıkadıktan sonra çekme yapar mı
Cevap: Değerli müşterimiz asla çekme yapmaz

Soru: yazlik mi yoksa kışlık mı
Cevap: Merhabalar, ürünümüz "Yazlıktır" efendim. ürünümüzün kumaşı 2 İPLİK A++ 90/1 Extra Kaliteli Yerli Kumaştır. Ekim 2024 İtibarı ile "Kışlık Kumaşa" geçiş yapılacaktır. Yıkamalı Kumaş Olduğundan Dolayı Renginde Solma Çekme Gibi Durumlar Yaşanmaz Efendim. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler.

Soru: Merhaba bu ürünü satın alacağım fakat öncelik uzun olması 114 cm bacak uzunluğu için hangi beden uygun
Cevap: 3xl den sonrası uygundur

3 İplik Şardonlu Gri Siyah Antrasit Büyük Beden Bol Kalıp Oversize Eşofman Altı Paçası Lastikli Ürün Görselleri

3 İplik Şardonlu Gri Siyah Antrasit Büyük Beden Bol Kalıp Oversize Eşofman Altı Paçası Lastikli En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü