316 L. Çelik Kararmaz Asansör Zincir Kelebek Zirkon Taşlı Bileklik Silver Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Elmas

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,086
0
35
316 L. Çelik Kararmaz Asansör Zincir Kelebek Zirkon Taşlı Bileklik Silver Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
316 L. Çelik Kararmaz Asansör Zincir Kelebek Zirkon Taşlı Bileklik Silver Şu Anki Satış Fiyatı 99.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

316 L. Çelik Kararmaz Asansör Zincir Kelebek Zirkon Taşlı Bileklik Silver Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

316 L. Çelik Kararmaz Asansör Zincir Kelebek Zirkon Taşlı Bileklik Silver Hakkında yaklaşık 246 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

316 L. Çelik Kararmaz Asansör Zincir Kelebek Zirkon Taşlı Bileklik Silver Detaylı Açıklama

316 L. Çelik Kararmaz Asansör Zincir Kelebek Zirkon Taşlı Bileklik Silver Ürününün Satıcısı, DG AKSESUAR 316 L. Çelik Kararmaz Asansör Zincir Kelebek Zirkon Taşlı Bileklik Silver ürününü 99.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

316 L. Çelik Kararmaz Asansör Zincir Kelebek Zirkon Taşlı Bileklik Silver Kullanıcı Yorumları Nasıl?
99.99 Tl ye satışta olan 316 L. Çelik Kararmaz Asansör Zincir Kelebek Zirkon Taşlı Bileklik Silver Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
246 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: ürün beklediğimden cok daha tatlıydı çok hoş paketlenmişti teşekkür ederim
İsim: i** p**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:30 cm
Satıcı: HARZEMŞAH

Yorum: paketlemesi çok tatlı bileklikte çok güzel
İsim: s** k**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: ürün çok güzel teslimatınızda çok iyidi teşekkür ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: çok zarif çok güzel çok beğendim paketlemede çok güzel 👍
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Çoook şık çok beğendim
İsim: S** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Eylül 2024

Yorum: çok teşekkürler ayrıca hediye içinde teşekkürler 😘😘😘 hayırlı işler dilerim
Tarih: 01 Temmuz 2024
Satıcı: DG AKSESUAR

Yorum: Ürün güzel
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: çok güzel çok beğendim

Yorum: Aynı resimde göründüğü gibi, kaliteli

Yorum: çok hoş duruşu çok güzel
İsim: Z** A**

Yorum: güzel.
İsim: a** a** j**
Beden: 11 Eylül 2024
Satıcı: A&H Accessories

Yorum: çok güzeelll
İsim: e** ç**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Ürün çok çok güzel ışıl ışıl çok beğendim. Harzemşah satıcısına çok teşekkür ederim
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: çok beğendim
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Çok zarif duruyor
İsim: Ö** B**
Tarih: 16 Haziran 2024

Yorum: Çokkkk güzelllll.
İsim: E** B**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Cok kibar ve guzel duruyor.
İsim: B** E**
Beden: 10 Temmuz 2024

Yorum: Çok tatlı bir işletme hediyeler için teşekkürler . Çok da kaliteli ürünü arkadaşıma almıştım hediye olarak çok beğendi . Çok teşekkür ederim 🩵
İsim: Betül Ç.
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: hediye almıştim çok beğenildi çok şık ve zarif duruyor hızlı kargo teşekürler
İsim: H** G** O**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel tam fotoğraftaki gibi geldi çok zarif duruyor
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: çok şık ve zarif bir bileklik kız kardeşime aldım çok beğendi
İsim: K** A**
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: bilek liyi taktıktan bigün sonra sarardı yani çelik deyil
İsim: İ** K**
Tarih: 28 Temmuz 2024

Yorum: güzel ürün teşekkürler
İsim: f** C**
Beden: 04 Eylül 2024

Yorum: çok güzel severek kullanıyorum
İsim: özlem t.
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Çok naif çok beğendim
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: yegenime aldim cok begendi
İsim: Ö** K**
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Çok güzel kargolanmıştı ürünler de çok güzeldi teşekkür ederim satıcıya
İsim: İ** C** Y**
Tarih: 02 Ocak 2024

Yorum: çok güzel aşırı zarif
Tarih: 17 Haziran 2024

Yorum: erkek olmama rağmen benim çok hoşuma gitti sevgilime aldım bayıldı fiyat performans ürünü diyebileceğim ürünlerden
İsim: S** k**
Beden: 23 Ağustos 2024

Yorum: kızım çok beğenerek kullanıyor hızlı kargo için ayrıca teşekkürler
İsim: F** B**
Tarih: 11 Haziran 2024

316 L. Çelik Kararmaz Asansör Zincir Kelebek Zirkon Taşlı Bileklik Silver Merak Edilenler

Soru: kararma yaparmı
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Ürünümüz çeliktir. Yüksek seviyede su, ağırtıcılı temizlik maddesi ve alkol bazlı maddeler ile temas ettirmediğiniz sürece hiç bir problem yaşamazsınız. DG AKSESUAR Ailesi Olarak Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Eder. Sağlık ve Mutlu Günler Dileriz.

Soru: not ta yazıyormusunuz
Cevap: maalesef efendim

Soru: her bileğe olurmu?
Cevap: evet efendim

Soru: not biraka bilirmiyiz
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Tabi hediye kutusu talebinizi ilettiğinizde notunuzuda belirtirseniz paketinize ekleyebiliriz. DG AKSESUAR Ailesi Olarak Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Eder. Sağlık ve Mutlu Günler Dileriz.

Soru: merhaba ürün çelik mi ona göre alım yapacağım ?
Cevap: Merhabalar doğrudur efendim

Soru: mrb bunurunun bel zinciri varmi ,
Cevap: hayır efendim

Soru: rica etsem hediye kutulu gönderir misiniz 🙏
Cevap: maalesef efendim

Soru: hediye veriyor musunuz
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Maalesef şu anda hediye verilmiyordur. DG AKSESUAR Ailesi Olarak Bizi Tercih Etiğiniz İçin Teşekkür Eder. Sağlık ve Mutlu Günler Dileriz.

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz acaba
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Trendyol Express ile gönderim yapılmaktadır. DG AKSESUAR Ailesi Olarak Bizi Tercih Etiğiniz İçin Teşekkür Eder. Sağlık ve Mutlu Günler Dileriz.

Soru: ürün çelik mi kararma yapar mı
Cevap: Yapmaz efendim zirkon

Soru: hangi kargo ile gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Trendyol Express ile gönderim yapılmaktadır. DG AKSESUAR Ailesi Olarak Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Eder. Sağlık ve Mutlu Günler Dileriz.

Soru: denizde veya havuzda kullanilsa kararma yapar mi
Cevap: evet efendim

Soru: Çoğu yorumlarda kararma olmuş celik ürünse bu nasıl mümkün yoğun suya degmedigi halde?
Cevap: ürünün ömrünü uzatmak için kimyasaldan uzak tutunuz efendim

Soru: iyi günler bilekliği suya falan değdirmeden kullanıcam güneşten kararma yapar mı ?
Cevap: Merhaba. Su kimyasal madde vb değdirmediğiniz sürece uzun ömürlü olacaktır bi problem yaşamazsınız. HARZEMŞAH ailesi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz

Soru: yaren karasu Efsaneler Eylül'de doğar'🤍
Cevap: Tamam efendim notunuzu da ekliyoruz

Soru: ürünün yorumlarinda kararma yaptigi söyleniyor celik olduguna emin misiniz
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Ürünümüz çeliktir. Yüksek seviyede su, ağırtıcılı temizlik maddesi ve alkol bazlı maddeler ile temas ettirmediğiniz sürece hiç bir problem yaşamazsınız. DG AKSESUAR Ailesi Olarak Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Eder. Sağlık ve Mutlu Günler Dileriz.

Soru: Merhaba markanızın bileklikleri su ile temas ettiğinde kararma yapar mı acaba ?

Soru: not yazdırabilirmisiniz peki
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, tabi notunuzu iletirseniz notda ekleyebiliriz DG AKSESUAR Ailesi Olarak Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Eder. Sağlık ve Mutlu Günler Dileriz.

Soru: kararma olurmu acaba
Cevap: Merhabalar. Yoğun su ve kimyasala maruz kalmadığı sürece herhangi bir sorun olmaz efendim. Harzemşah mağazası olarak sattığımız ürünlerden şu ana kadar hiç olumsuz dönüş almadık

Soru: gold rengi var mı
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Tabi sayfamızda Gold rengi mevcuttur. DG AKSESUAR Ailesi Olarak Bizi Tercih Etiğiniz İçin Teşekkür Eder. Sağlık ve Mutlu Günler Dileriz.

316 L. Çelik Kararmaz Asansör Zincir Kelebek Zirkon Taşlı Bileklik Silver Detay Resimler

316 L. Çelik Kararmaz Asansör Zincir Kelebek Zirkon Taşlı Bileklik Silver En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü