3 lü Set Şeffaf Su Matarası Şişesi Suluk 2 lt 900ml 600ml Spor Salonu Su Şişesi ÇİZELGELİ Alınmaya Değer Mi ?

Ilayda

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
606
0
15
3 lü Set Şeffaf Su Matarası Şişesi Suluk 2 lt 900ml 600ml Spor Salonu Su Şişesi ÇİZELGELİ Bu Ürünü Almalı Mı?
3 lü Set Şeffaf Su Matarası Şişesi Suluk 2 lt 900ml 600ml Spor Salonu Su Şişesi ÇİZELGELİ Şu Andaki Fiyatı 275.8 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

3 lü Set Şeffaf Su Matarası Şişesi Suluk 2 lt 900ml 600ml Spor Salonu Su Şişesi ÇİZELGELİ Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

3 lü Set Şeffaf Su Matarası Şişesi Suluk 2 lt 900ml 600ml Spor Salonu Su Şişesi ÇİZELGELİ Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7 .

3 lü Set Şeffaf Su Matarası Şişesi Suluk 2 lt 900ml 600ml Spor Salonu Su Şişesi ÇİZELGELİ Detaylı Açıklama

3 lü Set Şeffaf Su Matarası Şişesi Suluk 2 lt 900ml 600ml Spor Salonu Su Şişesi ÇİZELGELİ Ürününün Satıcısı, MİMOZA PARK 3 lü Set Şeffaf Su Matarası Şişesi Suluk 2 lt 900ml 600ml Spor Salonu Su Şişesi ÇİZELGELİ ürününü 275.8 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

3 lü Set Şeffaf Su Matarası Şişesi Suluk 2 lt 900ml 600ml Spor Salonu Su Şişesi ÇİZELGELİ Kullanıcı Geri Dönüşleri
275.8 Tl ye satışta olan 3 lü Set Şeffaf Su Matarası Şişesi Suluk 2 lt 900ml 600ml Spor Salonu Su Şişesi ÇİZELGELİ Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7

Yorum: ürün çok güzel fotodan daha güzel kırılma fln yok ama büyük suluğun pibetini takamadık
İsim: i** A**
Tarih: 19 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MİMOZAPARK

Yorum: fiyatına göre gerçekten güzel 3 lü set ama paketleme zayıf gelirken ezilip catlayabilirdi
İsim: **** ****
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: yazılan ölçümler yanlış malesef. ölçüsüne bakarak aldım ama en küçük 280 orta 500ml geldi.plastigide çok kalitesiz sakin almayın.
İsim: ç** b**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Ürün soru kısmında 5 numara olduğu yazıyor lakin 7 numaralı en adi plastikten üretilmektedir. Bilgilendirme yanlış. Ve verilen ölçüler yanlış. Orta boy 750, diğeri 280 ml
İsim: B** İ**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: ürünün paketlenmesi iyidi , beklediğimden daha iyi geldi tavsiye ederim
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: ürün güzel fakat büyük olanın pipetini biz takamadik
Tarih: 08 Eylül 2024

3 lü Set Şeffaf Su Matarası Şişesi Suluk 2 lt 900ml 600ml Spor Salonu Su Şişesi ÇİZELGELİ Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Koku yapıyor mu?
Cevap: Yapmıyor efendim

Soru: büyük olanın bibetini takamadık nasıl takacaz takamiyom
Cevap: küçük uzun aparatı alta ortaya uzun çubuk en üste huni çeklinde olan parçayı takacaksınız çok basit efendim. ikinci fotoda belli oluyor

Soru: ürün cam mı?
Cevap: Plastik efendim

Soru: Üstünedki yazıların türkçe olanı yok mu
Cevap: Yok efendim

Soru: Görseldeki renk siyah, ürün özelliklerinde pembe yazıyor. Ne renk gönderim yapılacak
Cevap: GÖRSELDEKİ RENK EFENDİM SİYAH İ PEMBE MOR RENGİ DE MAĞAZAMIZDA SATIŞTA

Soru: makinaya girer mi
Cevap: ELDE YIKANMASI TAVSİYE EDİLİYOR EFENDİM

Soru: 2 pipet mi gönderiyorsunuz göndermiyirsanızda rica etsem gönderirmiziniz
Cevap: 2 pipet efendim

Soru: ürün cam mı plastik mi
Cevap: plastik efendim

Soru: tek satislariniz var mıdır? orta yada küçük boy lazım
Cevap: Yok efendim set olarak satılmakta

Soru: Merhaba ürünün plastik numarası nedir?
Cevap: 5 efendim .

3 lü Set Şeffaf Su Matarası Şişesi Suluk 2 lt 900ml 600ml Spor Salonu Su Şişesi ÇİZELGELİ Görseller

3 lü Set Şeffaf Su Matarası Şişesi Suluk 2 lt 900ml 600ml Spor Salonu Su Şişesi ÇİZELGELİ En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü