35 Kg Halter Seti Dambıl Seti Ağırlık Ve Vücut Geliştirme Aleti 35 Kg Spor Dumbell Set Ürün Alınmaya Değer Mi ?

MaviKahraman

Bilgili
9 Ağu 2023
274
1
0
35 Kg Halter Seti Dambıl Seti Ağırlık Ve Vücut Geliştirme Aleti 35 Kg Spor Dumbell Set En Ucuzu Nerede Bulunur?
35 Kg Halter Seti Dambıl Seti Ağırlık Ve Vücut Geliştirme Aleti 35 Kg Spor Dumbell Set Şu Anki Değeri 976.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

35 Kg Halter Seti Dambıl Seti Ağırlık Ve Vücut Geliştirme Aleti 35 Kg Spor Dumbell Set Kaç Kişi Memnun?

35 Kg Halter Seti Dambıl Seti Ağırlık Ve Vücut Geliştirme Aleti 35 Kg Spor Dumbell Set Hakkında yaklaşık 1866 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

35 Kg Halter Seti Dambıl Seti Ağırlık Ve Vücut Geliştirme Aleti 35 Kg Spor Dumbell Set Detaylı Açıklama

35 Kg Halter Seti Dambıl Seti Ağırlık Ve Vücut Geliştirme Aleti 35 Kg Spor Dumbell Set Ürününün Satıcısı, Dambılcım 35 Kg Halter Seti Dambıl Seti Ağırlık Ve Vücut Geliştirme Aleti 35 Kg Spor Dumbell Set ürününü 976.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

35 Kg Halter Seti Dambıl Seti Ağırlık Ve Vücut Geliştirme Aleti 35 Kg Spor Dumbell Set Son Yorumlar
976.9 Tl ye satışta olan 35 Kg Halter Seti Dambıl Seti Ağırlık Ve Vücut Geliştirme Aleti 35 Kg Spor Dumbell Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1866 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: EŞİME ALDIM EVDE İDEAL
İsim: A** Y**
Tarih: 17 Ağustos 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BOFİGO

Yorum: Kardeşime aldım severek kullanıyor
İsim: K** K**
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: ürün elime sağlam ve hızlı ulaştı çok teşekkür ediyorum.
İsim: M** A** E**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Kargo aşırı hızlı sorunsuz geldi bayıldım çok beğendim 😊 düşünüyorsanız hemen alın derim
İsim: **** ****
Tarih: 03 Şubat 2022

Yorum: oğluma.aldim severek kullaniyor
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: kardeşim için almıştım evde kullanması için paketleme ve kargo çok iyiydi
İsim: N** D**
Tarih: 23 Temmuz 2024
Satıcı: Mocca Home

Yorum: öğrencilerime aldım kullanışlı
İsim: K** n** D**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Kardeşime hediye aldım hızlı ve sorunsuz geldi
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: knkime aldım çok beğendi
Tarih: 14 Mart 2022

Yorum: oğluma aldım beğendi kaslar gelişiyor
İsim: p** Ş**
Tarih: 13 Ağustos 2022

Yorum: İşe yarıyor muhteşem oğluma almıştım 👍
İsim: Leyla K.
Tarih: 03 Nisan 2022

Yorum: Eşim için aldım gayet sağlam, kaliteli.
İsim: t** B**
Tarih: 30 Haziran 2022

Yorum: kullanışlı ve gayet güzel tavsiye ediyorum
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Kardeşime aldık baya iş görür ama tabiki kullanmıyor onun yerine ben kullanıyorum gayet güzel
İsim: G** B**
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: cok saglam ve kaliteli cikti
İsim: A** T**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: sorunsuz bir alışverişti
İsim: g** e**
Tarih: 08 Aralık 2022

Yorum: Oğluma aldık kullanışlı
İsim: Y** T**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: elime saglam bir sekilde ulasti isimi goruyor sporumu yapabiliyorum teşekkürler
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: gayet sağlam geldi teşekkürler
İsim: M** Ş**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Evde o kadar çok işime yarıyor ki, bayılıyorum.
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Profesyonel işi Çok beğendim
İsim: M** Ö** Ö**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Oğlum için aldım çok beğendi
İsim: H** P**
Tarih: 14 Ağustos 2022

Yorum: Kardesime aldık gayet memnun
İsim: S** S**
Tarih: 11 Nisan 2022

Yorum: esim icin aldim memnun kaldi
İsim: Ş** Y**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: oğlum için aldım gayet iş görüyor biz beğendik
İsim: N** İ**
Tarih: 02 Ocak 2022

Yorum: Kardeşmle kendime aldık beğendik. Başlangıca uygun bi set
İsim: s** a** b**
Tarih: 07 Ocak 2022

Yorum: Bu fiyata gayet güzel bir set aldım sorunsuz bir şekilde de kullanıyorum tavsiye ederim.
Tarih: 17 Şubat 2022

Yorum: kardeşim için aldım işini görüyor güzel sevdikk💘
İsim: z** n** ş**
Tarih: 22 Eylül 2021

Yorum: hediye olarak aldım çok beğenildi
İsim: E** Y**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Abime aldım çok memnun
İsim: B** K**
Tarih: 18 Mayıs 2024

35 Kg Halter Seti Dambıl Seti Ağırlık Ve Vücut Geliştirme Aleti 35 Kg Spor Dumbell Set Akıllarda Kalan Sorular

Soru: iletin inşaAllah
Cevap: Tamamdır hoşçakalın.

Soru: uzun bar kaç cm
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, barın uzunluğu 150 cm'dirSağlıklı günler dileriz.

Soru: Uzun bar hip thrust yaparken eğilmez değil mi
Cevap: Taşıma kapasitesi üzerinde ağırlık koymazsanız eğilmez.

Soru: dumblelarda en fazla kaç kg agirliga arttirabiliriz 15 kgmu
Cevap: Merhabalar, Değerli Müşterimiz, halter ürünlerimizde Uzun bar'a 5+5 Toplamda 10 Plaka, Kısa bar adedine 2+2 toplamda 4 plaka takılabilmektedir. set içeriğine göre alabileceği ağırlık miktarı değişebilmektedir. bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz

Soru: Ürünün çantası mevcutmu?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, üün koli içerisinde çantasız olarak gönderilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: iyi günler 150 cm bar gelmedi
Cevap: Merhabalar, Değerli müşterimiz, siparişiniz 2 parça halinde aynı anda kargolanmıştır, kargo aktarma merkezleri ve dağıtım planlamalarına göre farklı zamanlarda teslimatı sağlanabilmektedir. ürününüzün teslimatı hakkında daha sağlıklı bilgi için kargo şubeniz ile iletişime geçmenizi tavsiye edebiliriz.

Soru: plakalar kaç kg
Cevap: Merhaba ürün içerik bilgisinde detaylı bilgi yazmaktadır.

Soru: uzun bar yerine 10kg la degistirebilirmiyiz
Cevap: Merhaba, stok çıkışlı kargo gönderimi sağlanmaktadır, sipariş içeriğinde değişiklik yapmak isterseniz siparişinizi iptal edip yeniden sipariş oluşturmanız daha sağlıklı olacaktır

Soru: spariş verdin lütfen bar vs eksizsiz gelsin sizi güveniyorum tşekkurler
Cevap: Merhabalar, değerli müşterimiz, ürün gönderiminde gereken özen gösterilecektir. teslimatında yaşanacak kargo ya da üretim kaynaklı bir problem oluşması halinde sizlere destek sağlayabilmemiz adına mutlaka bizlerle iletişime geçiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: barların çapı kaç mm daha sonrasında ekstra ağırlık plakası kullandığımızda sorun olurmu
Cevap: 28 mm canlıdır. Mocca Style ve Dambilcim plakalari ile uyumludur. İlave urun alabilirsiniz

Soru: sıkıstirma yayı yerine vidali gönderirmisiniz
Cevap: Merhabalar, Emre bey, ürün içeriğimizdeki sıkıştırma aparatı yay şeklindedir, sizlere bu konuda yardımcı olamadığımız için üzgünüz sağlıklı günler dileriz

Soru: İyi günler barları gümüş renk istiyorum. Var mı?
Cevap: Merhabalar, Değerli müşterimiz, ürünlerimiz standart renk ve ölçülerde üretilmekte olup sipariş üzerine renk ve ölçülerde değişiklik yapılamamaktadır, anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Kiloları takıp çıkartabiliyoruz dime.
Cevap: merhaba ağırlıklar dilediğiniz gibi takılıp sökülmektedir

Soru: Merhaba, 35kg setten almak istiyorum fakat bu sette z bar yok, ekleyebiliyor musunuz?
Cevap: 38 lik seti satın alabilirsiniz, o sette Z bar mevcut.

Soru: 150 cm barın elle tutma yeri sabitmi yoksa . İleri geri ayarlanabiliyormu
Cevap: Barlarin tutma yerleri sabittir

Soru: merhaba ağırlıklar kumdan yoksa metal mi acaba bilgi alabilir miyim rica etsem
Cevap: Merhaba, Ağırlık plakaları plastik kaplamadır. İçeriği betonlaşan özel harç dolgu ile doldurulmaktadır. Patlama ya da dökülme yapmaz. Ağırlıklar, özel tasarım, yeni nesil çelik sıkıştırma yayları ile sabitlenir, çok yüksek basınca dayanıklıdır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba bazı fotoğraflı yorumlarda barları rengi siyah bazılarında gri sipariş versem siyah yolayabilirmisiniz
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, Sipariş verdiğiniz takdirde sizlere siyah renk bar gönderimi yapılacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: ürünlerin içi kum mu yoksa beton mu
Cevap: Merhaba, Ağırlık plakaları plastik kaplamadır. İçeriği betonlaşan özel harç dolgu ile doldurulmaktadır. Patlama ya da dökülme yapmaz. Ağırlıklar, özel tasarım, yeni nesil çelik sıkıştırma yayları ile sabitlenir, çok yüksek basınca dayanıklıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: kargomu Aras kargoya verilmesini rica ediyorum saygılarla
Cevap: Merhaba, Şu an için anlaşmalı kargo firmalarımız; PTT Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo'dur. Siparişiniz üzerine ürünlerin içeriği, ölçüleri ve adresinize bağlı olarak kargo firması tercih edilmekte , siparişinize tanımlanmakta ve gönderimi sağlanmaktadır Bilgilerinize sunar, Sağlıklı günler dileriz.

Soru: indirim ne zaman gelir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Mağazamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Üretim, paketleme ve sevkiyatlarımız belirli bir plan dahilinde ilerlemektedir. Sipariş verdiğiniz anda sepette belirtilen “Tahmini Kargoya Teslim”. 1 - 5 iş günü içerisinde kargo çıkışınız sağlanmış olacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz.

35 Kg Halter Seti Dambıl Seti Ağırlık Ve Vücut Geliştirme Aleti 35 Kg Spor Dumbell Set Detay Resimler

35 Kg Halter Seti Dambıl Seti Ağırlık Ve Vücut Geliştirme Aleti 35 Kg Spor Dumbell Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü