32'' Inç 82 Ekran 32sn6000h Hd Androıd Smart Led Tv G Enerji Alınmaya Değer Mi-

Eylem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
553
0
0
32'' Inç 82 Ekran 32sn6000h Hd Androıd Smart Led Tv G Enerji Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
32'' Inç 82 Ekran 32sn6000h Hd Androıd Smart Led Tv G Enerji Güncel Fiyatı 6445.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

32'' Inç 82 Ekran 32sn6000h Hd Androıd Smart Led Tv G Enerji Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

32'' Inç 82 Ekran 32sn6000h Hd Androıd Smart Led Tv G Enerji Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

32'' Inç 82 Ekran 32sn6000h Hd Androıd Smart Led Tv G Enerji Ürünün Detayları

32'' Inç 82 Ekran 32sn6000h Hd Androıd Smart Led Tv G Enerji Ürününün Satıcısı, senna 32'' Inç 82 Ekran 32sn6000h Hd Androıd Smart Led Tv G Enerji ürününü 6445.0 Tl'den Satılmaktadır.

32'' Inç 82 Ekran 32sn6000h Hd Androıd Smart Led Tv G Enerji Son Yorumlar
6445.0 Tl ye satışta olan 32'' Inç 82 Ekran 32sn6000h Hd Androıd Smart Led Tv G Enerji Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: işini hakkıyla yapan bir satıcı güvenle alışveriş yapabilirsinizherhangi bir sorunda direk geri dönüş yapiyor ve sorunu çözüyor
İsim: **** ****
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Nilin-Sepeti

32'' Inç 82 Ekran 32sn6000h Hd Androıd Smart Led Tv G Enerji Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: telefon dan TV ye yansıt Ma özelliği varmı
Cevap: Merhabalar akıllı kumanda özelliği mevcuttur saygılar

Soru: duvara monte aparatı varmı içinde ayrımı alıyoruz
Cevap: İçinde yoktur efendim ayrı alıyorsunuz

Soru: İnternet bağlanıyor mu
Cevap: Evet efendim bağlanır internetli Tv zaten

Soru: Android telefonda akıllı TV de hangi markayı aratmamiz gerek Senna yazınca cikmiyor
Cevap: Merhabalar efendim Ürünü nereden aldıysanız oraya sorarsınız size detaylı bilgi sunacaklardır saygılar

Soru: almayı düşünüyorum ama yorumları genel olarak okuduğumda yazdığım problemler çok sık yazilinca insanın aklına takılıyor
Cevap: Beşyüzotuzikisıfırellidörtyirmisekizellisekiz arayın lütfen bizi

Soru: kurulum ücretli mi
Cevap: Merhaba kendiniz kurabilirsiniz ücretsizdir

Soru: WiFi özeliği var mı
Cevap: Evet vardır

Soru: merkezi sistemmi uydusu
Cevap: Merhabalar efendim… Standart uydulu kendinden Tv dir

Soru: merhaba ürünün boyutları nedir
Cevap: Merhabalar efendim 81.28 cm dir Saygılar

Soru: ekran kalitesi nedir
Cevap: Ekran kalitesi HD efendim Saygılar

Soru: üründe goggle varmı
Cevap: Merhabalar android smart özelliği mevcuttur

Soru: fişe takar takmaz direk wifiye bağlanır mı
Cevap: Merhaba hayır efendim ayarlardan bağlanmanız gerekiyor Wi-Fi şifreni girmeniz gerekiyor

Soru: kaç MS bide monütör olarak kulanlırmı
Cevap: Merhabalar monitör olarak derken PC olarak bahsediyorsunuz doğrumu anladık acaba

Soru: slm.5000 modeliyle 6000 arasinda ne fark var ltf??
Cevap: Uydulu 5000 modeli 6000 internetlidir

Soru: google tv olduğu için google, youtube ve playstore ile işlemler yapılıyor değil mi?
Cevap: Merhabalar efendim bu şekilde olduğunu biliyoruz şayet en sağlıklısı Senna çağrı merkez numarasını paylaşalım isterseniz bir arayın sizin için daha iyi olmazmı acaba

Soru: Merhabalar, android isletim sistemi var yaziyor. PlayStoreden uygulama indirilebiliyor mu ve inat tv redtv kurulumu gibi apk yuklenebiliyor mu
Cevap: Merhabalar servis çağrı merkezini ararsanız detaylı tüm bilgiler mevcuttur size yardımcı olucaklardır Saygılar

Soru: duvara monte aparatını nereden temin edebiliriz..
Cevap: 32 inch duvara monte aparatı olarak internette bulabilirsiniz genelde hepsi uyumludur

Soru: İçinde aparatlar var mı ve kuruluma hangi firma bakıyor
Cevap: Kurulumu siz yapıyorsunuz efendim

Soru: wifi nasıl bağlanılıyor
Cevap: Merhabalar efendim Ürünü aldığınız yere sordunuz mu teknik bilgileri bilgiye sahip olursunuz veya çağrı merkezini aramanız gerekmektedir…

Soru: 5000h ile farkı nedır
Cevap: Merhabalar efendim Düz uydulu modeldir internet yoktur Bu 6000 olanda internet de mevcuttur YouTube özelliğinde vardır bilginize sunarız Saygılar

32'' Inç 82 Ekran 32sn6000h Hd Androıd Smart Led Tv G Enerji Detaylı Resimler

32'' Inç 82 Ekran 32sn6000h Hd Androıd Smart Led Tv G Enerji En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü