32425 Ekolojik Inverter Klima 24000 Btu-h Inverter Klima Alınır Mı ?

Seyma

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
561
0
0
32425 Ekolojik Inverter Klima 24000 Btu/h Inverter Klima Fiyatına Göre Alınır Mı?
32425 Ekolojik Inverter Klima 24000 Btu/h Inverter Klima Anlık Fiyatı 40890.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

32425 Ekolojik Inverter Klima 24000 Btu/h Inverter Klima Kullanıcılar Memnun Mu?

32425 Ekolojik Inverter Klima 24000 Btu/h Inverter Klima Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

32425 Ekolojik Inverter Klima 24000 Btu/h Inverter Klima Detaylı Bilgi

_x000D_

32425 Ekolojik Inverter Klima 24000 Btu/h Inverter Klima Ürününün Satıcısı, Beko 32425 Ekolojik Inverter Klima 24000 Btu/h Inverter Klima ürününü 40890.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

32425 Ekolojik Inverter Klima 24000 Btu/h Inverter Klima Ürünü Kullananların Görüşleri
40890.0 Tl ye satışta olan 32425 Ekolojik Inverter Klima 24000 Btu/h Inverter Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Paketleme iyi gayet güzel hatta muhteşem
İsim: Ç** B**
Tarih: 29 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ÖZAYKOÇ - Beko Yetkili Satıcı

Yorum: İyi klima. Garantisi ızun👍
İsim: B** S**
Tarih: 30 Ekim 2022
Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

Yorum: Kesinlikle beğenmedim. 24 bin lik klima. 25 m2 odayı soğutamadı. İnsan klima önünde uyuyunca korkar üşütür diye. 2 saat sonra uyandım terden sırılsıklam uyandım. Soğuğu fan gibi üflüyor. Eski söktüğüm 15 yıllık klima buna bin çekerdi. Servis geldi ürünü inceledi bana söylenen şu inverter klimaların üfleme şekli bu şekilde. Ağızdan çıkan soğukluk ölDevamını Oku
İsim: Selahattin T.
Tarih: 22 Temmuz 2023
Satıcı: metehan ticaret

Yorum: Kargo ve satıcı firma ürünün elime zamanında ulaşmasını sağladılar. Klimanın ısıtmada ki performansı iyi değil, Soğutmayı henüz denemedim.Ayrıca,dış ünite ile iç ünite arasında ki borudan rahatsız edici ses geliyor, servis bunun normal olduğunu söyledi. Bu fiyata daha farklı markaları düşünebilirsiniz.
İsim: e** c**
Tarih: 29 Mart 2024
Satıcı: GÖKÇE EV ALETLERİ

Yorum: Ürünle ilgili sıkıntımız yok ama teslimat çok gecikti kurulumu yapılmadı daha servis pazartesi gelecek ama kargo firması sorumsuz ürün markası zaten belli bir firma satıcıyla bir sıkıntı yaşamadım hemen kargoya verildi ama sonrasındaki takip işlemi yok zayıf kalıyorlar
İsim: H** H**
Tarih: 28 Kasım 2021
Satıcı: dashaus

32425 Ekolojik Inverter Klima 24000 Btu/h Inverter Klima Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba. Gürültü seviyesi ne kadardır? Kaç desibel ?
Cevap: Sessiz motor efendim

Soru: nem alma var mi
Cevap: Merhaba evet vat

Soru: Merhaba ürün kaç cm
Cevap: Merhaba Derinlik 21 cm Genişlik 100 cm Yükseklik 35 cm

Soru: merhaba kolay gelsin cihazı alsak kaç gün içinde servis gelip bağlar
Cevap: Merhabalar kontrol edelim

Soru: merhaba dijital inverter klimamı acaba teşekkür
Cevap: Merhabalar evet

Soru: Merhaba sadece klima kumandası almak istiyorum ne kadar ücreti var
Cevap: Merhaba yetkili servisten alabilirsiniz ve ya başka sayfalarda varsa ordan alabilirsiniz

Soru: motor garantisi kaç yıl
Cevap: Merhaba ürünün 3 yıl garantisi bulunuyor.

Soru: odam 6 buyuk metre uzunluk 6 metre genişlik kaclık klima olur
Cevap: Değerli müşterimiz 24 BTU luk klima sizin için uygun olur

Soru: Meraba acaba urun kac metrekare alanı ısıtıyor ayrıca kurulum yapiyormusunuz
Cevap: Merhaba servisi arayarak teknık bilgi alabilirsibiz kurulum servis tarafından yapılır ücretsizdir

Soru: slm kac metre boru veriliyor
Cevap: Merhaba , Montaj yapacağınız yerin durumuna göre 15 Metreye kadar ücretsiz çekilebilir.

Soru: Kocaeli ne gönderim yapılıyor mu
Cevap: merhaba evet gönderim sağlıyoruz

Soru: wifi var mı
Cevap: merhaba wifi uyumlu ek ücretle servisten wifi modulü taktırabilirsiniz

Soru: Merhaba garanti süreci hakkında bilgi alabilir miyim? Garanti süreci ne zaman başlıyor ?
Cevap: Merhaba efendim kurulduğu zaman başlamakta

Soru: iyi gunler eer kac acaba
Cevap: Anlamadım efendim

Soru: Servis ücreti dahil midir
Cevap: Merhaba kurulum Beko yetkili servislerimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır

Soru: Ekolojik ne demek
Cevap: Merhaba Doğa dostu demek

Soru: mrb sadece klimami dışarı takılan soguticuda varmı tek resim var ondan emin olamadım kumand Ave dışarı takilan soğutucu varmi
Cevap: Merhaba tabi hepsi var iç ve dış ünite

Soru: merhaba kaç metre bağlantı borusu ücretsiz dış ünitesi kaç yıl garantili acaba bilgi alabilirmiyim
Cevap: Merhaba, 20 metreye kadar bağlantı borusu ücretsizdir. Garanti süresi 3 yıldır.

Soru: Merhaba motoru balkonda komşuları rahatsız eder mi ürün sessiz mi
Cevap: Merhaba sorun yaşamazsınız

Soru: 32441 beko model var mı ?
Cevap: Merhaba yok

32425 Ekolojik Inverter Klima 24000 Btu/h Inverter Klima Detaylı Resimler

32425 Ekolojik Inverter Klima 24000 Btu/h Inverter Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü