3 İplik Şardonlu Siyah Gri Oversize Eşofman Altı Büyük Kalıp Büyük Beden Paçası Lastik Yüksek Bel Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Sultan

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
252
0
0
3 İplik Şardonlu Siyah Gri Oversize Eşofman Altı Büyük Kalıp Büyük Beden Paçası Lastik Yüksek Bel En Ucuzu Nerede Bulunur?
3 İplik Şardonlu Siyah Gri Oversize Eşofman Altı Büyük Kalıp Büyük Beden Paçası Lastik Yüksek Bel Şu Anki Fiyatı 299.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

3 İplik Şardonlu Siyah Gri Oversize Eşofman Altı Büyük Kalıp Büyük Beden Paçası Lastik Yüksek Bel Gerçekten İyi Mi?

3 İplik Şardonlu Siyah Gri Oversize Eşofman Altı Büyük Kalıp Büyük Beden Paçası Lastik Yüksek Bel Hakkında yaklaşık 18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

3 İplik Şardonlu Siyah Gri Oversize Eşofman Altı Büyük Kalıp Büyük Beden Paçası Lastik Yüksek Bel Detaylı Bilgi

3 İplik Şardonlu Siyah Gri Oversize Eşofman Altı Büyük Kalıp Büyük Beden Paçası Lastik Yüksek Bel Ürününün Satıcısı, vladivosto 3 İplik Şardonlu Siyah Gri Oversize Eşofman Altı Büyük Kalıp Büyük Beden Paçası Lastik Yüksek Bel ürününü 299.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

3 İplik Şardonlu Siyah Gri Oversize Eşofman Altı Büyük Kalıp Büyük Beden Paçası Lastik Yüksek Bel Son Yorumlar
299.99 Tl ye satışta olan 3 İplik Şardonlu Siyah Gri Oversize Eşofman Altı Büyük Kalıp Büyük Beden Paçası Lastik Yüksek Bel Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: çok rahat ve tam kışlık bir eşofman altı. eğer bol seviyorsanız 1 beden büyük almanızı öneririm.
İsim: İ** E**
Tarih: 05 Aralık 2023
Beden: Beden:7XL
Satıcı: La Gızzıa

Yorum: kötü fiyatına göre ince
İsim: **** ****
Tarih: 12 Eylül 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: çok güzel beğendik
İsim: M** A**
Tarih: 23 Aralık 2023
Beden: Beden:2XL

Yorum: gayet kullanışlı ve kumaşı çok rahat
İsim: C** a**
Tarih: 12 Şubat 2024
Beden: Beden:10XL

Yorum: bence güzel ben gayet beğendim alinir
Tarih: 13 Temmuz 2024
Beden: Beden:8XL

Yorum: Ürün harika kaliteli hızlı teslimat için teşekkür ederim
İsim: c** y**
Tarih: 15 Mart 2024
Beden: Beden:10XL

Yorum: ilk aldığımda boyu ve kalınlığı tam oldu ama yıkamadan sonra kısaldı daraldı şu an giymiyorum
İsim: N** A**
Tarih: 25 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: güzel begendim kalın kışlık geldi
İsim: H** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Şubat 2024

Yorum: Hızlı kargo
İsim: Y** Ö**
Beden: 20 Haziran 2024

Yorum: Ürünü takım sandım ama tek altmış
İsim: E** K**
Beden: 16 Ocak 2024

Yorum: İlk yıkamada soldu
Tarih: 04 Haziran 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Yanlarında iplikleri sarkıyordu. Etiketsiz geldi. Kalıbı fena değil. Modeli beğenmedim ama istediğim gibi olmadı
İsim: D** Y**
Tarih: 22 Aralık 2023
Beden: Boy:177cm

3 İplik Şardonlu Siyah Gri Oversize Eşofman Altı Büyük Kalıp Büyük Beden Paçası Lastik Yüksek Bel Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Merhaba, ürünün kumaşı nedir? polyester içeriyor mu?
Cevap: Merhabalar, ürünümüz "Yazlıktır" efendim. ürünümüzün kumaşı 2 İPLİK A++ 90/1 Extra Kaliteli Yerli Kumaştır. Ekim 2024 İtibarı ile "Kışlık Kumaşa" geçiş yapılacaktır. Yıkamalı Kumaş Olduğundan Dolayı Renginde Solma Çekme Gibi Durumlar Yaşanmaz Efendim. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler.

Soru: Merhabalar bi beden büyük mü almalıyım
Cevap: kendi bedeninizi alabilirsiniz

Soru: Merhaba boyum 1.75 kısa gelir mi acaba
Cevap: merhabalar asla kısa gelmez ben de aynı eşofmanı kullanıyorum paçası sarkacak şekilde olacaktır benim de boyum bir 75

Soru: Merhabalar. 5xl ölçüleri var mı?
Cevap: 3XL: Bel lastiği 38X2 BASEN 71X2 Boy 108cm 4XL: Bel lastiği 40X2 BASEN 73X2 Boy 109cm 5XL: Bel lastiği 42X2 BASEN 75X2 Boy 110cm 6XL: Bel lastiği 43X2 BASEN 77X2 Boy 111cm 7XL: Bel lastiği 44X2 BASEN 79X2 Boy 112cm 8XL: Bel lastiği 45X2 BASEN 81X2 Boy 112cm

Soru: oversize kalip mi yoksa dar kalip mi herkes buyuk beden almis anlamadim
Cevap: Bol kalıptır efendim

Soru: 70 kilo kaç beden istemeliyim
Cevap: Boy ve kilo beraber soylemelisıniz efendim

Soru: merhaba xl ve 2xlnin ölçülerini soylebilir misiniz birde ürün kışlık kalın değil mi
Cevap: Merhabalar şu anda ürün yanımda değil efendim ölç emiyorum ürünümüz kışlık ve kalın kumaştır tam olarak kendi bedeninizi almalısınız

3 İplik Şardonlu Siyah Gri Oversize Eşofman Altı Büyük Kalıp Büyük Beden Paçası Lastik Yüksek Bel Resim Ve Fotoğraflar

3 İplik Şardonlu Siyah Gri Oversize Eşofman Altı Büyük Kalıp Büyük Beden Paçası Lastik Yüksek Bel En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü