300lt 50-50 Çift Kapılı Ankastre Buzdolabı Alınması Gereken Bir Ürün Mü-

Esra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
332
0
0
300lt 50/50 Çift Kapılı Ankastre Buzdolabı Ürün Alınmaya Değer Mi?
300lt 50/50 Çift Kapılı Ankastre Buzdolabı Şuanki Fiyatı Ne Kadar 22999.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

300lt 50/50 Çift Kapılı Ankastre Buzdolabı Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

300lt 50/50 Çift Kapılı Ankastre Buzdolabı Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0 .

300lt 50/50 Çift Kapılı Ankastre Buzdolabı Açıklama Ve Özellikler

300lt 50/50 Çift Kapılı Ankastre Buzdolabı Ürününün Satıcısı, VESTEL 300lt 50/50 Çift Kapılı Ankastre Buzdolabı ürününü 22999.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

300lt 50/50 Çift Kapılı Ankastre Buzdolabı Yorum Ve Değerlendirmeler
22999.0 Tl ye satışta olan 300lt 50/50 Çift Kapılı Ankastre Buzdolabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0

Yorum: Kutusunda, sıfır diye gönderilen ürün bu şekilde
İsim: F** E**
Tarih: 08 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ExportDeposu

300lt 50/50 Çift Kapılı Ankastre Buzdolabı Merak Edilenler

Soru: Merhabalar Ankastre yazıyor ama solo olarak da kullanılabilir mi? Bir de kurulum ücreti ne kadar? Teşekkürler
Cevap: Kullanıma engel değildir fakat solo dolaplardan farklı olarak bağlantı menteşeleri görünür olacaktır kozmetik olarak rahatsız etmeyecekse kullanabilirsiniz

Soru: Peki bu ürüne kapak nerden alabilirim aradım googlede ama bulamadım
Cevap: Mobilyacılar tarafından yaptırabileceğiniz kendi dolabınız ve dolap kapağınızın içerisine entegre edilerek kullanılmaktadır.

Soru: selamlar 178 boy/110 üst kapak/67 alt kapak/57 derinlik/54 en ölçülerindeki dolabıma tam uyarmı sizce ben birtürlü beceremedim teşekkür ederim acl cevaplarsanız sevinirim
Cevap: Bu ürün uymaz yerinize, satışlarımız arasında altı 3 çekmece donduruculu olarak mevcut olan ürün tam uyacaktır.

300lt 50/50 Çift Kapılı Ankastre Buzdolabı Ürünün Detaylı Resimleri

300lt 50/50 Çift Kapılı Ankastre Buzdolabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü