3 'lü Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (UÇ KISMI AÇIK) Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Asli

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,173
0
15
3 'lü Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (UÇ KISMI AÇIK) En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
3 'lü Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (UÇ KISMI AÇIK) Güncel Satış Fiyatı 169.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

3 'lü Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (UÇ KISMI AÇIK) Gerçekten İyi Mi?

3 'lü Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (UÇ KISMI AÇIK) Hakkında yaklaşık 6920 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

3 'lü Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (UÇ KISMI AÇIK) Teknik Bilgiler

Pilates bandı; ayak parmağından başımıza kadar vücudun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlayan, vücudu geliştiren, dengede tutan ve sağlamlaştıran, minimum hareket ile vücudumuzun maksimum performansını sağlayan kişisel kullanım ve hafif jimnastik ürünüdür._x000D_
Son zamanların en gözde sporu pilatesi evinizde yapmak için gerekli ürünlerden biridir._x000D_
Pilates egzersizlerine ek olarak kullanılabildiği gibi, aerobik ve diğer spor çalışmaları öncesi kasları ısıtmak için mükemmel bir yardımcıdır._x000D_
Pilates Bantlarının Özellikleri :1 adet pilates bant – yeşil renk.Hafif sertlik ( light tension ) düzeyindedir.90 cm * 7,5 cm * 0,35 mm ebatlarındadır._x000D_
Pilates sporunu yapmaya başlarken hafif sertlikte olan bandın kullanılması uzmanlarca tavsiye edilmektedir. _x000D_
1 adet pilates bant - fuşya renk.Orta sertlik ( medium tension ) düzeyindedir. _x000D_
90 cm * 7,5 cm * 0,50 mm ebatlarındadır.Hafif sert olan bandın kullanılmasının ardından orta sert bandın kullanılması vücut sağlığınız açısından uzmanlarca önerilmektedir. _x000D_
1 adet pilates bant - mavi renk.Yüksek sertlik ( high tension ) düzeyindedir.90 cm * 7,5 cm * 0,65 mm ebatlarındadır.Pilates sporunu yapmaya başlayıp vücudunuz ısınmadan yüksek sertlikte olan bandın kullanılmaması uzmanlarca önemle belirtilmektedir._x000D_
_x000D_

3 'lü Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (UÇ KISMI AÇIK) Ürününün Satıcısı, Delta 3 'lü Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (UÇ KISMI AÇIK) ürününü 169.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

3 'lü Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (UÇ KISMI AÇIK) Kullanıcı Yorumları Nasıl?
169.0 Tl ye satışta olan 3 'lü Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (UÇ KISMI AÇIK) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6920 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: kızıma.aldim memnun
İsim: s** k**
Tarih: 14 Kasım 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Delta Spor

Yorum: Boyun agrısı olan kardesım esneme lastıklerı ile ile rahatladı cok güzel paketlenmıstı teskkur ederım 👍☺
İsim: **** ****
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: annem için almıştık, gayet memnun. 3 dirençli ve egzersizleri için kolaylık sağlayacak. Özenli paketleme için teşekkürler.
Tarih: 10 Eylül 2023

Yorum: Kızlarım için almıştım, sağlam çıktı
İsim: Rabia T.
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: Ürünler elime hemen ulaştı yeğenlerim için aldım beğendiler ve memnun kaldılar zaten yumuşak orta ve ser lastikler
İsim: S** A**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: annem için aldım sağlam teslim edildi
İsim: E** G**
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: Güzel paketlenmiş ve kaliteli.Çok hızlı bir şekilde elime ulaştı
İsim: C** K**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün fizik tedavi görüyorum evde kendim de yapmak için aldım gayet iyi 😌
İsim: g** d**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Nisan 2022

Yorum: Tam bir ürün performans ürünü
İsim: m** y**
Tarih: 07 Şubat 2022

Yorum: Gayet güzel beğendik ablalarıma ve kendime aldım diyete başlarsak kullanacağız inşallah şu an hazır değiliz motive olmak için aldık
İsim: N** T**
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: Ürünü annem için aldım. Fizik tedavi doktorumuz önerdi almamızı. Delta kalitesi her zaman iyidir.
İsim: P** B**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Ürün gayet kullanışlı. y
İsim: H** G** G**
Tarih: 22 Kasım 2022

Yorum: Çok beğendim paketlemede güzeldi teşekkürler
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: eşime aldım gayet iyi olduğunu söyledi
İsim: G** Y**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: besyocu ablam aldı gayet güzel nasıl bi beklentisi vardı beğenmeyenlerin
Tarih: 10 Haziran 2022

Yorum: evde spor motivasyonu kazanmak için aldım işe yarıyor. ürün de çok güzel bağlayarak da kullanabiliyorum teşekkürler
İsim: H** N** Y**
Tarih: 14 Şubat 2022

Yorum: üçü de sağlam geldi on cm daha uzun olabilirmiş. paketleme çok güzeldi. ürünler gerçekten çok kaliteli pilates topunu da buradan almıştım. o da sorunsuz geldi. Trendyol express e çok teşekkür ederim sorunsuz teslimat
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: annemle aldik gayet sevdik
İsim: A** H**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: her zaman aldığım bir ürün çok güzel fiyatına göre de uygun paketlenmesi de güzeldi 🌼
İsim: B** N** k**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: babannem için aldım egzersiz yaparken çok yardımcı oluyor kalitesi güzel
İsim: Fatma T.
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: çok güzel paketlenmiş teşekkür ederim
İsim: N** E**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Heryerden yanımdalar çok kullanışlı
İsim: S** B**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: Eşim için aldım gayet iyi kullanışlı
İsim: M** Ö**
Tarih: 04 Şubat 2022

Yorum: kardeşim için aldım kalitesi çok güzel
İsim: E** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Mart 2023

Yorum: kardeşim için aldım gayet başarılı
İsim: A** M**
Tarih: 11 Ekim 2022

Yorum: Kardeşim için aldım. Doktoru tavsiye etti.Cok güzel bir ürün ve elime 4 günde ulaştı.
İsim: T** B**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Ne zamandır ihtiyacım vardı keşke daha önceden alsaydım teşekkür ediyorum
İsim: E** B**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Ürünüm ertesi gün geldi tesekkur ederim :)
İsim: C** C** H**
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: Hizli ve sorunsuz teslimatti. Sirtimi guclendirmek icin aldim fizyoterapist onerisiyle
İsim: Ö** O**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: gayet saglam sadece sari olan biraz fazla ince ona cok dikkat edin yuzunude vs. carpmasin kaliteli bi urun olmaksizim paketlenmeside gayet iyi
Tarih: 13 Şubat 2023

3 'lü Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (UÇ KISMI AÇIK) Ürüne İlişkin Sorular

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhaba, Sipariş gönderimlerimizin çok büyük çoğunluğu TRENDYOL EXPRESS KARGO ile sağlanmaktadır. Trendyol Express'in henüz hizmet vermediği noktalar ile bazı hacimli ürünlerde gönderimler ARAS Kargo ile yapılmaktadır. Masa tenisi masası gibi çok büyük hacimli istisnai bazı ürünlerde kargo hizmeti Horoz Kargo ile verilmektedir. Sipariş vermeniz durumunda, kargo firmanız Trendyol tarafından siparişiniz ile eş zamanlı olarak belirlenmektedir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: tam olarak işlev nedir
Cevap: Merhaba, Pilates bandı ayak parmağından başımıza kadar vücudun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlayan, vücudu geliştiren, dengede tutan ve sağlamlaştıran, minimum hareket ile vücudumuzun maksimum performansını sağlayan kişisel kullanım ve hafif jimnastik ürünüdür. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Boyun ve sırt egzersizi için bana ürün önerirmisiniz? Fizik tedavi merkezlerinde görmüştüm. Hangi lastiği almalıyım. Boyun düzleşme ve fıtık için egzersiz yapıyorum evde ama havluyla felan zor oluyor
Cevap: Merhaba, incelemiş olduğunuz ürün uygundur. İlginize teşekkürler, Delta Spor

Soru: Merhaba. Yorumlarda boyunun kısa olduğunu yazanlar var. Boyu kaç cm
Cevap: Merhaba, İncelediğiniz ürünümüzün uzunluğu 90 cm eni 7,5 cm ölçüsündedir. Delta Spor

Soru: futbol için kullanmayı düşünüyorum antrenmanda bacağı gerdirme gibi durumlarda kullanacağım yırtılma olurmu
Cevap: Merhaba, https://www.trendyol.com/delta/3-lu-pilates-bandi-120-cm-x-15-cm-egzersiz-direnc-lastigi-uc-kismi-acik-p-52015?boutiqueId=61&merchantId=921&filterOverPriceListings=false&sav=true Linkteki ürünümüzü tercih etmenizi öneririz. Delta Spor

Soru: merhaba ayak bilegi kaslarini kuvvetlendirmek icin bu urunu kullanabilirmiyim.
Cevap: Merhaba, evet tercih edebilirsiniz. Dilerseniz el ayak ağırlıklarımızı da tercih edebilirsiniz. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: yirtilirmi
Cevap: Merhaba, Müşteri memnuniyeti yüksek bir ürün olarak sizin de memnun kalacağınıza inanıyoruz. Doğru kullanımda yırtılma durumu yaşamazsınız. Teşekkürler...

Soru: dumbel görevi yapıyor mu acaba
Cevap: Merhaba, kol egzersizi için kullanabilirsiniz. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: 3 adet fiyatı 59 tl doğru mudur ?
Cevap: Merhaba, evet doğrudur. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: teşekkür ederim efendim
Cevap: Biz teşekkür ederiz . Sağlıklı günler dileriz ...

Soru: Bu rengin 150x15 boyutu gelmeyecek mi? Diğer renklerinden farkı nedir bu ürünün aynı mı
Cevap: Merhaba, Şu an için stoklarımızda mevcut değildir. Diğer renklerimiz ile herhangi bir kalite farkı bulunmamaktadır. Diğer modellerimizi incelemenizi rica ederiz. Delta Spor

Soru: kardeş ürün 59 diyor sepete ekleyince 79 diyor ?
Cevap: Merhaba, 75 TL üzeri kargo ücretsizdir. Bu yüzden kargo ücreti eklenmektedir. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: iyi günler pembe mavi ve yeşil renginde hangisinin orta sert veya yumuşak olduğunu nasıl anlayacağız
Cevap: Merhaba, yeşil renk hafif, fuşya renk orta, mavi renk yüksek serttir. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: merhabalar futbol kursuna giden 10 çocuğu ayak kaslarını kuvvetlendirmek için kullanılabilirmi
Cevap: Merhaba, Evet, kullanabilirsiniz. Delta Spor

Soru: Hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz?
Cevap: Merhaba, Sipariş gönderimlerinin çok büyük çoğunluğu Trendyol Express Kargo ile sağlanmaktadır. Trendyol Express'in henüz hizmet vermediği noktalar ile bazı hacimli ürünlerde gönderimler MNG Kargo ile yapılmaktadır. Masa tenisi masası gibi çok büyük hacimli istisnai bazı ürünlerde kargo hizmeti Horoz Kargo ile verilmektedir. Sipariş vermeniz durumunda, kargo firmanız Trendyol tarafından siparişiniz ile eş zamanlı olarak belirlenmektedir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: Hangi rengi yumuşak acaba
Cevap: Merhaba, yeşil renk hafif sertlik ( light tension ) düzeyindedir. Delta Spor

Soru: Futbol kondisyon antrenmanı için uygunmu kolay gelsin
Cevap: Merhaba. Evet, uygundur. Delta Spor

Soru: yırtilma ihtimali var mı
Cevap: Doğru kullanımla yırtılmaz.

Soru: daha uzunu var mı
Cevap: Merhaba, mağazamızda 120 ve 150 cm uzunluğunda bantlarımız da mevcuttur. Direnç lastiği filtresi ise görüntüleyebilirsiniz.

Soru: Uçları nasıl birleşiyor
Cevap: Merhaba, İki ucunu birbirine bağlayarak (ürüne zarar gelmeyecek şekilde) kullanabilirsiniz. Delta Spor

3 'lü Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (UÇ KISMI AÇIK) Ürüne Ait Fotoğraflar

3 'lü Pilates Bandı Plates Egzersiz Direnç Lastiği Seti (UÇ KISMI AÇIK) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü