32 Inç Android Smart Hd Led Tv Alınır Mı-

GizliGözler34

Bilgili
9 Ağu 2023
935
2
0
32 Inç Android Smart Hd Led Tv Alınır Mı?
32 Inç Android Smart Hd Led Tv Şuanki Fiyatı Ne Kadar 6899.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

32 Inç Android Smart Hd Led Tv Gerçekten İyi Mi?

32 Inç Android Smart Hd Led Tv Hakkında yaklaşık 102 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

32 Inç Android Smart Hd Led Tv Teknik Bilgiler

Yumatu 32SMT3201 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Android Smart LED TV _x000D_
_x000D_

1366 X 768 (HD)DAHİLİ FULL HD UYDU ALICILI Smart TV Var 1080pLed TV ekran5ms tepkime süresi250 cd/m² ParlaklıkMEGA Dinamik Kontrast HDMI GİRİŞİ 3 ADETRF Girişi tüner anten girişi x 1 adetKulaklık Çıkışı x 1 adetUSB x 1adetVGA(PC Monitör) x 1 AdetDolby Digital+ / Dolby Pulse SRS TheaterSound Hoparlör3 watts x 2 Ses Çıkışı (RMS)Enerji Tasarruf ModuUSB Media PlayerFİLM/ RESİM / MÜZİK OynatabilmeEPG Teleteks (TTX)Dijital Gürültü Filtresi Otomatik Ses Dengeleyici >_x000D_
_x000D_
_x000D_
Yarım asrı aşan deneyimiyle Türkiye'nin en köklü ve en başarılı teknoloji şirketleri arasında yer alan Yumatu, birbirinden çarpıcı Smart televizyon seçenekleriyle de öne çıkıyor. Ünlü markanın en sevilen modelleri arasında Yumatu 32SMT3201 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Android Smart LED TV seçeneği de yer alıyor. İdeal boyutuyla hem yaşam alanlarında hem de iş yerlerinde değerlendirebileceğiniz ürün, HD görüntü kalitesi sayesinde son derece yüksek bir performans sergiliyor. Android işletim sistemine sahip olması ile de öne çıkan ürün, dilediğiniz uygulamayı çalıştırabilmesi sayesinde adeta bir yaşam asistanı görevi üstleniyor. _x000D_
Yumatu Televizyon Özelliklerini Keşfedin_x000D_
Yumatu tarafından tasarlanan televizyon modeli, 32'' genişliği sayesinde dar alanlarda bile rahatlıkla kullanılabiliyor ve salonların yanı sıra mutfaklarda, çocuk odalarında, ofislerde de tercih edilebiliyor. _x000D_
1366 x 768 piksel çözünürlüğe sahip olan ürün, tüm içerikleri HD kalitesinde izleyebilmenize olanak tanıyor ve görüntü iyileştirme teknolojisi sayesinde düşük çözünürlüklü yayınların kalitesini yükseltebiliyor. _x000D_
Dahili uydu alıcısına sahip olan ürün, harici bir bağlantı kutusu gerektirmeksizin doğrudan uydu kablosuna bağlanabiliyor ve hem karasal hem de dijital yayınları maksimum performansla çalıştırabiliyor. _x000D_
LED özellikli olan televizyon, tüm pikseller için ayrı bir aydınlatma sağlıyor ve bu sayede tüm görüntüleri son derece parlak ve kaliteli bir şekilde görüntüleyebilmenize imkân tanıyor. _x000D_
16:9 ölçeğinde tasarlanan televizyon modeli, tüm film ve dizileri sinema kalitesinde izleyebilmenize olanak tanırken 2 adet 6 Watt gücündeki hoparlörüyle film, dizi, oyun ve uygulamaların seslerini maksimum kalitede dinleyebilmenize yardımcı oluyor. _x000D_
Güçlü Teknolojik Donanımla Tanışın_x000D_
Yumatu imzası taşıyan televizyon modelinde 3 adet HDMI, 1 adet USB, 1 adet VGA ve bir adet de Scart girişi bulunuyor. Bu sayede bilgisayar, oyun konsolu, TV Box, DVD oynatıcı gibi farklı cihazlarla kolayca bağlantı gerçekleştirebilen ürün, hem analog hem de dijital içerikleri rahatlıkla izleyebilmenize imkân tanıyor. Bilgisayar bağlantısı kurabilmesi sayesinde iş yerlerinde de tercih edilebilen model; toplantı salonlarında sunum cihazı olarak kullanılabiliyor. Hastane, otel, restoran, kafe gibi işletmelerde müşteri bilgilendirme ekranı olarak da değerlendirebileceğiniz ürün, hafif ve güçlü tasarımı sayesinde duvara da monte edilebiliyor. _x000D_
Android işletim sistemiyle çalışan ürün, Google Play Store'da yer alan tüm uygulamaları indirebilmenize olanak tanıyor. Bu sayede oyun, haber, video, eğitim, müzik gibi farklı içeriklere kolayca ulaşabilmenize imkân veren cihaz, Wi-Fi ve ethernet ile internete bağlanabiliyor. Güçlü kapasitesi sayesinde internetteki içerikleri maksimum hızda çalıştırabilen ürün, aynı zamanda yüksek ekran yenileme hızıyla da öne çıkıyor. Kanallar ve uygulamalar arasında hızla geçiş yapabilen cihaz, bu sayede ekran başında vakit kaybetmenizi önleyerek size dinamik ve hızlı bir televizyon deneyimi sunuyor. _x000D_
Öne Çıkan Teknik Detaylar_x000D_
Ekran Boyutu:32'' _x000D_
Ekran Çözünürlüğü:1366 x 768 piksel, HD _x000D_
Smart Özelliği:Android İşletim Sistemi _x000D_
Bağlantı Seçenekleri:HDMI, USB _x000D_
Dahili Uydu Alıcısı:Var _x000D_
Yumatu Hakkında_x000D_
Türkiye'nin en önemli teknoloji şirketleri arasında yer alan Yumatu, yarım asırdan uzun süredir televizyon, müzik seti, oto teybi, ısıtma ve havalandırma sistemleri gibi farklı seçeneklere imza atıyor. Güncel olarak LED TV, LED lamba ve uydu alıcıları tasarlayan ünlü firma, ürünlerinin yüksek kalitesi sayesinde çok sayıda kullanıcı tarafından tercih ediliyor. _x000D_
_x000D_
_x000D_

32 Inç Android Smart Hd Led Tv Ürününün Satıcısı, Yumatu 32 Inç Android Smart Hd Led Tv ürününü 6899.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

32 Inç Android Smart Hd Led Tv Son Yorumlar
6899.0 Tl ye satışta olan 32 Inç Android Smart Hd Led Tv Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
102 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: ya çok şık bi tv annemlere aldım yeterli bence kumandası da çok güzelkargosu paketlemesi çok güzeldir satıcıya da çok teşekkür ederim
İsim: Ceylan A.
Tarih: 06 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Azur Ticaret

Yorum: beklediğimden daha kaliteli ürün
İsim: a** b**
Tarih: 23 Mayıs 2023
Satıcı: FıratTicaret

Yorum: oglumun odasına aldım çok yakıştı beklentım cok buyuk degıldı . amaodaya yakıstı sorunsuz ınterte gırıyor goruntusude kotu degıl gayetguzell. kumanda orta derecede . ses vasat ama tatamın edıcı . goruntuhosuma gıttı. ben memnun kaldım. bu fıyata bu urun guzel.
İsim: tarık g.
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Öncelik ile paketleme çok güzel.TV kalitesi fiyatına göre gayet iyi. Teşekkürler
İsim: zeynep c.
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Çok iyi kesinlikle alın. Görüntü süper wifi çok güzel çekiyor.
İsim: **** ****
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: mutfağıma aldım umarım bozulmaz
İsim: N** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Mart 2023

Yorum: fiyatına göre oldukça iyi.
İsim: d** k**
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: Mükemmel gayet kullanışlı
İsim: N** İ**
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: Beğendim fiyatına göre çok iyi
İsim: A** T**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Fiyat performansı
İsim: Y** S**
Tarih: 06 Şubat 2023

Yorum: Yumatu cum çok sevdim harika gurur duydum markamızla elinize sağlık
İsim: Z** K**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: beğendim. sorun yok teşekkürler.
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: çok güzel 2 televizyon aldım teşekürler
İsim: N** g**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: mutfagım ıcın aldım harıka wıfı ıle bagalanıp ıstedıgım uygulamalarlaıster muzık ıster fılm ızleyın tesekkurler trendyol
İsim: S** A**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: çok iyi akıllı falan
İsim: O** D**
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: Teşekkürler
İsim: Y** T**
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: bence bu fiyata bu kalite mükemmel sorunsuz geldi her şeyi ile harika
İsim: H** C**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: Birkaç Ay önce almıştık Çok beğendik çok güzel bir ürün Tavsiye ederim
İsim: S** Ş**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: Ürün gayet iyi kendi kategorisinde uygun
İsim: H** M**
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: Ürün paketleme, aynı gün kargo ve sorunsuz bir alışverişti
İsim: T** Y**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: ürün hemen elime ulaştı. çok beğendik. ses kalitesi, görüntü kalitesigüzel. tam bir fiyat performans ürünü.
İsim: Ş** T**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: çok iyi ben beğendim görüntü kalitesi süper kanallarda ayarlanmışolarak geldi ben sadece fişi taktım tavsiye ederim.
İsim: Ö** ö**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: ürün çok güzel kullanıyorum
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: ses ve görüntü kalitesi iyi ayrıca android olması çok güzel internettehızlıda çok memnun kaldım
İsim: s** e**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: teşekkürler
İsim: A** D**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: URUNU BEN ALDIKTAN SONRA TEKRAR INDIRIME GIRDI BUNUN UZUNTUSUNDE DEOLSAM TAM BIR FIYAT PERFORMANS URUNU GORUNTU KALITESI COK IYI
İsim: U** M**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: biraz kasma yapiyor ama is gorur
İsim: h** y**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Kesinlikle tavsiye etmem saticisi ilgisizde
İsim: Halil İ. K.
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: dandik marka diye düşünenler yanılıyor harika bir televizyon.
İsim: Erdal D.
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: Fiyatına göre çok iyi.İki gün içinde teslim edildi .Çok kolaykurduk.Kesinlikle tavsiye ederim.
İsim: D** K**
Tarih: 14 Şubat 2023

32 Inç Android Smart Hd Led Tv Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Google girebilir mi
Cevap: evet efendim internet android 13

Soru: Merhaba ekran bağlantı telefonu var mi ve program yükleyebilir mi?
Cevap: Ürünümüzde telefondan ve bilgisayardan televizyona görüntü aktatımı mevcuttur google play üzerinden dilediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz

Soru: disney plus izlenebiliyor mu
Cevap: Evet efendim

Soru: TV kendi kendine kapanıyor ve geç açılıyor bunun çözümü nedir?
Cevap: merhaba..resetlemeiniz gerekir,,öncelikle kumanda üzerinde source tuş sonrası 2.5.8.0 tuşluyalım ardından sağ bölümde açılan sayfa en altda spingg mode ok liyelim tv niz kendiliğinden kapanıp açılıcak bekliyelim ardından mevcut bilgileri girip mail internet bağlantı kullanabilriz..

Soru: lütfen rica ederim dönüş yaparsan sevinirim
Cevap: tabi efendim

Soru: Merhaba enerji sınıfı A mı yoksa yeni enerji sınıfı g olanmı?
Cevap: A sınıfı efendim

Soru: kusura bakmayın 1 saat sonra buldum Türkçeye çevirmeyi
Cevap: tamamdır iyi günler

Soru: tv+ CALISIRMI
Cevap: Sorunuzu anlıyamadım

Soru: Hangi kargo ile gönderim var
Cevap: Yurtiçi kargo efendim

Soru: hangi markanın servisi bakıyor cihaza
Cevap: Yumatu efendim

Soru: merhaba ürün enerji a mi ve cep telefondan kumanda edebiliyorsunuz tşk
Cevap: Evet efendim.. A eshare uygulamasını Cep ve tv nize yükleme yaparsanız kullanabilirsiniz

Soru: merhaba duvar askısı var mı acaba
Cevap: Maalesef içinde mevcut değildir

Soru: Merhaba ürün kurulumunu yetkili servis mi yapıyor, içerikte duvar askı aparatı var mı? Teşekkürler
Cevap: Malesef çıkmaz kutu niçersinde.. İsim belirtin gönderelim hediyemiz olsun

Soru: Android islerim sistemi versiyonu kac
Cevap: Android 11.0

Soru: Merhaba netflix ve Disney yüklümü
Cevap: netflix ve disney plus yüklüdür

Soru: Markete alıyorum. Duvara asacağım, askı aparatı varmı?
Cevap: Ürün içerisinde askı aparatı çıkmamaktadır efendim

Soru: playstation da kasma yaparmi
Cevap: Ps 5 için 4K tv tercih etmelisiniz

Soru: Merhaba. Tv geldikten sonra kurulum için teknik servis geliyor mu?
Cevap: 50 inç ve altı ürünlerde kurulum yapabilirsiniz kullanıma hazır şekilde uygulamalar yüklüdür.. Garanti dışı kalmaz efendim.. İyi günler dileriz

Soru: Ram i kaç gb?
Cevap: 1 GB efendim

Soru: enerji sınıfı nedir, ürünün ağırlığı ne kadar bilgi lütfen
Cevap: Ürün açıklamalarindan ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz efendim

32 Inç Android Smart Hd Led Tv Detay Resimler

32 Inç Android Smart Hd Led Tv En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü