32 Ds 9800 Hd Android Smart Led Tv Bu Ürünü Almalı Mı-

KumdanKale

Bilgili
9 Ağu 2023
247
0
0
32 Ds 9800 Hd Android Smart Led Tv Bu Ürünü Almalı Mı?
32 Ds 9800 Hd Android Smart Led Tv Güncel Satış Fiyatı 5300.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

32 Ds 9800 Hd Android Smart Led Tv Gerçekten İyi Mi?

32 Ds 9800 Hd Android Smart Led Tv Hakkında yaklaşık 16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

32 Ds 9800 Hd Android Smart Led Tv Detaylı Açıklama

32 Ds 9800 Hd Android Smart Led Tv Ürününün Satıcısı, Dijitsu 32 Ds 9800 Hd Android Smart Led Tv ürününü 5300.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

32 Ds 9800 Hd Android Smart Led Tv Kullanıcı Geri Bildirimleri
5300.0 Tl ye satışta olan 32 Ds 9800 Hd Android Smart Led Tv Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: ürün gerçekten çok güzel görüntü kalitesi çok güzel annem için aldımmemnun kaldım ve ikinci ürünü aldım
İsim: H** K**
Tarih: 10 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: technobazaar

Yorum: herseyiyle mükemmel sıkıntı yok kablo çekmeden youtubeden TV canlıyayında izliyorum 🥰 hatta 1 tane daha aldık anneme
İsim: s** ç**
Tarih: 18 Ekim 2023
Satıcı: bizimevinmutfagi

Yorum: İnternete bağlanamıyorum smarttv var deniyor ama yok
İsim: a** b**
Tarih: 27 Haziran 2024
Satıcı: PAŞA FURKAN

Yorum: çok güzel renkleri hafifliği çok beğendik çok da iyi ambalaj yapılmıştı teşekkürler..
İsim: A** K**
Tarih: 08 Nisan 2024
Satıcı: technobazaar

Yorum: fiyat performans ürünü
İsim: f** a**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: bu fiyata harika
İsim: p** k**
Tarih: 09 Aralık 2023
Satıcı: Smartevim

Yorum: Kaliteli bir ürün
İsim: Türkay Y.
Tarih: 04 Ağustos 2023
Satıcı: Mandalin Küçük Ev Aletleri

Yorum: Ambalaj ından kusursuz çıktı Görüntü çok güzel kullanımı rahat servisden bağlattım bu fiyata çok iyi herkese tavsiye ederim
İsim: S** D**
Tarih: 23 Kasım 2023
Satıcı: OVA MAGAZALARI

Yorum: GOOGLE PLAY STORE DA SORUN VAR
İsim: M** s** S**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: Ürün beklediğimden çok iyi geldi paketleme çok iyiydi ve hızlı geldigüvenle alabilirsiniz
İsim: yavuz m.
Tarih: 22 Kasım 2023

Yorum: ürün çok hafif ama görüntü kalitesi çok iyi.... Ama kargo adrese teslimetmedi. Bir yere kadar geldi aradılar daha ileri gelmiyoruz gelip burdanalın dediler. Halbuki satın alırken öyle bir bilgilendirmeyapılmadı.Lutfen kargo firmasıyla konuşup bu durumu duzeltin. Yadabilgilendirme ekleyin insanlar mağdur olmasın.
İsim: P** M** k**
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: Sakın aslaaa almayın ucuz etin yahnisi meselesi smart özellikleri aslaçalışmıyor biraz araştırınca nette bu hata fabrika çıkışı bir sorunolduğunu göreceksiniz servis yok olsada gelmek için sıfır ürüne bilepara istiyorlar trendyol asla çözüm odaklı değil elektronik ğrün siye
İsim: Ayşe m. Ö.
Tarih: 09 Ocak 2024
Satıcı: Woomino

Yorum: Televizyonumuz zamanında geldi fakat ilgili servis kurulumunu yaptıktansonra seste sıkıntı olduğunu gördük ve hoparlöründe sıkıntı vardır bizbakalım denilerek servis televizyonu aldı biz size bilgi vereceğiz dendiama halen bir bilgi yok arıyoruz telefonu açan yok. yani ürün aldık ürünortada yok. Nasıl bir sistemle çalışıyorsunuz 850 li servis numaDevamını Oku
İsim: e** t**
Tarih: 24 Kasım 2023

32 Ds 9800 Hd Android Smart Led Tv Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: mrb urun smart tv mi ? wifi var mı, tlf dan ekran yansıtma özellik var mi
Cevap: ekran yansıtma yoktur dıgerlerı vardır

Soru: kendinden internetli derken wife bu olmadan felan youtubeye giriyor mu
Cevap: merhaba hayır

Soru: Merhaba android ve smart farkı nedir
Cevap: Smart TV'lerde üreticiye özel çalışma sistemleri kullanılır. Android TV ise Android işletim sistemi tabanlı bir üründür. Kısacası Android TV daha fazla güncelleme ve uygulama desteği alabilir. Uygulama destekleri Android TV için geniş bir yelpazeye sahipken akıllı TV için bu olanakları bulabiliriz.

Soru: televizyon küçük boy mi Orta boymu
Cevap: en kucuk boydue 102 ekran

Soru: merhabalar Tv içerisinde Disney uygulaması var mı ?

Soru: Cep telefon dan ekrana yansıtma varmı
Cevap: Merhabalar, var efendim

Soru: tv yi kendimiz devreye alsak garanti kapsamından çıkarmı...
Cevap: Çıkmaz efendim.

Soru: İçerisinde netflix gibi uygulamalar ,wifi var mı?
Cevap: Merhabalar efendim uygulamalar vardır wifi ye de bağlanır

Soru: googula gırebılırmıyız
Cevap: 32 inç TV, 80 cm boyu ve 8.5 Ms tepkime süresi ile görüntüyü donmadan izlemenizi destekler. Dijitsu 32 DS 9800 Android LED Televizyon, 2x8 Watt ses çıkış gücü ile görüntünün yanı sıra ses kalitesini de dinamik tutar. Dijitsu 32 İnç Android TV, geniş açılı uzaktan kumandası ile dilediğiniz bağlantı konusunda size yardımcı olur. Full HD TV, 16 W ses çıkış gücüne sahiptir. Uydu alıcılı TV, 60 Hz yenileme hızı sayesinde görüntü aktarımını kesintisiz sağlar. 81 ekran TV, karasal alıcı, analog alıcı ve HD uydu alıcı bağlantısı kurar. Dijitsu WiFili TV, kesintisiz internet bağlantısı ile pek çok uygulamayı kullanmanızı destekler. Dijitsu 32 DS 9800 Smart Tv uygulamaları içerisinde Netflix ve Youtube izlenmesini sağlar. Android 11 işletim sistemine sahip olan Dijitsu siyah televizyon, USB ile resim, müzik ve video oynatabilir.

Soru: merhaba bilgisayar kasasına bagliyabikiyormuyuz bilgisayar monitörü olrskmkullanabikiyormuyuz
Cevap: Merhaba USB HD’mi girişleri mevcut

Soru: Ürünün en boy ölçüleri nedir?
Cevap: ekran boyu 32 inçtir

Soru: bu TV 2023 mü yoksa 2024 mü teşekkürler kolay gelsin
Cevap: MERHABA B ELİRTİLMEMİ,ŞTİR

Soru: Selam internete baglanılıyormı

Soru: Kutu içinde hangi aparatlar var
Cevap: Merhaba efendim , sadece tv ayağı ve kumanda bulunmaktadır.

Soru: mrb youtube varmi icinde
Cevap: Merhaba efendim evet var

Soru: Merhaba play store var mı uygulama yüklenebilir mı?

Soru: iyi günler biz bu televizyon aldık niye kurmaya biri gelmior bu nasıl bı markadır inegoldeyiz kav gundur kurulum için beklioruz yoksa satmadinlar garanti acamioruz TV yonu
Cevap: 43 inch ve altı tvlerde servis gelmez efendim kendiniz kurabilirsiniz

Soru: Kesin garanti si iki yıl mı ? Yani ek garanti ye gerek yok? Ve bişey olursa kime müracaat edeceğiz
Cevap: 2 yıl tül turkiyedeki dijitsu servisleri tarafından garantili

Soru: Merhaba Energie tasarrufu kaç lütfen
Cevap: Merhaba a sınıfı

Soru: WiFi bağlantısı var mi
Cevap: var efendım

32 Ds 9800 Hd Android Smart Led Tv Ürün Resimleri

32 Ds 9800 Hd Android Smart Led Tv En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü