3-lü Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Ürün Alınmaya Değer Mi ?

LeylaSes

Bilgili
9 Ağu 2023
252
0
0
3-lü Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Alanlar Memnun Mu?
3-lü Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Güncel Fiyatı 399.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

3-lü Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

3-lü Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Hakkında yaklaşık 2256 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.6 .

3-lü Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Ürünün Detayları

3-lü Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Ürününün Satıcısı, Mythologie 3-lü Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık ürününü 399.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

3-lü Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Yorumlar Hakkında Bilgi
399.99 Tl ye satışta olan 3-lü Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2256 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.6

Yorum: Bayıldım kalitesine, boyu da tam oldu 160 54 kiloyum S tam oldu👍
İsim: H** B**
Tarih: 12 Şubat 2023
Beden: Beden:S
Satıcı: Mythologie

Yorum: Bayıldım, çok rahat. Kendi bedeninizi alın tam oluyor aşık oldumm 🫶🏽
İsim: Ş** K**
Tarih: 13 Ocak 2023
Beden: Beden:L

Yorum: alın aldırın giy çık😍
İsim: G** Ö**
Tarih: 23 Şubat 2023
Beden: Beden:M

Yorum: ürünler cok kaliteli geldi gayet güzel begendim ben M beden giyiyorum bol gelmesi için L beden aldim cok güzel oldu
İsim: **** ****
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Bayıldım oğluma almıştım rahat kalıbı var ayrıca kalın
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: kızıma aldım. çok beğendi. içi pamuklu ve çok sıcak tutuyor. tam kalıp. 1,62 boy ve 50 kg için M beden aldım ve tam oldu
İsim: E** G**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: beğendim çok güzeil kızıma aldık fiyatı düşmüş kızım xs giyiyor m aldık ama biraz gfazia bol olfu siz sadece 1 befem buyuk alın içi polar
İsim: s** c**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: tam bedeninizi alın
İsim: C** Ş**
Tarih: 17 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Güzel ama kalıbı büyük bir beden küçük alınabilir
İsim: İ** M** Ç**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: çok güzel bir beden büyük alın
İsim: G** Ö**
Tarih: 17 Şubat 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: tam beden alabilirsiniz gayet güzel
İsim: D** G**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Cook güzel tabsiye ederim bol isterseniz bi beden büyük alın yani fiyatıda normal
İsim: N** k**
Tarih: 11 Şubat 2023

Yorum: kızıma aldım çok beğendim kalitesini tam kışlık
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Bedeninizin 1 beden büyüğünü alın derim
İsim: A** A**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Guzel baya genıs olmasını ıstıyorsanız bı benden buyuk alın sıyah bı tık kucuk gelıyor dıgerıne gore ama yınede cok guzel bır urun bu fıayata gore alınır
İsim: B** Ş**
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: çok beğendim m beden aldm anneme de istedim lastiklerin tam istediğim gibi sık ince de değil çok kalında değil kesinlkle hak ediyor bir beden büyük olmanızı öneririm L alsaymsmda olurmuş
İsim: d** A**
Tarih: 05 Mart 2023

Yorum: Güzel ama bol ürün kendi bedeninizi alın
İsim: Z** K**
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: kardesime aldik cok begendi
İsim: s** b**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: Bayıldımm fiyat performans ürünü m beden aldim iyiki m almışım cunku tam oldu ara bedenseniz bı büyüğünü almanızı tavsiye ederim.
İsim: K** B**
Tarih: 12 Temmuz 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: çok güzel kızıma aldım tam beden alabilirsiniz
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: Beklediğimizden iyi geldi 85 kg l beden
İsim: D** Ö**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Gayet güzel erkek kardeşime aldım 1.78 78 kilo l beden oldu
İsim: R** E** D**
Tarih: 28 Şubat 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: Güzel fiyat performans
İsim: Z** K**
Tarih: 18 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Ev icinde giymelik ürün
İsim: Ü** Ö**
Tarih: 12 Eylül 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: Cok iyi geldi M giyiyorsanz bi üstünü L siparis edin ben bayaga begendim fiyatta uygun teşekkürler
İsim: c** m**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: Yumuşacık harika tşkler
İsim: M** S**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: Çok güzel ürünler, bence bedenizin bir küçüğünü alın çok kullanışlı.
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: kışın günlük kullanım için gayet iyi kendime bir de ablama aldım
İsim: S** T** p**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Fiyat performans olarak mükemmel bir ürün. Alacak olanlar 1 beden büyük alabilir.
İsim: E** C**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: Beden çok küçük iade
İsim: E** B**
Tarih: 30 Ocak 2023

3-lü Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 1.70 65 hangisi
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz L beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: 160 46 kilo
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günle dileriz s beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz🙏🙏

Soru: 3 tanesimi
Cevap: İki iplik şardonlu efendim

Soru: 1,79 kilo 60
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz L beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: kışlıkmı??
Cevap: Merhaba şu an yazlık efendim

Soru: 158 48 kilo
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günle dileriz s beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz🙏🙏

Soru: 163 57 kilo
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz m beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: 1.65 55 beden??

Soru: kislikmidir
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: 1.80 80 kilo ?
Cevap: Merhaba efendim xl beden uygun olucaktır efendim iyi günler dileriz

Soru: 176 48 kilo

Soru: 175 55 kilo

Soru: Kalınmıdır ?

Soru: 156 boy kilo 62

Soru: 163 boy 50-51 kilo 12 yaş hangi beden biraz bol olsun istiyorum
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz m beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: İçi şardonlumu
Cevap: Evet efendim

Soru: 152 62 kilo?

Soru: 1.63 kilo 52

Soru: 165, 65 kiloo??

Soru: Cepli midir

3-lü Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Resim Ve Fotoğraflar

3-lü Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü