3-lü Usa Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Alanlar Memnun Mu ?

Tuana

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
232
0
15
3-lü Usa Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Tavsiye Eder Misiniz?
3-lü Usa Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Güncel Fiyatı 350.41 Tl'den Satılmaktadır.

3-lü Usa Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Kullanıcılar Memnun Mu?

3-lü Usa Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Hakkında yaklaşık 55 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.6 .

3-lü Usa Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Teknik Detaylar

3-lü Usa Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Ürününün Satıcısı, Mythologie 3-lü Usa Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık ürününü 350.41 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

3-lü Usa Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Hakkında Yapılan Yorumlar
350.41 Tl ye satışta olan 3-lü Usa Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
55 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.6

Yorum: gerçekten çok güzel kaliteli yorumlara bakarak bir beden büyük sipariş vermiştim tam oldu başarılı
İsim: A** A** K**
Tarih: 13 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm
Satıcı: Mythologie

Yorum: yazıları soyulmuş hep hiç mi bakmadiniz gönderirken
İsim: Y** n**
Tarih: 19 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: yorumları okuyup almıştım ama kalıp dar değil 60 kg L beden büyük oldu iade ürün güzel kaliteli m beden sparis edecegim
İsim: H** Ç**
Tarih: 18 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: güzel ince yazlık kumaş
İsim: F** a**
Tarih: 18 Eylül 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: çok iyi orta bir kalinlikta hem yaz hem kiş kullanılir
İsim: **** ****
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: gri olan defolu geldi ondan hariç bir sorun yoktu kaliteli ürün fiyatına göre
Tarih: 16 Eylül 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: aldim
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: Ürün yıkayınca küçülüyor 1 beden büyük alın
İsim: Safiye R. Y.
Tarih: 21 Temmuz 2023
Beden: Boy:174cm

Yorum: güzel ürün içi kalin tam bedenizi alın
İsim: i** A**
Tarih: 07 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Beklediğimden küçük geldi
Tarih: 20 Temmuz 2023
Beden: Boy:178cm

Yorum: çok büyük geldi iade ☹
Tarih: 26 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürünün kalitesi 0 tavsiyrm asla değil kumaşı yapısı herşeyi en dipte ayrıca gelen eşofmanın boyu çok kısa evet ben uzunum ama bu eşofmanbilrğimin çok üstende kaldı normaldr l giyerken bol olsun diye xl aldım l aldam bacagımdan gitmezdi sanırım
Tarih: 22 Eylül 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: çok güzel bir kumaşı var
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: İndirimdeyken aldım çok güzeller
İsim: S** Ç**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel kullanışlı
İsim: D** B**
Tarih: 14 Aralık 2023

Yorum: güzel evde giyilebilir
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: kumaşı her şeyi çok güzel fiyatına gotmre ama beden olarak hepsi farklı geliyor bir yıldızı ordan kirdim
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: güzel kaliteli
İsim: E** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Mart 2024

Yorum: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
İsim: Fadıl Ü.
Tarih: 29 Eylül 2023
Beden: Beden:M

Yorum: cok iyi geldi cok begendim
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: sadece siyah ve griyi beğendim
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: fiyatına göre iyi
İsim: E** N**
Tarih: 18 Ağustos 2023

Yorum: ürün tam istedim gibi
İsim: Mehmet U.
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: kumaşları fiyatına göre iyi bir beden büyük tercihi ettim ama bir tanesinin yazısı silik gelmiş maalesef:/
İsim: E** A**
Tarih: 26 Temmuz 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: ürün gerçekten çok güzel tam istediğim gibi geldi
İsim: Y** d**
Tarih: 02 Kasım 2023
Beden: Boy:65cm

Yorum: Gayet Güzel lakin ufak tefek kusurlar vardı onlardan da birşey olmaz diye düşünüyorum
İsim: Z** A**
Tarih: 03 Temmuz 2024
Beden: Boy:166cm

Yorum: Fiyatına göre iyi kahverengi olan sökülmüş olarak geldi ilk giymeden itibaren pamuklandi
İsim: B** S**
Tarih: 19 Ekim 2023
Beden: Boy:174cm

Yorum: Ürün çok kalitesiz bana göre 50 TL dahi etmez bedenleri çok küçük L cı S gibi kumaş tüyleniyor dikişleri iki giymeye açıldı ayağına girmiyor girse çıkmıyor memnun kalmadım
İsim: b** y**
Tarih: 30 Ekim 2023

Yorum: Her şey iyi hoş da bu neden yırtıkkk şaka mısınız
İsim: Z** c**
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: Kumaşı güzel ama yırtık geldi ve bir yıldıza bile haketmiyorsunuz ürün yırtılmamış sökülmüş bide
Tarih: 29 Temmuz 2023
Beden: Boy:134cm

3-lü Usa Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: 3tanesi 280 degilmi
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz evet efendim 🙏

Soru: ürün yıkayınca çekme yaparmı
Cevap: Merhaba hayır yapmaz evendim

Soru: merhabalar. ürün içerik bilgisinde pamuk polyester yazıyor aşağı kisimda içerik bilgisinde %100 pamuk yaziyor. hangisi doğru? ayrıca polyester birleşimi varsa ne oranda ?
Cevap: Merhaba pamuk efendim yüzre 10 efendim

Soru: anlayamadım. %10 pamuk %90 polyester mi ?
Cevap: 90 pamuk efendim

Soru: içi polar mı??
Cevap: Merhaba efendim yazlıktır iyi günler dileriz

Soru: bol durmasını istiyorum boy 1.82 kilo 78 xl alsim oversize dururmu
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz xl beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: 80 kilo 173 boy
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz xl beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: merhaba boy 170 kilo 60 hangi beden olur ve çekme yapar mı
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz L beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: tüylenme yapar mı
Cevap: Hayır efendim

Soru: 1.69 boy 85 kilo hangi beden

Soru: 177 boy 58 kilo hangi beden
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz L beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: hangi kargoyla geliyor acaba ben köyde oturuyorum da o yüzden
Cevap: Merhaba efendim , trendyol express ile gönderim sağlıyoruz. İyi günler dileriz 🌸🙏

Soru: merhabalar, ürün kaç iplikli acaba?
Cevap: Merhaba iki ipliklidir efendim

Soru: 1.60 boy 80 kilo kaç beden olur?

Soru: 160 cm boy 52 kilo kaç beden

Soru: 169 boy 52 kilo hangi beden uygun olmalı

Soru: 150 boy 64 kilo hangi beden olur

Soru: Merhaba, 1.74 boy, 60 kg hangi beden olur?

Soru: 163 51 hangi beden uygundur

Soru: merhaba boy 150 kilo 50 hangi beden almalıyım

3-lü Usa Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Ürünün Detaylı Resimleri

3-lü Usa Baskılı Jogger Eşofman Altı - Siyah Gri Ve Kahverengi Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü