3 'lü Pilates Bandı 150 cm x 15 cm Egzersiz Direnç Lastiği (Uç Kısmı Açık) Bu Ürünü Almalı Mı ?

Zekiye

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
528
0
0
3 'lü Pilates Bandı 150 cm x 15 cm Egzersiz Direnç Lastiği (Uç Kısmı Açık) Tavsiye Eder Misiniz?
3 'lü Pilates Bandı 150 cm x 15 cm Egzersiz Direnç Lastiği (Uç Kısmı Açık) Güncel Fiyatı 295.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

3 'lü Pilates Bandı 150 cm x 15 cm Egzersiz Direnç Lastiği (Uç Kısmı Açık) Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

3 'lü Pilates Bandı 150 cm x 15 cm Egzersiz Direnç Lastiği (Uç Kısmı Açık) Hakkında yaklaşık 453 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

3 'lü Pilates Bandı 150 cm x 15 cm Egzersiz Direnç Lastiği (Uç Kısmı Açık) Ürün Açıklaması

Delta DS 9900 Dura-Strong 3 Farklı Direnç Seviyeli Lüks-Ebat Pilates Bant Seti ( 150 cm x 15 cm ) >_x000D_
_x000D_

Delta DS-9900 Pilates Bant Seti İçeriği : 1 Adet Hafif Direnç 1 Adet Orta Direnç 1 Adet Yüksek Direnç ;olmak üzere 3 farklı direnç seviyesine sahip pilates bandından oluşmaktadır. >_x000D_
_x000D_

Direnç seviyesi ; pilates bandının her birinin siz egzersiz yaparken vücudunuza harcattığı enerji ve vücudunuzdaki sıkılaşma miktarı ile doğru orantılıdır. >_x000D_
_x000D_

Pilates Bandı ;Vücudunuzun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlar…Esneklik kazandırarak vücudunuzu geliştirmeye, dengede tutmaya ve sağlamlaştırmanıza yardımcı olur…Minimum hareket ile vücudunuzun maksimum performansı yakalamanıza katkıda bulunur...Aerobik ve diğer spor çalışmaları öncesi kasları ısıtmak için mükemmel bir yardımcıdır. .. >_x000D_
_x000D_

Ebatlar :150 cm uzunluğa 15 cm genişliğe >_x000D_

3 'lü Pilates Bandı 150 cm x 15 cm Egzersiz Direnç Lastiği (Uç Kısmı Açık) Ürününün Satıcısı, Delta 3 'lü Pilates Bandı 150 cm x 15 cm Egzersiz Direnç Lastiği (Uç Kısmı Açık) ürününü 295.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

3 'lü Pilates Bandı 150 cm x 15 cm Egzersiz Direnç Lastiği (Uç Kısmı Açık) Ürün Hakkındaki Yorumlar
295.0 Tl ye satışta olan 3 'lü Pilates Bandı 150 cm x 15 cm Egzersiz Direnç Lastiği (Uç Kısmı Açık) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
453 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Ürün çok kaliteli, çok beğendim. Ürünün ölçüleri ve sertlikleri açıklamada belirtilen gibiydi. Renkleri de çok güzel.Annemin fizik tedavisi için aldık çok işimize yarayacak. Satıcı ürünü aldığım gün kargoya verdi. Trendyol ekspres de çok hızlı getirdi. Kargo ya da satıcı ile hiçbir sorun yaşamadım. Satıcıya ilgisinden dolayı teşekkür ederim. GönülDevamını Oku
İsim: K** Y**
Tarih: 09 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Delta Spor

Yorum: Çok beğendim. Gelir gelmez kullanmaya başladım. Sertlikleri çok rahat ayırt edilebiliyor. Delta kalitesini seviyorum👌🏻 satıcıya güzel paketleme için teşekkürler
İsim: Z** G**
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: senelerdir kullanıyorum alınabilir. paketlemesi özenli ve kargo hızlıydı
İsim: **** ****
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: farklı sertliklerde bantlar olduğu için tercih ettim.annem için aldım gayet memnun kaldı.
İsim: Y** S**
Tarih: 08 Eylül 2023

Yorum: teşekkür ederim güzel paket
İsim: D** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Eylül 2024

Yorum: eşim için almıştım gayet kaliteli
İsim: M** P**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Kalitesi çok iyi, paketleme güzel, kargo hızlı
Tarih: 10 Şubat 2022

Yorum: ürünler sorunsuz elime ulaştı. Renkleri çok güzel.
İsim: F** y**
Tarih: 14 Temmuz 2024

Yorum: plates yaparken parçalandılar Tavsiye etmiyorum .
İsim: G** K**
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: kapalı olanı arıyordum okuma yazmam da var ama açık olanı almışım fark etmedim, yoksa iyi ürün
İsim: B** Y**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Ürün birebir aynı
İsim: M** Ç**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Orta sertlikte her yerde spor imkanı sunuyor
İsim: Ü** S** T**
Beden: 17 Eylül 2024

Yorum: paketleme güzel
İsim: K** N** A**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: kullanışlı iş görür
İsim: H** Ö**
Satıcı: MayoDenizi

Yorum: ilk kez evde spora başlıyorum kaliteli görünüyorlar
İsim: A** Ö**

Yorum: Ürün sorunsuz elime geldi 3 kademeli olması güzel fiat ,performans güzel teşekkür ederim
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: İyiler güzel beğendim
İsim: B** T**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Süper bir bant çok iyi geldi ağrılarıma kaliteli
İsim: N** K**
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: sorunsuz elimize ulaştı gayet iyi
İsim: Ş** Y**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Çok memnunum pembe olan orta sert en çok kullandığım ikinciyi sipariş verdim annem için
İsim: R** Y**
Tarih: 04 Eylül 2022

Yorum: teşekkür ederim. kaliteli ürün
İsim: A** K**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Bel boyun egzersizleri yapiyorum çok faydasını gördüm tavsiye ederim
İsim: A** Ü**
Tarih: 22 Haziran 2022

Yorum: spora giderken kullanıyorum kaliteli teşekkür ederim
İsim: n** i** a**
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: ürün fotoğraftakiyle aynı. orijinal ürünler gönderildi. kargo hızlyle ve özenle paketlenmişti. gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: e** ç**
Tarih: 02 Şubat 2022

Yorum: gayet kaliteli beğendim. almak isteyen varsa öneririm
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: sertlik seviyesi çok güzel. dayanıklı ayrıca kokuda yapmıyor.
İsim: M** t** A**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: pilates hocamın tavsiyesi ile aldım çok başarılı her gün kullanıyorum dirençleri gayet iyi
İsim: Esen K.
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: İlk defa kullanıyorum, oldukça sağlam, siparişim hemen ertesi gün teslim edildi
İsim: Selin Y.
Tarih: 21 Ekim 2021

Yorum: Çok kaliteli gayet güzel bir ürün.Paketleme ve kargoda sorun yaşamadım.Teşekkürler Delta
Tarih: 07 Mart 2022

Yorum: Sağlam bir şekilde teslim edildi
Beden: 07 Ağustos 2024

3 'lü Pilates Bandı 150 cm x 15 cm Egzersiz Direnç Lastiği (Uç Kısmı Açık) Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Hangi renk hangi sertlik te. İstediğimiz rengi seçebiliyormuyuz?
Cevap: Merhaba, sırası ile yeşil hafif, fuşya orta sert ve turkuaz ise tam sert direnç seviyesindedir. Set içi nihai ürün olduğundan ne yazık ki değişiklik yapılamamaktadır. Delta Spor

Soru: hangi kargo firması ile gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba, MNG, Aras ve bazı bölgelerde Trendyol Ekpress Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. Kargo firması seçeneği, Trendyol tarafından otomatik olarak belirlenmektedir. Buna ek olarak masa tenisi masası gibi büyük hacimli ürünlerimizin gönderimlerini Horoz Kargo ile gerçekleştirmekteyiz. Delta Spor

Soru: ürününüzde indirim oluyor mu?
Cevap: Merhaba, Gündemde planlanan bir indirim mevcut değildir. Güncel indirim ve kampanyalarımız için mağazamızı takip etmenizi rica ederiz. İndirim beklediğiniz ürün ya da ürünleri favorilerinize ekleyerek, uygulanması durumunda indirimler hakkında bildirim alabilirsiniz. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: merhaba bu 3 lü setin kalite olarak tekli olarak satışta olandan farkı var mı tekli olanlar daha mı kaliteli yoksa aynı mı
Cevap: Merhaba, Kalite olarak herhangi bir farkları bulunmamaktadır. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Delta Spor

Soru: Urun genis olan bir urun degil mi bacak calismak icin uygun mu
Cevap: Merhaba, bacak çalışmak için uygun bir üründür. Delta Spor

Soru: salam bu urunlerden 8 yasinda cocuq kullana biler? olcu olaraq soruyorum
Cevap: Merhaba, Evet, kullanabilirsiniz. Delta Spor

Soru: Ben bu paketin 3 u de set olanını istiyorum yok mu o şekilde paket
Cevap: Merhaba, 3 lü settir. Hafif, orta ve sert. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: selam, bu bandlar kaç kq ağırlığında idman etmemizi saglar?
Cevap: Merhaba, En hafifinden sen sertine doğru : 10 KG 15 KG 18 KG Teşekkürler... Delta Spor

Soru: merhaba sizden birkere almıştık ama genişti lastik dar değildi şimdi tekrar almak istiyoruz ama ebati bilmiyoruz sert ve geniş olması için hangisini almaliyiz
Cevap: Merhaba, Bu ürün en ideal ebattır. 150 cm uzunluk ve 15 cm genişlik en ideal ebattır. Keyifle kullanmanız dileğimizle... Delta Spor

Soru: Acaba yeniden stoklara gelir mi almak istiyorum da
Cevap: Yakın zamanda stoklarımız yeniden güncellenecektir. İlginize teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: merhaba, hangi kargo firması ile gönderim sağlıyorsunuz?
Cevap: Merhaba, Sipariş gönderimlerimizin çok büyük çoğunluğu TRENDYOL EXPRESS KARGO ile sağlanmaktadır. Trendyol Express'in henüz hizmet vermediği noktalar ile bazı hacimli ürünlerde gönderimler ARAS Kargo ile yapılmaktadır. Masa tenisi masası gibi çok büyük hacimli istisnai bazı ürünlerde kargo hizmeti Horoz Kargo ile verilmektedir. Sipariş vermeniz durumunda, kargo firmanız Trendyol tarafından siparişiniz ile eş zamanlı olarak belirlenmektedir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: merhaba. Plates bantinda en geniş yani enli olanı hangisidir. teşekkürler
Cevap: Merhaba, 150x15 cm olan en genişi ve uzunudur. Delta Spor

Soru: hepsi aynı esneklite mi ??
Cevap: Merhaba, Hafif, orta ve tam sert direnç seviyelerine sahiptir. Delta Spor

Soru: Sert bir yapıyamı sahip
Cevap: Merhaba, Farklı direnç seviyelerindedir. (Hafif-Orta-Sert) Keyifli alışverişler dileriz. Delta Spor

Soru: yeşil olan set açıklamalarda beyaz yaziyor. bir sorun olur mu
Cevap: Merhaba, Sistemsel bir karışıklık söz konusudur. İncelediğiniz ürünümüz yeşil-fuşya ve turkuaz renkte 3'lü pilates bandı setidir. İlginize çok teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: bu ürünün 200 cm olanı var mı uzunluk olarak
Cevap: Merhaba, Maksimum 150 cm uzunluğunda üretimimiz mevcuttur. İlginize çok teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: Ptt ile yollayabilir misiniz
Cevap: Merhaba, Sipariş gönderimlerinin çok büyük çoğunluğu Trendyol Express Kargo ile sağlanmaktadır. Trendyol Express'in henüz hizmet vermediği noktalar ile bazı hacimli ürünlerde gönderimler Aras ve Mng Kargo ile yapılmaktadır. Masa tenisi masası gibi çok büyük hacimli istisnai bazı ürünlerde kargo hizmeti Horoz Kargo ile verilmektedir. Sipariş vermeniz durumunda, kargo firmanız Trendyol tarafından siparişiniz ile eş zamanlı olarak belirlenmektedir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: Hangi kargoyla gönderiyorsunuz acaba?
Cevap: Merhaba, Aras Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. Delta Spor

Soru: pembe renk dışında başka renk varsa onu yollayabilir misiniz?
Cevap: Merhaba, sormuş olduğunuz ürün set olduğu için maalesef set içi ürün değişikliği gerçekleştirememekteyiz. Teşekkürler. Delta Spor

Soru: merhaba bandlar kaç kiloluk direnç yaratıyor
Cevap: Merhaba, Şu an için bantlarımızın kg cinsinden değerini paylaşamamaktayız. Hafif-Orta ve Tam sert direnç seviyelerindedir. Delta Spor

3 'lü Pilates Bandı 150 cm x 15 cm Egzersiz Direnç Lastiği (Uç Kısmı Açık) Ürün Resimleri

3 'lü Pilates Bandı 150 cm x 15 cm Egzersiz Direnç Lastiği (Uç Kısmı Açık) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü