32h8531 Hd 32- 82 Ekran Uydu Alıcılı Led Tv Alınır Mı-

Elif Su

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
304
0
0
32h8531 Hd 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Led Tv En Ucuzu Nerede Bulunur?
32h8531 Hd 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Led Tv Anlık Fiyatı 7640.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

32h8531 Hd 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Led Tv Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

32h8531 Hd 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Led Tv Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

32h8531 Hd 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Led Tv Ürün Tanıtımı

32h8531 Hd 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Led Tv Ürününün Satıcısı, VESTEL 32h8531 Hd 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Led Tv ürününü 7640.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

32h8531 Hd 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Led Tv Yorumlar Ve Değerlendirmeler
7640.0 Tl ye satışta olan 32h8531 Hd 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Led Tv Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: vestel tv iyi b
İsim: M** Y**
Tarih: 19 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Doğan Group-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Doğan grup vesselam bayi ve vesselam yetkili servisine teşekkür ederim.teslimat biraz uzun sürdü fakat sorunsuz teslim aldim. ürün güzel.tavsiye ederim.
İsim: S** D**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: yayla evim için aldım. görüntü kalitesi gayet güzel. küçük odalar içinbüyüklüğü ideal. daha büyüğü rahatsız ederdi
İsim: **** ****
Tarih: 08 Haziran 2024
Satıcı: Gülşal-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: ürün güzel teşekkürler
İsim: S** Ç**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: Ürün güzel fiyat performans açısından horoz lojistik ile sağlambirşekilde elime ulaştı sadece geç geldi kargo
İsim: S** P**
Tarih: 05 Temmuz 2024
Satıcı: Demirhanlar Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Televizyon'un siparişini verdim. Televizyon bana geç gönderildi. Teslimalamadan kargocu sitenin girişine bırakıp gitmiş. Ertesi gün televizyonusite girişindeki güvenlik binasından teslim aldığımda arızalı olduğunugördüm. Televizyonu geri iade ettim. İadem kabul edilmedi televizyongeri bana gönderildi. Bu sefer kutusunda darbe izi vardı. KargoşirketDevamını Oku
İsim: Nazım İ.
Tarih: 21 Haziran 2024
Satıcı: Özşanal-Vestel Yetkili Online Bayi

32h8531 Hd 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Led Tv Ürüne Dair Sorular

Soru: 5500 olur mu 2 tane daha alıcam
Cevap: Olur efendim

Soru: merhaba, USB girişi var mı? varsa USB dongle ile internete bağlanma işlemi yapılabiliyor mu?
Cevap: USB girişi mevcuttur efendim

Soru: o zaman aparat ile evdeki internete bağlanma durumu olur mu? USB dongle ile
Cevap: Evet olur efendim

Soru: Askı aparatı ekleme durumu var mı
Cevap: Servisten ücretle alabilirsiniz

Soru: Duvar askısı var mı
Cevap: Yok efendim

Soru: garanti li mi Ürün
Cevap: Merhabalar efendim , Vestel tarafından garantisi bulunmaktadır.

Soru: merhabalar,bu ürünü satın almak istiyoruz,içerisinde uydu alıcısı ve WiFi özelliği var mı acaba?internetten dilediğimiz izliyebiliyormuyuz ?
Cevap: Uydu alıcısı var fakat internet özelliği yoktur efendim

Soru: merhaba İnternete baglaniyo mu anlamadım 80 ekran olarak varmi bağlanan tesekkurler
Cevap: Bu internet siz modeli efendim

Soru: İyi bayramlar hayirlin aksamlar netfilix i varmidir
Cevap: Merhabalar efendim; iyi bayramlar dileriz, maalesef üzülerek bu üründe netfilix bulunmamaktadır.

Soru: İnternet varmidir
Cevap: Var efendim.

Soru: duvara aşılıyor mu
Cevap: duvara montaja uygundur efendim

Soru: Kurulum ücretsiz mi
Cevap: Kurulum ücretli efendim.

Soru: Merhaba servis kurulum ücreti var mı? Varsa ne kadar? Teşekkürler.
Cevap: Merhabalar efendim.40" ve altı boyutunda tvlerde vestel politikaıs gereği ücret almaktadır.Ücretini vestel müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirisniz.

Soru: Merhaba. Ürünün enerji etiketiyle, tv nin arkasında yazan tüketim neden tutmuyor? Enerji etiketi(26kw/1000h) saatte 26 watt. Tv'nin arkasında 60 watt yazıyor.
Cevap: Vestel müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bir bilgi alabilirsiniz efendim

Soru: internet var mı acaba
Cevap: hayır efendim

Soru: androit mi usta bu
Cevap: düzdür uydu alıcılı tvdir.

Soru: YouTube Netflix özelliği varmı acaba var
Cevap: netflix yoktur.

Soru: Duvara asma aparatı var mi
Cevap: SERVİS İLK KURULUMDA ÜCRETSİZ TAKMAKTADIR EFENDİM

Soru: duvara monte malzemesini nasıl bulabilirim
Cevap: yetkili servisten temin edebilirisniz.

Soru: Vestel TV montajı ücretsiz mi ? Değilse montaj ücreti nedir ? Bölge Kartal/İstanbul
Cevap: Montaj ücretlidir efendim

32h8531 Hd 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Led Tv Detaylı Resimler

32h8531 Hd 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Led Tv En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü