3 İplik Şardonlu İçi Polarlı Lastik Paçalı Kışlık Kalın Eşofman Altı En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Nurdan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
517
0
0
3 İplik Şardonlu İçi Polarlı Lastik Paçalı Kışlık Kalın Eşofman Altı Satın Alır Mısınız?
3 İplik Şardonlu İçi Polarlı Lastik Paçalı Kışlık Kalın Eşofman Altı Güncel Satış Fiyatı 124.95 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

3 İplik Şardonlu İçi Polarlı Lastik Paçalı Kışlık Kalın Eşofman Altı Alanlar Memnun Mu?

3 İplik Şardonlu İçi Polarlı Lastik Paçalı Kışlık Kalın Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 380 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.2 .

3 İplik Şardonlu İçi Polarlı Lastik Paçalı Kışlık Kalın Eşofman Altı Detaylı Açıklama

3 İplik Şardonlu İçi Polarlı Lastik Paçalı Kışlık Kalın Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, Genel Markalar 3 İplik Şardonlu İçi Polarlı Lastik Paçalı Kışlık Kalın Eşofman Altı ürününü 124.95 Tl'den Satılmaktadır.

3 İplik Şardonlu İçi Polarlı Lastik Paçalı Kışlık Kalın Eşofman Altı En Son Yapılan Yorumlar
124.95 Tl ye satışta olan 3 İplik Şardonlu İçi Polarlı Lastik Paçalı Kışlık Kalın Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
380 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.2

Yorum: Pazar sipariş ettim salı öğleden önce elime geçti beden tam oldu sadece biraz daha kalın bekliyordum fiyata göre gayet güzel teşekkür ederim
İsim: S** E**
Tarih: 11 Ocak 2022
Beden: Beden:M
Satıcı: Türebutik

Yorum: Çok cool duruşu var boy 1.63 54kq normalde m beden giyerim yorumlara bakarak L aldım güzel oldu
İsim: **** ****
Tarih: 21 Kasım 2021
Beden: Beden:L
Satıcı: EYO Butik

Yorum: Çok beğendim,tam kalıp.M beden giyiyorum Mbeden aldım.Tam oldu.Kalin kışlık bir ürün.Yaninda gönderilen nazik hediye için teşekkür ederim 🙏
İsim: hüsniye o.
Tarih: 16 Kasım 2021

Yorum: Kaliteli ve şık bir ürün bir beden küçük alabilirsiniz
İsim: N** C**
Tarih: 24 Ocak 2022

Yorum: Çok güzel tam bedeninizi alın. Kalıbı tam
Tarih: 12 Kasım 2021
Beden: Beden:S

Yorum: Kışın yürüyüşlerde hep bu eşofmanı giydim. Sicak tutuyor ve terletmiyor, ic ve dis kumasi kaliteli. kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: Z** A**
Tarih: 31 Mayıs 2022

Yorum: Tam kışlık. Teşekkürler.
İsim: Y** K**
Tarih: 07 Şubat 2022

Yorum: Ürün göründüğü gibi kendi bedeninizi alın. 2 günde elime ulaştı. Küçük hediyeniz için çok teşekkürler.
Tarih: 11 Kasım 2021

Yorum: Yorunlarda 1 beden büyük alın denilmekte hep. Bunu okuyarak s yerine m beden aldık ve aşırı bol geldi. Kendi bedeninizi alın bence
İsim: B** K**
Tarih: 23 Aralık 2021

Yorum: bir haftadır bekliyoruz sonunda geldi. açıkçası ben daha kalın bir şey bekliyordum biraz ince geldi ama kumaşı falan kaliteli bir de biraz dar geldi kendi bedeniniz tayt gibi durur
İsim: D** N**
Tarih: 19 Ocak 2022
Satıcı: TRENDMAMBO

Yorum: ürün iyi bedeninizde alın
İsim: g** k**
Tarih: 27 Ocak 2022
Satıcı: KOKİNA

Yorum: İade ettim en küçük bedeni almama rağmen çok büyük oldu
İsim: R** Ö**
Tarih: 14 Şubat 2022

Yorum: XL beden aldım ama çok küçük ve dar geldi
İsim: M** i**
Tarih: 30 Ocak 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Gerçekten kapkalın bir ürün çok beğendim 1.68 boy 58 kg l beden aldım çok beğendim.
İsim: Şevval K.
Tarih: 15 Mart 2022
Satıcı: MollyTekstil

Yorum: Azıcık rengi soluk 159 46 kiloyum s aldım boyu iyi ama basen kısmı geniş
İsim: G** A**
Tarih: 15 Ocak 2022

Yorum: Kızım için aldım. Çok beğendi.
İsim: C** Ö**
Tarih: 17 Nisan 2022

Yorum: ürün aşırı Polatlı değil. L beden 2 ürün sipariş verdim bir tanesi bol oldu. indirimli aldığım için fiyatına göre iyi.
İsim: s** Z**
Tarih: 26 Ocak 2022

Yorum: Küçük geldi
İsim: A** A**
Tarih: 29 Aralık 2021

Yorum: S beden giymeme rağmen s beden aldım hafif dar oldu tayt gibi .lastikleri çok sıkı.şardonlu ama kalın değil
İsim: A** Ç**
Tarih: 26 Ocak 2022

Yorum: 163 boy 68 kilo l beden üzerime oturdu bi tık bol olmasını isterdim ama diyet yapıyorum kilo vercem nasıl olsa diye kendimi avutup iade edip yenisini almakla uğraşmayacam ama gerçekten çok kaliteli kışlık içi polarlı
İsim: H** D**
Tarih: 17 Ocak 2022

Yorum: Ürün güzel fakat kalıbı dar bir beden büyük almanız öneririm
İsim: H** Ç**
Tarih: 01 Kasım 2023
Beden: Boy:155cm
Satıcı: SBC SPORT

Yorum: Ürünün kalıbı çok dar kızım için aldım normalde s beden giyor m aldım tayt gibi oldu. Kalitesi fena değil. Ama mutlaka büyük alın. Mankende gözüktüğü gibi bol değil. BİLGİNİZE iade ettim.
İsim: K** Ö**
Tarih: 20 Ocak 2022

Yorum: büyük beden söylememe rağmen baya küçük geldi tavsiye etmem
İsim: S** Ç**
Tarih: 04 Kasım 2022
Satıcı: ECO BUTİK

Yorum: kesinlikle muhteşem..bayıldım..kalınlığı rengi yumuşaklığı..tam kış için..172 boy 58 kg M beden tam oturdu..bol kalıp değil güzel sarıyor..diğer renklerden de alicam sanırım..küçük hediye için de çok teşekkür ederim..
İsim: N** A**
Tarih: 22 Ekim 2021

Yorum: Normalde 42 beden giyerim. biraz bol olması için XL aldım çok güzel olduu💛 güncelleme: aşırı derece tiftiklenme, toz toplaması var. Baya da kısa kalıyor ve boyum 1,68.
Tarih: 03 Ocak 2022

Yorum: HARKA GÖZÜNÜZ KAPALI ALABILIRSINIZ
İsim: F** K**
Tarih: 22 Aralık 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Lengers

Yorum: ürün güzel ama kalıbı dar. istediğiniz bedenin bir büyük bedenini sipariş verebilirsiniz.
İsim: yasin k.
Tarih: 12 Şubat 2022

Yorum: Kumaşı çok kalın değil normal kışlık.kalıbı bi değişik arka kısım belden aşağıda rahatsız ediyor bedenim s salaş dursun diye m beden istedim l geldi ama s beden gibi oldu direk iade
İsim: fatma p.
Tarih: 18 Ocak 2022

Yorum: Kızım için aldım. Sıcak tutuyor.
İsim: G** C**
Tarih: 01 Şubat 2022

Yorum: 2 adet aldim grisini ve siyahini ama siyahi l dar geldi iade edecehim uzulerek ama xl tekrar siparis edecegim
İsim: E** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Şubat 2022

3 İplik Şardonlu İçi Polarlı Lastik Paçalı Kışlık Kalın Eşofman Altı Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Günaydın kışlık
Cevap: Merhaba Hanımefendi Evet kışlık 3 iplik üründür

Soru: Hangi Kargo
Cevap: Sürat Kargo efendim

Soru: 170 im 65 kiloyum
Cevap: M beden uygundur efendim

Soru: meraba 1.63 boy 38 kilo hangi beden

Soru: 54 kilo hangi beden uygun ?
Cevap: Değerli müşterimiz size M beden uygundur şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Mollytekstil Biraz bol olsun isterseniz L beden tercihimiz

Soru: 150 boy 70 kilo
Cevap: L beden uygundur

Soru: 1.61 boy 45 kilo hangi beden olur acaba
Cevap: S beden uygundur efendim

Soru: iyi günler 1.72 boy 50 kilo kaç beden uygundur?
Cevap: L befen efendim

Soru: 1 65 boy 55 kilo hangi beden uygundur
Cevap: Merhaba efendim M beden uygundur

Soru: merhaba üç iplik şardonlu içi Polatlı yazıyor sitede neden yazlık incecik gönderdiniz cevap bekliyorum
Cevap: Değerli müşterimiz öncelikle yaşanan olumsuz durumdan dolayı özür dileriz şardonlu kışlık efendim değişim talebinde bulunabilirsiniz efendim

Soru: 1.65 boy 50 kilo hangi beden uygun olur?

Soru: merhaba lar içi polorli mıdır kışlık mı
Cevap: Değerli müşterimiz şardonlu kışlık efendim

Soru: 1.63 69 kilo hangi beden uyar?
Cevap: Merhaba efendim L beden uygundur

Soru: Tam olarak kışlıkmıdır ??
Cevap:  değil efendim

Soru: 156 boy kilo79 hangi beden olur
Cevap: merhaba efendım M beden uygundur

Soru: Merhaba hamileyim 4 aylık 64 kg m .hangi beden almalıyım 170 boyum
Cevap: Merhaba efendim L beden uygundur

Soru: içi Polarlı mı
Cevap: Çok kalın değil efendim normal kalınlıktadır yumuşaktır

Soru: 1,59 boy 63kilo hangi beden almalıyım

Soru: Yüksek bel mi
Cevap: Merhaba efendim. Evet ürün yüksek beldir. İlginize teşekkürler. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Ürün % kaç pamuklu
Cevap: Merhaba efendim, ürünümüz kalın kışlık kumaştan üretilmektedir. İki iplik kumaş kullanılmıştır. Eşofman altlarında yan cep mevcut olup, fermuarsızdır. Kapşonlu model ürünlerde kanguru cep detayı vardır. Kumaşı Şardonlu olup, kalıp olarak normal kalıptır. %80 Pamuk oranına sahiptir . Yıkama kurallarına uygun kullanımlarda çekme yada kısalma yaşanmaz. Sağlıklı günler diler iyi alışverişler dileriz. KOKİNA

3 İplik Şardonlu İçi Polarlı Lastik Paçalı Kışlık Kalın Eşofman Altı Detaylı Fotoğraflar

3 İplik Şardonlu İçi Polarlı Lastik Paçalı Kışlık Kalın Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü