30kg 2'li Ayarlanabilir Dambıl Alınır Mı ?

Nihal

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
547
0
0
30kg 2'li Ayarlanabilir Dambıl Tavsiye Edilen Yer Neresi?
30kg 2'li Ayarlanabilir Dambıl Şimdiki Fiyatı Ile 19999.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

30kg 2'li Ayarlanabilir Dambıl Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

30kg 2'li Ayarlanabilir Dambıl Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

30kg 2'li Ayarlanabilir Dambıl Ürün Açıklaması

Tam 15 farklı ağırlık seçeneğiyle toplamda 30 kiloya ulaşan ayarlı dambıl seti. _x000D_
ÖZELLİKLER Ağırlık: 30 Kg. Adet: 1 Ağırlık ayarı: 6.5/ 11/ 15.5/ 20/ 24.5/ 29/ 33.5/ 38/ 42/ 46.5/ 51/ 55/ 59.5/ 62 /65 Kg. _x000D_
Tutma yeri uzunluğu: 12 Cm. _x000D_
Tüm ağırlıklar takılıyken dambıl uzunluğu: 42 Cm. _x000D_
En büyük plaka çapı: 21 Cm _x000D_
En küçük plaka çapı: 16,5 Cm _x000D_
Materyal: Plastik kaplamalı demir, saplar kauçuk kaplama _x000D_
2,5’dan 30 kg. a kadar ayarlanabilen ağırlıklarıyla tek dambıl ile aslında 15 farklı kiloda dambıl satın almış olacaksınız. _x000D_
Plakalar standın üzerinde bırakılarak ya da alınarak ağırlık ayarı yapılır. _x000D_
FAYDALARI Kol kullanılarak çalıştırılan tüm kaslar üstünde etkilidir. Sırt, göğüs, omuz ve tabii ki kolun tüm kasları için kullanılır, lunge ve squat gibi hareketler yardımıyla bacakta bile etkili olabilir. _x000D_
KULLANIM Ürün kurulu halde ve sağlam bir köpük ambalaj ile gönderilir. Kullanmadan önce tüm kilolarda mekanizmanın düzgün çalıştığından emin olmalı, bir aksilik durumunda ürünü iade etmelisiniz. Ağırlık ayarı yapmak için sağındaki ve solundaki çarkları asimetrik olarak çevirmeli ve aynı kiloları yakalamalısınız. Dambıl daima kendi standı üstünde kullanılmalıdır. İçinden kullanma talimatı çıkmaktadır. Çocuklardan uzak tutunuz. Ticari amaçlı kullanıma uygun değildir. _x000D_
BAKIM-KORUMA Dambılınızın çok fazla parçadan oluştuğunu düşünmeli ve yere düşürmemelisiniz. Metal ağırlıkları her ne kadar plastik ile kaplanmış olsa da içindeki mekanizmaların paslanmaması için nemli olmayan ortamda muhafaza etmeniz önerilir. _x000D_
Ağırlık _x000D_
_x000D_
30 KG _x000D_
_x000D_

30kg 2'li Ayarlanabilir Dambıl Ürününün Satıcısı, C9 30kg 2'li Ayarlanabilir Dambıl ürününü 19999.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

30kg 2'li Ayarlanabilir Dambıl Kullanıcı Yorumları Nasıl?
19999.0 Tl ye satışta olan 30kg 2'li Ayarlanabilir Dambıl Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Muazzam bir ürün ve gayet kaliteli çok teşekkür ederim
İsim: F** Y**
Tarih: 15 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Ulaşkan Otomotiv

Yorum: Ürün gayet güzel ve kullanışlı yer kaplamıyor pratik tavsiye ederim
İsim: Hüseyin K.
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: ürünün mekaniginde paslanmalar mevcuttu onun disinda iyi gibi
İsim: M** G**
Tarih: 23 Kasım 2022

30kg 2'li Ayarlanabilir Dambıl Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: 40 kg yokmu
Cevap: Merhaba malesef mevcut değil

Soru: Kaç kg aralıklarla ayarlanabiliyor ve materyali nedir?
Cevap: Efendim ürün metaldir 1 ürün 30.kg ağırlığındadır

Soru: Ürün 2 adetmi. geliyor yani 30 kilo 30 kilo 60 kilo olarakmı geliyor
Cevap: Merhaba ürün 2 adet 30 kg yani toplam 60 kd gelecektir

Soru: Ürün hangi ülkenin malı
Cevap: Efendim ürün yurtdışı uretimidir

Soru: Ürün ne malı acaba,garanti süresi nekadar? Tşkrlr
Cevap: Efendim 3 ay garantisi süresi vardır ancak üründe herhangi bir sorun olmamaktadir

Soru: Ustad bu dambil setini almak istiyorum. Nasıl gelen yorumlar memnuniyet Nasıl?
Cevap: Efendim 1 adet iade veya memnuniyetsizlik yok. Ürün de kendi ithal ettiğimiz ürün. Paketlenmesi ve kargodan kaynaklı da zerre sıkıntı olmaz. İçiniz rahat olsun.

Soru: merhaba, birisi tekli olarak sattığınızın altındaki yorumlarda dumbbellardan birinin takılarak çalıştığını yazmış. 2li olarak satın almayı düşünüyorum. ancak öncesinde satın alacağım ürünlerin böyle bir sorununun olmadığına dair videosunu görmek istiyorum. mümkün müdür? iyi çalışmalar.
Cevap: Efendim ürünlerimizde herhangi bir sorun yoktur ürün plakaları kg Lara göre çıkarılabilir üründe herhangi bir kusur yoktur

Soru: Hayırlı işler . Dumbell seti 2 adet ve herbiri 30 ar kg doğru mu?
Cevap: Evet efendim

Soru: ürün 2 adet dumbelldan oluşuyor degilmi

Soru: Merhaba. Bir sipariş verdim ve 2 parça almam gerekiyordu ama sadece 1 tane aldım neden sadece 1 parça aldığımı kontrol edebilir misiniz?
Cevap: Efendim hu ilandan aldıysanız ürün u 2li almışsınız aldığınız ilanın başlığında 2 li yazıyor ise 2 li almışsınızdir

Soru: merhaba c9 30 kg dumbell ağırlık ayarlarını yazabilirmisiniz? Kaç kg dan başlıyor ve kaç kg aralığında artıyor? teşekkürler
Cevap: efendim 5 kg den baslıyor

Soru: Merhaba, ürünün ağırlıkları kaç kg artış sağlanıyor? En düşükten en yüksek ağırlığa kadar yazar mısınız?
Cevap: Merhaba 2,5’dan 30 kg. a kadar ayarlanabilen ağırlıklarıyla tek dambıl ile aslında 15 farklı kiloda dambıl satın almış olacaksınız.

Soru: Tek dambılın ağırlığımı 30 kg, yoksa iki dambıl toplam kilosumu 30
Cevap: Efendim tek ağırlık 30 kg 2 si 60 kg di4

Soru: merhaba ürünün üzerindeki kilo artırma lbs olarak mı yazıyor
Cevap: Merhaba efendim LBS olarak yazıyor.

Soru: bu gün aipariş verdim. iki pakette ayrı ayrı mı geliyor, tek paket içinde mi gönderiyorsunuz?

30kg 2'li Ayarlanabilir Dambıl Detaylı Resimler

30kg 2'li Ayarlanabilir Dambıl En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü