3-lü Baskısız Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Ve Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Satın Alır Mısınız ?

Sennur

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
504
0
0
3-lü Baskısız Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Ve Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Alanlar Memnun Mu?
3-lü Baskısız Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Ve Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Şu Anki Fiyat Aralığı 572.19 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

3-lü Baskısız Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Ve Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Memnuniyet Durumu Nedir?

3-lü Baskısız Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Ve Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Hakkında yaklaşık 130 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7 .

3-lü Baskısız Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Ve Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Açıklama Ve Özellikler

3-lü Baskısız Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Ve Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Ürününün Satıcısı, Mythologie 3-lü Baskısız Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Ve Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık ürününü 572.19 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

3-lü Baskısız Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Ve Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Kullanıcı Yorumları
572.19 Tl ye satışta olan 3-lü Baskısız Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Ve Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
130 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7

Yorum: 3 üründe yorumlarda bir beden büyük alınmalı önerisinden dolayu L istenmesine rağmen her bir ürünün kalıbı birbirinden farklı olduğundan iade ettim.
İsim: cansu ç.
Tarih: 21 Kasım 2023
Beden: Boy:163cm
Satıcı: Mythologie

Yorum: ürünler güzel malı ama kendi bedeninizi alın ben yıkayınca çeker diye Bi beden büyük aldım baya büyük geldi geride iade yapmadım.
İsim: **** ****
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Özensiz ve yırtık
İsim: S** B**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Çok iyi yumuşacık
İsim: b** e**
Tarih: 19 Kasım 2023
Beden: Beden:S

Yorum: çok iyi tam oluyor
İsim: A** n**
Tarih: 18 Mart 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Xl aldım ama bol durmasını beklerken neredeyse tenime yapışacak kadar kötüydü beyaz eşofman da lekeler var bu fiyata anca bu kadar
İsim: H** S**
Tarih: 08 Aralık 2023

Yorum: Alın aldırın diyorum başka bir şey demiyorum.
İsim: T** Y**
Tarih: 21 Kasım 2023
Beden: Boy:187cm

Yorum: üçüde birbirinden güzel tavsiye ederim kızıma aldım beğendi
İsim: B** u**
Tarih: 04 Aralık 2023
Beden: Beden:M

Yorum: kullanışı çok rahat ve peluş aldığım için mutluyum sorunsuz geldi çok teşekkür ederimmm
İsim: Öykü Y. A.
Tarih: 08 Aralık 2023

Yorum: GERÇEKTEN HARİKA ... İYİKİ ALMIŞIM
İsim: s** s**
Tarih: 22 Kasım 2023

Yorum: kumaşı çok güzel ama hem boydan hemde kalıp olarak çok bol durdu 156 boyunda 60 kiloyum bol dursun diye L benden almıştım ama M beden alsaymışım da bol dururmuş
İsim: c** y**
Tarih: 29 Kasım 2023
Beden: Boy:156cm

Yorum: Sıcacıklar.
İsim: M** R**
Tarih: 06 Aralık 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: cok begendim gayet kalileti ve fiyatina göre bayaaa ucuz bu devirde kesinlikle alin
İsim: R** K**
Tarih: 01 Aralık 2023

Yorum: resimdeki gibi geldi tam kış için çok güzel keşke L beden alsaydm ama olsun böylede güzel
İsim: k** d**

Yorum: mükemmel ürün
İsim: H** Y**
Tarih: 12 Kasım 2023

Yorum: çok güzel çok beğendim
İsim: R** S**
Tarih: 05 Aralık 2023

Yorum: Hiç biri birbirini tutmuyor bedenlerin. Hele de boyları. 6 tane aldım. Pijama olarak rahat
İsim: D** Ş**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: Güzel, hatta mükemml şiddetle tavsiye ederim
İsim: C** H**
Tarih: 02 Aralık 2023

Yorum: Çok fazla yorum olmadığı için tereddüt ettim. Bu fiyata alınabilecek gayet güzel eşofmanlar. Kumaşı yumuşak ve kışlık giyilebilir. Tek sorun çabuk tüylenme yapar diye düşünüyorum. Ama evde kullanmak için aldığımdan tüylenme olsada sorun değil. Hızlı kargolama için teşekkür ederim.
İsim: G** Ş**

Yorum: Park anneleri için mükemmel bütün kış kurtarıcı 0 üşüme
İsim: y** y** y**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: mükemel indirimde yakaladım aldım cok guzel
İsim: C** N**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel rengide solmadı hala kullanıyorum tavsiye ederim
İsim: Muhammed O.
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: Kargolama harika
İsim: H** s** O**
Tarih: 09 Kasım 2023
Beden: Boy:150cm

Yorum: çok güzel çok beğendim
İsim: Rabia s.
Tarih: 25 Kasım 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Güzel kaliteli sorunsuz ulaştı teşekkür ederim
İsim: Hatice K.
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: çok fazla bayıldım ön numara beş yıldız 👍🏻
İsim: sude g.
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: tam fp ürün sadece beyaz rengini çok beğenemedim ama bu fiyata kaçmaz. içi pamuklu kışlık ve yüksek bel.
İsim: **** ****
Tarih: 29 Kasım 2023

Yorum: dikiş ipleri çıkık ve kalıp büyük renkleri solıcak gibi duruyor içi polar ama ince
İsim: m** y**
Tarih: 05 Aralık 2023

Yorum: Ürün sorunsuz olarak elime ulaştı gayet başarılı
İsim: Mehmet Y. k.
Tarih: 29 Aralık 2023

Yorum: cok güzel bence alin uygun
İsim: İ** h** A**
Tarih: 17 Şubat 2024

3-lü Baskısız Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Ve Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Merak Edilenler

Soru: mevsimlikmi?
Cevap: Merhaba kışlıktır efendim

Soru: yazlık varmı
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: yazlık mı ?
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: Oversize mi
Cevap: Merhaba tam kalıptır bol dursun isterseniz bir beden büyük tercih edebilirsiniz

Soru: erkek icinmi?
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz ürünlerimiz unisexdir her iki tarafta kullanabilir iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: iyi akşamlar 68 kilo 1.57 boy hafif bol durmasını istiyorum hangi beden uygun öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz L beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: merhaba 1.60 52 kilo bol durmasini istiyorum hangi beden uygun olur ve de ürün kışlık mı?
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz L beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: 1,70 boyum 69 kiloyum

Soru: boy 175 kilo 94 kac beden olur
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz xl beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: 1.60boy 60 kilo

Soru: 3 iplik mi
Cevap: Merhaba iki ipliktir efendim

Soru: sa 171boy 48-50kilo

Soru: Merhaba yazlık mı ve hangi kargoyla gönderiyorsunuz?
Cevap: Merhaba şu ab için yazlık efendim

Soru: 162 52 kg hangi beden uyar
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz m beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: bütün ürününlerinizin kalitesi aynımı onu demek istiyorum
Cevap: Merhab evet efendim

Soru: 145 Boy 50kilo hangi bedeni almalıyım
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz m beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: kaç iplikdir?
Cevap: Merhaba iki iplik şardonludur efendim

Soru: 165 boy 60 kilo hangi beden acaba?

Soru: 3 iplik mi
Cevap: Merhaba iki iplik şarfdonludur efendim

Soru: 1 67 55 kiloya hangi beden alabilirimm bol olmasını istiyorum

3-lü Baskısız Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Ve Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Resim Ve Fotoğraflar

3-lü Baskısız Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Ve Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü