31525 Klima Ekolojik Inverter 15000 BTU-H A++ Duvar Tipi En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Gulsen

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
31525 Klima Ekolojik Inverter 15000 BTU/H A++ Duvar Tipi Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
31525 Klima Ekolojik Inverter 15000 BTU/H A++ Duvar Tipi Şimdiki Fiyatı Ile 29899.0 Tl'den Satılmaktadır.

31525 Klima Ekolojik Inverter 15000 BTU/H A++ Duvar Tipi Memnuniyet Oranı Nedir?

31525 Klima Ekolojik Inverter 15000 BTU/H A++ Duvar Tipi Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

31525 Klima Ekolojik Inverter 15000 BTU/H A++ Duvar Tipi Detaylı Açıklama

31525 Klima Ekolojik Inverter 15000 BTU/H A++ Duvar Tipi Ürününün Satıcısı, Beko 31525 Klima Ekolojik Inverter 15000 BTU/H A++ Duvar Tipi ürününü 29899.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

31525 Klima Ekolojik Inverter 15000 BTU/H A++ Duvar Tipi Yorumlar Ve Değerlendirmeler
29899.0 Tl ye satışta olan 31525 Klima Ekolojik Inverter 15000 BTU/H A++ Duvar Tipi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: arkadaşım için aldık ve çok beğendi sorunsuz geldi teşekkür ederiz. kurulumunu da yaptılar. tek sıkıntı geldikten 1 hafta sonra kurulum yaptılar. onun haricinde güzel.
İsim: G** Ö**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MURATOĞULLARI

Yorum: kurum çok kolay oldu çok güzel ürün
İsim: E** Ç**
Tarih: 08 Mayıs 2024
Satıcı: EGE TEKNO

Yorum: ürün gayet güzel bir şekilde geldi herhangi bir kusuru yok fakat kurulum ücretsiz yazıyordu 800 TL elektrik bağlantısı diyerek bizden nakit ödeme aldılar. sonuç olarak bu da kurulumun içinde değil mi bağlantının da yapılması gerekiyor neden ekstra ücret talep edildi anlayamadım
İsim: E** D**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Satıcı: EGE TEKNO

Yorum: F/p olarak gayet iyi. Çok para verip Japon markası almayacaksanız tercih edebilirsiniz. Önemli olan kurulum yapan servisin tecrübesi. Kurulum yaparken vakum yaptırmanızı tavsiye ederim. Fazla aç-kapa yapmadan çalıştırdık hem soğuttu hemde faturamız çok kabarmadı.
İsim: **** ****
Tarih: 05 Ekim 2021
Satıcı: Argos Elektronik

Yorum: Indirimden gayet uyguna aldım 2 gün içinde elime ulaştı ücretsiz montaj yaptılar aradım kayıt bıraktım aynı gün içinde gelip montaj yaptılar teşekkürler
İsim: y** y**
Tarih: 27 Kasım 2021
Satıcı: BAYNİNO

Yorum: Harika ürün beğendim mağaza aldığım günün ardından kargoladı kargoda hızlı geldi servis de 2 gün içinde geldi. harika tavsiye ederim. ben indirimde aldım. ama harika soğutuyor.
İsim: M** Ö**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Satıcı: metehan ticaret

Yorum: çok hızlı ve iyi paketlenmiş olarak elime ulaştı, çok teşekkürler
İsim: f** t**
Tarih: 29 Kasım 2021

Yorum: ürün gayet iyi. bekledigimden biraz kücükmüs klima.. kargocu iki paketin birini eve cikardi fakat digerini cikarmadi cok agirmis… kalan paketi tek kisi cok rahat eve tasidim sonradan.. 😏
İsim: **** ****
Tarih: 17 Kasım 2021

Yorum: Eksiksiz sağlam teslim edildi. Satıcı aldığım günün ertesi günü kargoladı. Servisini arayıp montajı için gün aldık.geldiler kurdular. Tavsiye ederim.
İsim: Elif T.
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Temmuz 2024
Satıcı: KAVŞUT- Beko Yetkili Satıcı

31525 Klima Ekolojik Inverter 15000 BTU/H A++ Duvar Tipi Merak Edilenler Neler?

Soru: merhaba. ısıtma ve soğutma bir arada mı? ana sayfa başlıkta 15 bin btu detayda 12 bin btu yazıyor? hata mı var?
Cevap: Açıklamada hata olmuş. Ürün 15000 btu. İnverter klima.

Soru: boyutu nedir?
Cevap: Merhabalar efendim İç ünite ölçüleri En 83.7 Derinlik 18.9 Yükseklik 30.8

Soru: Bu klima kac binlik doğru düzgün reklam verin
Cevap: REKLAMIN BAŞLIĞINDA BİLE 15000 YAZIYOR DOĞRU DÜZGÜN OKURMUSUNUZ

Soru: ürün 15000 BTU mu 12000 mi
Cevap: 15.000. Btu

Soru: garantisi kaç yıldır
Cevap: 2 yıl garantilidir

Soru: garantisi kaç yıldır
Cevap: Merhabalar efendim garantisi 3 yıldır, Saygılarımız ile

Soru: Bekonun 15000 btu s serisi sadece soğutma yapan modeli invertermı
Cevap: S serisi sadece soğutma yapıyor efendim. Sadece 31525 yazan ise hem soğutma hem ısıtma yapmaktadır

Soru: merhaba ürün 15000 btu diyor ama açıklamada 120000 btu yazıyor birde wife kiti takılabiliyor teşekkürler
Cevap: 15.000 btü wife takılıyor

Soru: Fiyatiniza montaj dahil mi
Cevap: Evet efendim arçelik beko servisleri tarafından ücretsiz montaj yapılacak

Soru: Ürünün ses kaç db acaba
Cevap: MERHABALAR İÇ ÜNİTEDE 60 DB DIŞ ÜNİTE DE 65 DB DİR

Soru: İyi çalışmalar. Nem alma modu var mı?
Cevap: Hayır efendim

Soru: Ürün özelliklerinde neden 12000 btu yazıyor
Cevap: 15000 btu dur

Soru: Merhaba kurulum herşey dahil dimi
Cevap: Merhabalar evet efendim

Soru: satış 15000 btu lük ürün 12000 btü lük
Cevap: 12000 btü oldunu nerden cıkardınız

Soru: 31526 model numarasıyla aynı özelliğe mi sahip
Cevap: Merhabalar aynı üründür

Soru: Beko Ekolojik 31525 A++ 15000 BTU Duvar ürününüzün açıklama kısmında 12 btu olduğu yazıyor. hangi bilgi doğru?
Cevap: Merhaba ürün 15 btu açıklama kısmındaki karışıklık düzeltilecektir Efendim

Soru: Merhaba yalova çiftlikköyde oturuyorum.Ürün nerden geliyor acaba.
Cevap: Merhaba İzmir'den gönderim sağlıyoruz

Soru: dış ünite ebat
Cevap: Genişlik : 77 cm Yükseklik : 54.5 cm Derinlik : 18.9 cm

Soru: Hangi firmayla gonderiyorsunuz
Cevap: BORUSAN LOJİSTİK

Soru: merhaba kolay gelsin ürün sıcaklıkta varmı
Cevap: var efendim

31525 Klima Ekolojik Inverter 15000 BTU/H A++ Duvar Tipi Görseller

31525 Klima Ekolojik Inverter 15000 BTU/H A++ Duvar Tipi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü