32LL3C63DT-2 32- 81 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Alanlar Memnun Mu-

Asuman

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
251
0
0
32LL3C63DT/2 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Bu Ürünü Almalı Mı?
32LL3C63DT/2 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Şu Andaki Fiyatı 8349.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

32LL3C63DT/2 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Kullanıcı Yorumları Nasıl?

32LL3C63DT/2 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Hakkında yaklaşık 51 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

32LL3C63DT/2 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Ürün Açıklaması

TOSHIBA 32LL3C63DT/2 32” FHD SMART LED TV >_x000D_
_x000D_
Toshiba 32LL3C63DT 32" 80 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Özellikleri _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
HDMI Girişleri _x000D_
3_x000D_
Ekran Ebatı _x000D_
32 inç / 80 cm_x000D_
Smart TV _x000D_
Var_x000D_
İşletim Sistemi _x000D_
Toshiba_x000D_
Dahili Uydu Alıcı _x000D_
Var_x000D_
Model Yılı _x000D_
2021_x000D_
Görüntü Teknolojisi _x000D_
LED_x000D_
Çözünürlük _x000D_
Full HD _x000D_
Çözünürlük (Piksel) _x000D_
1920 x 1080_x000D_
Wi-Fi _x000D_
Var_x000D_
AB Yeni Enerji Sınıfı _x000D_
E_x000D_
Bluetooth _x000D_
Var_x000D_
HDMI 2.1 _x000D_
Yok_x000D_
_x000D_
_x000D_

32LL3C63DT/2 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Ürününün Satıcısı, Toshiba 32LL3C63DT/2 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV ürününü 8349.0 Tl'den Satılmaktadır.

32LL3C63DT/2 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Kullanıcı Geri Dönüşleri
8349.0 Tl ye satışta olan 32LL3C63DT/2 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
51 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: cok beğendik kargo sağlam geldi
İsim: S** K**
Tarih: 05 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trendyol

Yorum: Öncelikle kurulumu kendim yaptım çünki 40 inç ve aşağısı da kurulumücretli oluyormuş ben zaten kendim kurmak istiyordum vestel serviseulaştım gerekli talimatları söylediler önce sms göndediler ister sitedenisterse whatsap üzerinden numarayı telefonunuza kayıt edip yine whatsapüzerinden müşteri temsilciyle görüşüp halledebiliyorsunuz kaydınızbaşlamDevamını Oku
İsim: A** O** N**
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: Sorunsuz ve hızlı şekilde elimize ulaştı. Televizyonun arayüzü oldukçahızlı, hiç bekleme yapmıyor. Tam bir fiyat/performans ürünü. İyi kialmışız dedirtti.
İsim: M** P** B**
Tarih: 03 Kasım 2023
Satıcı: CarrefourSA

Yorum: Görüntüsü çok net kalitesi farkedilir derecede iyi. Smart uygulamalarıgayet akıcı
İsim: **** ****
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: Şahane ürün. Bu boyutta tek hd ürün. Bağlantılar sorunsuz ve çok hızlı.özellikle wifi aktarımlar çok başarılı.
İsim: Yunus S.
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: Fiyat olarak çok çok ıyı bır ürün kurulumunu yaptık çok güzel
İsim: B** C**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: fiyat performans ürünü.
İsim: A** A**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: çok güzel bir ürün tavsiye ederim
İsim: E** K**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: Çok memnunum,mutfağıma almıştım.Daha keyifli yemekler yapıyorum.
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: Bu fiyata böyle bir kalite kesinlikle kaçmayacak bir ürün
İsim: P** K** T** A**
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Sorunsuz geldi çok kalıtelı ve kurulumu çok kolay
İsim: E** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Mart 2024

Yorum: Eşimin iş yeri için aldık gayet kullanışlı ve güzel şuan
İsim: A** A**
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: Mutfağım için almıştım. Ekran kalitesi aşırı iyi değil ama mutfak içinideal olarak düşünüyorum. İnternete bağlanmasından ve hızından gayetmemnunumuz tavsiye ederim
İsim: R** Ö** A**
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: Özellikle Normal Smart olanını tercih ettim. Android tvler çok yavaş vetv yi açınca başlat menüsü gibi bir menü geliyor. 32 inç ve Full Hd1080P çözünürlük olması güzel. Vestel altyapısı ve kolay ve mantıksalişletim sistemi. Aynı zamanda bazı kendinden uydu alıcılı tv şerde kanalsilme özelliği yok. İşe yaramaz çöp kanalları rahatlıklasilebiliyorsunuDevamını Oku
Tarih: 24 Aralık 2023

Yorum: Hızlı kargolama ve elime erken ulaştı kalitesi fena değil kanal geçişiekran netliği vs ofise aldım
İsim: K** B**
Tarih: 18 Ekim 2023

Yorum: fiyatina gore gayet uygun bir tv
İsim: B** K**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: kanal geçiş ve internet hızı beklediğimden çok iyi tavsiyedir
İsim: bülent d.
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: güzel ürün
İsim: o** d**
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: Tahmin ettiğimden çok içerik var. Tüm digital platformlara giriş yapabiliyorsunuz.
İsim: M** G**
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: ürünü kaliteli diye aldım ancak çok kısa bir süredir kullanmama rağmenbazen tüm yayınlar gidiyor ürünü kapatıp tekrar açmam gerekiyor
Tarih: 24 Mart 2024

Yorum: Ürün anlatıldığı gibi gayet iyi ve şık, memnum kaldık. Fakat elimizegelince boyutu göze küçük geldi, sanki küçük tv gibi. Bunun dışındadiğer özellikleri beklentimizi karşıladı.
İsim: M** S**
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: Fiyat performans ürünü.
İsim: S** A**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: TV nin Alexa akıllı ev sistemine uyumlu olduğu bilgisi doğru değildir.Alexa ile kullanabilmek için Toshiba connect denilen mikrofonu almanızgerekiyor. Alsanız bile sadece tv yi sesli komutla açabiliyorsunuz.Akıllı evimde kullanırım diyenler (benim gibi) hayal kırıklığı yaşar.
İsim: E** Z**
Tarih: 18 Ocak 2024

Yorum: Gayet güzel kurulumu da kolay ses çıkışı görüntü kalitesi de iyi
İsim: Ö** T**
Tarih: 24 Haziran 2023
Satıcı: Ada Teknoloji

Yorum: Ürün fiyat performans olarak iyi. Kanal geçişleri çok hızlı değil,kanalları geçiş yapmak için tek tek tuşa basılması gerekiyor. Başka TVlerde tek ileri basma tuşu ile kanalları hızlı ve çok sayıdaatlayabiliyor. Onun dışında gayet iyi bir TV dir.
İsim: m** g**
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: Hasarsız ve hızlı geldi. Ürün çok güzel. Görüntü canlı. wifi çalışıyor.Bluetooth çalışıyor. Almak isteyenlere tavsiye ediyorum.
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: kargom sağlam geldi. kırulumunu da kendim yaptım kitapçıktaki adımlarıizleyerek. kurulumu basitti. tam bir f/p ürünü. ses kalitesi olsungörüntü kalitesi olsun ben çok beğendim. iyi ki almışım.
İsim: B** A**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: Çok iyi TV. 2 günde geldi. Görüntü güzel. Wi fi var. Sorunsuz internete bağlandı.
İsim: M** K**
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: net görüntü kolay kullanım ve kurulum tkgs var USB kanal kolonlama var
İsim: ABİDİN K.
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Fiyat performans olarak memnunuz. Kendimiz kurduk. Vestel müşterihizmetlerini aradık ama ulaşamadık. Garanti satın aldığımız itibariylebaşladığı belirtiliyor.
İsim: İ** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Ocak 2024

32LL3C63DT/2 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Merak Edilenler

Soru: merhaba kurulum varmı
Cevap: Merhaba, ürün kurulumu vardır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: İşlemci android mi?
Cevap: Merhaba, ürün İşletim Sistemi Marka İşletim Sistemi (Native). İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: üşenmeden 60 soru cevap okudum kafam karıştı .wifi,Bluetooth özelliği mevcut mu ?duvara monte aparatı kutu içinde var mı .televizyonu kendimiz kursak garanti belgesinde sorun çıkarmı.
Cevap: Merhaba, üründe wifi bluetooth bulunmaktadır. Duvar aparatı kutu içeriğinde bulunmamaktadır. Kurulum için ürün yetkili servisinden destek alabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: vide nasıl olmaz smart özelliği olan bir Üründe
Cevap: Merhaba, ürünün wifi özelliği mevcut değildir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ücretsiz kurulum var mı
Cevap: Merhaba, ürün kurulumu vardır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Tv YouTube giriyor mu
Cevap: Merhaba, ürünümüzde Youtube desteği bulunuyor. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: iyi gunler urunde wifi var mi. bazi cevaplarda var bazilarinda yok demişsiniz
Cevap: Merhaba, cihazda WiFi özelliği bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: wifi özelliği varmı?
Cevap: Merhaba, ürünün dahili wi-fi özelliği mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar, bu üründe wifi özelliği mevcut mu değil mi ?
Cevap: Merhaba, ürünün dahili wi-fi özelliği mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba bu üründe dahili wifi var gözüküyor doğrumu diğer sarıcılardakinde var deniliyor

Soru: Ürün ful hd mi ürün kurulum ücreti nedir
Cevap: Merhaba, konu hakkında teknik servisten bilgi ve destek alabilirsiniz. Ürün çözünürlük standartı FHD(FULL HD)'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürün kurulumu vardır nasıl bir açıklamadır? paketini biz açabilir miyiz yoksa servis çağırmak şart mı? Ücretsiz servis veriliyor mu?
Cevap: Merhaba, konu hakkında teknik servisten bilgi ve destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ürün full HD ve smart TV degilmi yani YouTube Netflix vs..
Cevap: Merhaba, ürün Netflix, Youtube, Pirme Video uygulamaları bulunuyor. Smart bir model var olan uygulamaları kullanabilirsiniz. Sonradan uygulama yüklenmiyor. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ürünü wifi bağlantısı varmi
Cevap: Merhaba, cihazda WiFi özelliği bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: wi-fi özelliği hem var hem yok diyorsunuz?
Cevap: Merhaba, ürünün wifi özelliği mevcut değildir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Televizyona yansıtma özelliği varmı ? Netflix youtobe girebiliyormuyuz?
Cevap: Merhaba, ürünümüzde Ekran Yansıtma özelliği bulunuyor. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhabalar. Ürün sıfır açılmamış kutuda mı yoksa mağaza teşhir ürünümü?
Cevap: Merhaba, ürün sıfır kapalı kutu olarak gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: İnternete bağlaniliyor mu acaba YouTube özelliği var mı ürün özelliklerinde bir yerde WiFi yok bir yerde WiFi var yazmışsınız yardımcı olabilir misiniz
Cevap: Merhaba, cihazda WiFi özelliği bulunmamaktadır. Ürün Netflix, Youtube, Pirme Video uygulamaları bulunuyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: cihazın duvara monte aparatı üzerinde varmı yoksa nasıl temin edilir ben duvara monte edecegim
Cevap: Merhaba, ürünün yetkili servisi ile görüşebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Uygulama yüklenebiliyor mu hangi uygulamalar yüklü geliyor belirtirmisiniz
Cevap: Merhaba, ürün Netflix, Youtube, Pirme Video uygulamaları bulunuyor. Smart bir model var olan uygulamaları kullanabilirsiniz. Sonradan uygulama yüklenmiyor. Keyifli alışverişler dileriz.

32LL3C63DT/2 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Fotoğraf Ve Görseller

32LL3C63DT/2 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü