308 Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Lazer Bato 3'lü Külot Paketi En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Hande

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
612
0
0
308 Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Lazer Bato 3'lü Külot Paketi Alanlar Memnun Mu?
308 Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Lazer Bato 3'lü Külot Paketi Şu Anki Değeri 220.63 Tl'den Satılmaktadır.

308 Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Lazer Bato 3'lü Külot Paketi Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

308 Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Lazer Bato 3'lü Külot Paketi Hakkında yaklaşık 20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

308 Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Lazer Bato 3'lü Külot Paketi Ürün Detayları

Her gün konfor ve şıklığı bir arada yaşamak isteyen kadınlar için özel olarak tasarlanmış olan Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Lazer Bato 3'lü Külot Paketi, vazgeçilmez bir iç giyim parçasıdır. İşte bu harika ürünün öne çıkan özellikleri:_x000D_
_x000D_
Yüksek Bel: Yüksek belli tasarımı, belinizi destekler ve hoş bir siluet oluşturur. Ekstra rahatlık ve güvenlik sağlar._x000D_
_x000D_
Lazer Kesim: Modern lazer kesim teknolojisiyle üretilmiş olan bu külotlar, mükemmel bir uyum ve pürüzsüz bir görünüm sunar._x000D_
_x000D_
Nefes Alabilen Kumaş: Yumuşak, esnek ve nefes alabilen kumaşı, cildinizin gün boyu rahat ve kuru kalmasını sağlar._x000D_
_x000D_
3'lü Paket: Bir pakette üç adet külot bulunur, böylece her zaman yedekte bir çiftiniz olur._x000D_
_x000D_
Çeşitli renk seçenekleri ile sunulan bu yüksek bel dikişsiz külotlar, her tarz ve zevke hitap eder. Günlük kullanımda rahatlıkla tercih edebileceğiniz gibi, özel günler için de ideal bir seçimdir. Gardırobunuzda mutlaka bulunması gereken bu ürünü hemen sepetinize ekleyin ve konforun keyfini çıkarın!_x000D_
Görseldeki mankenin beden ölçüleri: Boy: 171 cm / Göğüs: 87 / Bel: 66 / Kalça: 95 Manakenin üzerindeki ürün S bedendir._x000D_

308 Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Lazer Bato 3'lü Külot Paketi Ürününün Satıcısı, Newlilla 308 Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Lazer Bato 3'lü Külot Paketi ürününü 220.63 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

308 Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Lazer Bato 3'lü Külot Paketi Kullanıcı Değerlendirmeleri
220.63 Tl ye satışta olan 308 Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Lazer Bato 3'lü Külot Paketi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Çok rahat tam kalıp sarıyor kendi bedeninizi alabilirsiniz ayrıca hediyeniz için de teşekkür ederim ☺
İsim: M** s**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Boy:150cm
Satıcı: Newlilla

Yorum: tam beden alabilirsiniz ürün gerçekten çok güzel hediye içinde teşekkür ederim
İsim: B** K**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok beğendim hediye için tesekkurler
İsim: A** B** b**
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Kaliteli tam beden
İsim: D** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Eylül 2024

Yorum: tam beden sayılır göbek kısmını toparlıyo gayet yeterli
İsim: c** a**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Çok rahat çok kaliteli yüksel bel olması ayrı güzel olmuş göbüşümü sarıyor 🧡
İsim: B** E**
Tarih: 26 Haziran 2024
Beden: Beden:L

Yorum: ay çok güzel bayıldım resmen hediye için de çok teşekkür ederim 🙏
İsim: A** B**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Bence fiyatına göre oldukça iyi ben beğendim. Bir de hediye göndermişler bu tarz jestler insanı mutlu ediyor açıkçası :) çok teşekkür ederim.
İsim: Fatma B. A.
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Kumaşı tok ve kalın fakat popo ve bel kısmında silikonu yok bunu bilerek alın derim. Ben olmadığını bilerek aldım, kalitesi güzel ve yüksek bel
İsim: Melike Ö.
Tarih: 05 Ağustos 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: aradığımı buldum sonunda teşekkürler
İsim: m** d**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: Yüksek bel beli sarıyor kumaşı rahatsız etmiyor kendi bedeninizi tercih etmelisiniz asla iz belli etmiyor teşekkürler❣
İsim: H** Y**
Tarih: 26 Haziran 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Bundan sonra bütün iç çamaşırlarımı buradan alacağımm!!! Satıcı istediğim şekilde çok hızlı kargoladı ve hatta yanına hediye bir külot da koymuş :))) hepsi panuklu çok kaliteli fiyatlar artmadan alın
İsim: C** E**

Yorum: Öncelikle hediye için teşekkür ederim ,kumaşı dokusu güzel fakat yan dikişleri inanılmaz rahatsız edici iz yapıyor bir süre sonra acıtıyor ,jeanlerin dışında giyilen kıyafetlerde belli oluyor ben elbiselerde çamaşır izi olmasın diye almıştım ama maalesef belli ,boxer da almıştım aynı sıkıntılar onlarda da mevcut bilginiz olsun
İsim: M** G** k**
Beden: Boy:170cm

308 Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Lazer Bato 3'lü Külot Paketi Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Merhaba ağ kısmı pamuklu mu ve bel kısmında sanırım silikon yok kayma yapar mı
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Ağ kısmında pamuklu ek kısmı mevcuttur efendim, belde silikon bandı yok. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: 158 53 kilo hangi beden uygundur basen 97
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... M beden tavsiye ederiz efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: 161 boy 51 kiloya hangi beden olur?
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... M beden uygun beden olacaktır efendim 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: merhaba 158 boy 63 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... L beden tavsiye ederiz efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: Ürünün pamuk polyester oranı nedir?
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... %88 polyester %12elastan efendim 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: merhaba 158 boy 63 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... L beden tavsiye ederiz efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: iyi akşamlar 156 boyum68 kiloyum hangi bedeni almalıyım
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... L beden uygun beden olacaktır efendim 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

308 Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Lazer Bato 3'lü Külot Paketi Fotoğraf Ve Görseller

308 Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Lazer Bato 3'lü Külot Paketi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü