32inc 81 Ekran Uydulu Çerçevesiz TV Alanlar Memnun Mu-

Sare

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,758
0
0
32inc 81 Ekran Uydulu Çerçevesiz TV Satın Alır Mısınız?
32inc 81 Ekran Uydulu Çerçevesiz TV Anlık Fiyatı 4690.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

32inc 81 Ekran Uydulu Çerçevesiz TV Alanlar Memnun Mu?

32inc 81 Ekran Uydulu Çerçevesiz TV Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0 .

32inc 81 Ekran Uydulu Çerçevesiz TV Ürün Detayları

32inc 81 Ekran Uydulu Çerçevesiz TV Ürününün Satıcısı, sencrom 32inc 81 Ekran Uydulu Çerçevesiz TV ürününü 4690.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

32inc 81 Ekran Uydulu Çerçevesiz TV Kullanıcı Yorumları Nasıl?
4690.0 Tl ye satışta olan 32inc 81 Ekran Uydulu Çerçevesiz TV Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0

Yorum: Kurulum istemiyor. tak fişi çalışsın. görüntü kalitesi iyi. hafif. Monteetmisi kolay. Gönderim çok hızlı ve paketleme gayet güzel. İlkizlenimim : Gayet iyi.
İsim: G** Y**
Tarih: 10 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: sineshop

Yorum: beğenmedim kanal geçişleri çok geç kaliteli birsey beklemeyin kanallaryüklü ama no sinyal diyerek hiç birini açmadı uyducu birine kurdurdum
İsim: **** ****
Tarih: 29 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: sineshop

32inc 81 Ekran Uydulu Çerçevesiz TV Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Full HD midir? Çözünürlük 1980X1020 yazıyor?
Cevap: 1920x1080 goruntu alabilirsiniz

Soru: abi duvara asilabiliyor mu
Cevap: Askı aparatı satın alarak asabilirsiniz.

Soru: ürünün çıplak halde eni ve boyu kaç santim
Cevap: merhaba 81 santim

Soru: usta televizyon mu bu
Cevap: evet televizyondur

32inc 81 Ekran Uydulu Çerçevesiz TV Ürünün Fotoğrafları

32inc 81 Ekran Uydulu Çerçevesiz TV En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü