32H9530M 32- Smart HD Ready Wi-Fi Mobil TV Satın Alır Mısınız-

Damla

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
556
0
0
32H9530M 32" Smart HD Ready Wi-Fi Mobil TV Alanlar Memnun Mu?
32H9530M 32" Smart HD Ready Wi-Fi Mobil TV Anlık Fiyatı 8430.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

32H9530M 32" Smart HD Ready Wi-Fi Mobil TV Alanlar Memnun Mu?

32H9530M 32" Smart HD Ready Wi-Fi Mobil TV Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

32H9530M 32" Smart HD Ready Wi-Fi Mobil TV Ürün Bilgisi

Televizyonlarda yasal sınır gereği kredi kartına 4 taksit üzeri taksit uygulanamamaktadır.; Televizyon kategorisine özel 4 taksitle sınırlandırılmıştır. ;Ekran Boyutu:32" / 82 Ekran ;Çözünürlük:HD / 1366x768 ;İşletim Sistemi:Smart TV Super Motion Rate HZ:SMR 1000 HZ Pixellence; Görünü İyileştirme:Var ;Uydu Alıcı:Dahili ;HD Uydu Alıcı ;İnternet Tarayıcısı:Var;HD Ready (1366 x 768);Şarj Edilebilir/Pilli Pixellence + HDR10 ;DAP + DTS Virtual X>

32H9530M 32" Smart HD Ready Wi-Fi Mobil TV Ürününün Satıcısı, VESTEL 32H9530M 32" Smart HD Ready Wi-Fi Mobil TV ürününü 8430.0 Tl'den Satılmaktadır.

32H9530M 32" Smart HD Ready Wi-Fi Mobil TV Son Yorumlar
8430.0 Tl ye satışta olan 32H9530M 32" Smart HD Ready Wi-Fi Mobil TV Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Cok guzel heryere tasiniyor
İsim: M** H**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Ekim 2024
Satıcı: Atahan-Vestel Yetkili Online Bayi

32H9530M 32" Smart HD Ready Wi-Fi Mobil TV Merak Edilen Konular

Soru: 127 ekran mı 82 ekran mı anlamadım
Cevap: 82 ekran efendim

Soru: Bu kaç ekran oluyor
Cevap: 32 inç efendim

Soru: Telefondan görüntü Aktarımı Varmı
Cevap: Var efendim

Soru: 32 inç. 81 ekranmi oluyor yoksa 127 ekranmi
Cevap: 82 ekran oluyor efendim

Soru: 82 ekran tv nin eni ve boyu cm olarak ne kadardır?
Cevap: 47 cm yükseklik, 73 cm genişliği mevcuttur

Soru: 82 ekran tv nin boyutlarını ne kadardır?
Cevap: Ekranın bir köşesinden diğer köşesine olan mesafe , bu ürün 82 ekran dır.

Soru: merhaba, 50 inç, 127 cm mi, özelliklerde öyle yazıyor?
Cevap: 32inç efendim

Soru: merhabalar kaç ekran ve spris verdiğimde elime ulastiginda kim kuracak
Cevap: 32 inç efendim kendiniz kurabilirsiniz efendim

Soru: Merhaba annem için alacağım fişle çalışıyor mu? Dahili uydu var mı içinde? Bir model daha var böyle taşınabilir alt kısmı boşluklu aradaki fark nedir?
Cevap: Hem fişle hem fişsiz olarak da çalışabiliyor efendim

Soru: internete bağlanıyor mu wi-fi'si var mı
Cevap: Merhaba, TV 32 ınc, 80 Ekran Smart tv dir, Wi-fi özelliği mevcuttur, Bluetooth, dahili uydu alıcısı USB girişi mevcuttur

Soru: Merhaba, ürün hakkında bilgi rica ediyorum
Cevap: Merhaba, TV 32 ınc 80 Ekran, Şarj edilebilir pilli, smart Tv dir. Rengi Mavi olup , şarj edilebilir pilli olduğu için dilediğiniz yerde priz olmadan kullanabilirsiniz, Ayrıca smart özellikli olup dilediğiniz uygulamayı indirip izleyebilirsiniz.

Soru: Merhaba CI modul kabul ediyormu?
Cevap: Merhaba, Cl+ mevcut

Soru: PlayStation baglanir mi
Cevap: HDMI girişi mevcut

Soru: ürün açıklamasında 50 inç yazıyor. başlıkta 32 inç hangisi doğru
Cevap: 32 inç efendim

32H9530M 32" Smart HD Ready Wi-Fi Mobil TV Ürüne Ait Fotoğraflar

32H9530M 32" Smart HD Ready Wi-Fi Mobil TV En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü