32 İnç 82 Ekran uydu alıcılı webOS Smart Led TV Fiyatına Göre Alınır Mı-

Ilayda

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
605
0
15
32 İnç 82 Ekran uydu alıcılı webOS Smart Led TV Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
32 İnç 82 Ekran uydu alıcılı webOS Smart Led TV Şu Anki Değeri 4999.0 Tl'den Satılmaktadır.

32 İnç 82 Ekran uydu alıcılı webOS Smart Led TV Memnuniyet Durumu Nedir?

32 İnç 82 Ekran uydu alıcılı webOS Smart Led TV Hakkında yaklaşık 6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

32 İnç 82 Ekran uydu alıcılı webOS Smart Led TV Ürün Tanıtımı

32 İnç 82 Ekran uydu alıcılı webOS Smart Led TV Ürününün Satıcısı, ELTON 32 İnç 82 Ekran uydu alıcılı webOS Smart Led TV ürününü 4999.0 Tl'den Satılmaktadır.

32 İnç 82 Ekran uydu alıcılı webOS Smart Led TV Kullanıcı Geri Dönüşleri
4999.0 Tl ye satışta olan 32 İnç 82 Ekran uydu alıcılı webOS Smart Led TV Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: ihtiyacımı fazlasıyla karşıladı tam bir Fiat performans ürünü çekinerekalmıştım beklediğimden iyi fazla para vermeye gerek yok tavsiye ederimtabiki 15."20 bin liralık televizyonlarla kıyaslamayın
İsim: h** e**
Tarih: 01 Ekim 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: HAKAN-E-TİCARET

Yorum: sipariş etmiş olduğum tv geldi eksiksiz olarak. tv nin üzerindekijelatini sökmeden denemek istedim. tv yi açtığım da üste ve alt ta L4yazıları mevcuttu. Ben bu yazıları panel içinde hatalı ürün olarakdüşündüm ve iade ettim.iademi kabul ettiler. Bende gittin başka bir tvaldım. çünkü bu tv nin fiyatı yükselmişti. aldığım tv de de aynı sorunvardı. meğDevamını Oku
İsim: S** Y**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Görüntü kalitesi çok iyi
İsim: Özlem T.
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Güzel ürün teşekkür ederim.
İsim: y** k**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: ürün gerçekten güzel bu fiyata bulunabilecek en iyisi
İsim: S** U**
Tarih: 30 Ağustos 2024

32 İnç 82 Ekran uydu alıcılı webOS Smart Led TV Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: kaç hertz?
Cevap: Merhaba bu özelik hakkında elimizde bilgi bulunmamaktadır ,Sunny Elektronik çağrı merkezini arayarak bilgi alabiirsiniz.

Soru: akıllı kumanda varmı
Cevap: Merhaba. Akıllı kumanda bu üründe yoktur.

Soru: Merhaba, ürün sıfır ambalajlı ürünmü yoksa vitrin ürünümü?
Cevap: Merhaba. Açılmamış sıfır üründür

Soru: teşekkürler peki kanal sıralama yapamıyorum 1 ile 914 arasında olan kanalları taşıyamazsın diyor ve hata veriyor ... sizce çözüm ne ?
Cevap: Merhaba. Yapamazsınız maalesef türksat kanal güncelleme sistemi olduğu için otomatik sıralı kanallar

Soru: Merhaba. Tv 1 saatte kaç watt elektrik tüketimi var?
Cevap: Merhaba bu özelik hakkında elimizde bilgi bulunmamaktadır ,Sunny Elektronik çağrı merkezini arayarak bilgi alabiirsiniz

Soru: DUVARA ASKI APARATI VATMI
Cevap: Merhaba. Kutu içerisinden çıkmaz

Soru: Merhaba. Tv'nin üretim tarihi nedir?
Cevap: Merhaba, üretim tarihleri 2024'tür.

Soru: Merhaba bu TV kendinden uydulu mu acaba? Bir de kurulum ücreti ne kadar acaba?
Cevap: Merhaba evet dahili uydu alıcılıdır , kurulum ücreti hakkında Sunny Elektronik çağrı merkezini arayrak bilgi alabilirsiniz.

Soru: Merhaba iyi akşamlar hocam görselde Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) var olarak görünüyor ama almadan önce teyit etmek istedim
Cevap: Merhaba evet TKGS vardır.

Soru: Ürünün içinden televizyonu duvara asma aparatı çıkıyormu
Cevap: Merhaba askı aparatı yoktur.

Soru: Hocam birde 8 gb hafiza felan yazıyor ama android değil apk uygulama yükleniyormu ?
Cevap: Merhaba apk dosyası yüklenebilir ama çalıştırmayabilir .

Soru: uzaktan kumanda varmı?
Cevap: Merhaba. Ürün uzaktan kumandalıdır

Soru: Merhaba sağdan sola kaç santim ve netflix iniyor mu
Cevap: Merhaba. Yaklaşık 70 cm Tüm uygulamaları kullanabilirsiniz

Soru: mrb 12 volt adaptörlümü tv
Cevap: Merhaba, Ürün 12 volt adaptörlü değildir.

Soru: Kurulum için servis para talep ediyormu acaba
Cevap: Merhaba evet bu üründe kurulum ücretlidir , ücret hakkında bilgi almak için firmanın çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Soru: merhaba kablo tv yı taktıgımızda calısırmı
Cevap: Merhaba, Ürün uydu alıcılıdır, çanak gerekmektedir.

Soru: tv geldiginde garanti sinin bozulmamasi icin illaki firmaninmi kurulum yapmasi lazim yoksa kutudan cikarip hemen kullanabiliyormuyuz
Cevap: Merhaba, İlk kutu açılımının ve kurulumun markanın servis aracılığı ile yapılmasını tavsiye ederiz.

Soru: İntrrnete giriyor mu
Cevap: Merhaba. Evet kablolu ve kablosuz İnternet bağlantısı yapabilirsiniz

Soru: Bulutötlu klavye mağus bağlanıyormu
Cevap: Merhaba, Bağlantı sağlanmaktadır.

Soru: Wifi bağlantısı varmı
Cevap: Merhaba evet var.

32 İnç 82 Ekran uydu alıcılı webOS Smart Led TV Görseller

32 İnç 82 Ekran uydu alıcılı webOS Smart Led TV En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü