3-lü Gülen Ağızlar Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık En Ucuzu Nerede Bulunur ?

MaviSes

Bilgili
9 Ağu 2023
257
1
0
3-lü Gülen Ağızlar Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Bu Ürünü Almalı Mı?
3-lü Gülen Ağızlar Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Güncel Fiyatı 421.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

3-lü Gülen Ağızlar Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

3-lü Gülen Ağızlar Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 1.0 .

3-lü Gülen Ağızlar Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Teknik Açıklamalar

3-lü Gülen Ağızlar Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Ürününün Satıcısı, Mythologie 3-lü Gülen Ağızlar Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık ürününü 421.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

3-lü Gülen Ağızlar Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Kullanıcı Geri Bildirimleri
421.0 Tl ye satışta olan 3-lü Gülen Ağızlar Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 1.0

Yorum: kesinlikle memnun kalmadım. gri ve siyah eşofman altı yazlık gelirken beyaz olan içi polarlı kışlık olarak geldi ve beyaz olanın bel kısmında kırmızı lekeler vardı. üstelik ilk yıkamada gülen yüzler çıkmaya başladı bu arada ters çevirip 30° de yıkadığım halde... sonu hüsran..
İsim: E** A**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: Mythologie

3-lü Gülen Ağızlar Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Sıkça Sorulan Sorular

Soru: hangi kargoyla geliyor
Cevap: Merhaba efendim , trendyol express ile gönderim sağlıyoruz. İyi günler dileriz 🌸🙏

Soru: kalıbı büyük mü
Cevap: Nornal kalıp efendim

Soru: tüylenme yapar mı
Cevap: Hayır efendim

Soru: 167 boy 45 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günle dileriz s beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz🙏🙏

Soru: Efendim size bu soruyu sorduğumda S beden uyqundur demişdiniz.Şimdi M mi oldu?
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz m beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: 157 boy 50 çəki kaç beden uyqun?? acil cevab ver
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz m beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

3-lü Gülen Ağızlar Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Detaylı Resimler

3-lü Gülen Ağızlar Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Beyaz Gri Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü