353 Ten Cilt Topuklu Kadın Ayakkabı Alınmaya Değer Mi

GökyüzüRuhu

Bilgili
9 Ağu 2023
281
0
0
353 Ten Cilt Topuklu Kadın Ayakkabı Satın Alır Mısınız?
353 Ten Cilt Topuklu Kadın Ayakkabı Güncel Satış Fiyatı 661.8 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

353 Ten Cilt Topuklu Kadın Ayakkabı Memnuniyet Oranı Nedir?

353 Ten Cilt Topuklu Kadın Ayakkabı Hakkında yaklaşık 1895 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

353 Ten Cilt Topuklu Kadın Ayakkabı Teknik Açıklamalar

353 Ten Cilt Topuklu Kadın Ayakkabı Ürününün Satıcısı, luvishoes 353 Ten Cilt Topuklu Kadın Ayakkabı ürününü 661.8 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

353 Ten Cilt Topuklu Kadın Ayakkabı Yorum Ve Değerlendirmeler
661.8 Tl ye satışta olan 353 Ten Cilt Topuklu Kadın Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1895 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Çok beğendim normalde 39 giyiyorum yorumlara bakarak 38 aldım tam oldu çok rahat ve şık
İsim: F** Y**
Tarih: 24 Haziran 2022
Beden: Beden:38
Satıcı: Luvishoes

Yorum: Harika tam numaranızı alabilirsiniz rahat ve çok şık
İsim: e** y**
Tarih: 18 Mayıs 2022
Beden: Beden:39

Yorum: Çok şık ve rahat kalıp. Kendi ayak numaranızı almalısınız. Teşekkür ederim emeği geçen herkese.😊
İsim: T** S**
Tarih: 06 Nisan 2022
Beden: Beden:37

Yorum: tahmin ettiğimden çok saha rahat ve şık bir ayakkabı tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 24 Ağustos 2022

Yorum: Çook beğendim, 38 numara giyiyorum kalıbı tam oldu. Ayrıca çok ta rahat uzun saatler ayağımdaydı, hiç bir sorunla karşılaşmadım. İlginiz ve hızlı tesliminiz için çok teşekkür ederim 🧡
Tarih: 17 Mart 2022

Yorum: Muhteşem bir ayakkabı ayağım 40 numara bu ayakkabıda 41 aldım iyi oldu çok rahat bir ayakkabı rengi pudra pembemsi
İsim: N** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Haziran 2022

Yorum: Çok rahat,kendi numaranızi alabilirsiniz.
İsim: F** A** A**
Tarih: 11 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: 1 beden büyük aldım oldukça rahat oldu tavsiye ederim
Tarih: 13 Ocak 2023
Beden: Beden:41

Yorum: Çok beğendim ayakta çok şık duruyor..tam kalıp yalnız ayakları taraklı olanlar 1 beden büyük alabilir 40 numara giyiyorum ince bir ayak yapım var taraklı olsa olmazmış yine de duruşunu çok beğendim topuk boyu ideal tüm gün iş yerinde üzerinde durmama rağmen rahatsız olmadım nude rengi harika
İsim: Esra Ö.
Tarih: 12 Ağustos 2022
Beden: Beden:40

Yorum: kızıma aldım tam beden indirime girince diğer renginde alıcamm rahat ve şık
İsim: f** c**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel ve kaliteli görünüyor. diğer renklerini de alacağım. normalde ayağım 40 numara ama rahat olsun diye 41 aldım güzel oldu.
İsim: E** E**
Tarih: 23 Haziran 2022
Beden: Beden:41

Yorum: Harika bi ayakkabı tam numaranızı alın. Çok rahat
İsim: G** G**
Tarih: 25 Mayıs 2022

Yorum: Gerçekten rahat ve şık bir ayakkabı. Benim gibi iki numara arasındaysanız, büyük numarayı tercih etmenizi öneririm. Satıcıya hızlı gönderim için teşekkür ederim.
İsim: V** K**
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: Zarif ve konforlu bir ayakkabı. Tam bedeninizi alabilirsiniz
Tarih: 24 Mayıs 2022
Beden: Beden:36

Yorum: cok rahat bır ayyakkabı tavsıye edrım ayak numaranızı alınn
Tarih: 31 Mayıs 2022

Yorum: arkadasimda gordum aynisindan siparis verdim 1 gunde geldi.urun de cok şık ben cok begendim topuk boyu da cok ideal.kalibi standart sanirim, tam numaranizi alabilirsiniz.hizli gonderim icin de saticiya tesekkur ediyorum.
İsim: SİNEM B.
Tarih: 24 Haziran 2022

Yorum: Bu kadar mi zarif ve guzel yumusak bi ayakkabi olur cok begendim 39 giyiyorum 40 aldim tam oldu
İsim: M** A**
Tarih: 08 Ekim 2022

Yorum: süper rahat kendi numarai aldım
İsim: Halime H.
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: tam numarınızı almanızı tavsiye ederim kullanıslı ve rahat
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Ayakkabı çok güzel ve çok rahat ama parmaklarım biraz sıktı, yorumlara bakarak bir no küçük almıştım ama siz tam numaranızı alın ayaklarınız çok inceyse bir no küçük alabilirsiniz.
İsim: H** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Mayıs 2023

Yorum: Topuk boyunun az olması gerçekten daha rahat olmasını sağlamış. Sadece denemek için giydim rahattı birkaç saat giyince ne olur bilemem ama güzel ve şık bir ürün. Kendi ayak numaranızı alın 39 giyiyorum tam oldu. Tavsiye ederim 👍 Ekleme: Düğünde saatlerce rahat rahat oynadım. En son ağrıyordu ayağım yani o kadar da olsun 🥰
İsim: P** Z**
Tarih: 26 Ağustos 2022

Yorum: Yumuşak bir yapısı var tam numaranızı alın
İsim: Ç** A**
Tarih: 18 Ekim 2022

Yorum: çok şık ve zarif bir ayakkabı tam numara alın hızlı kargo için de teşekkür ederim.
Tarih: 10 Şubat 2022

Yorum: Bayıldımmmmm 38 numara ayağım tam numara aldım tam oldu duruşu da harika teşekkürler
Tarih: 29 Haziran 2022

Yorum: çok rahat severek giyorum yorumlarda 1 numara küçük alın denilmiş çok doğru .36 tam oldu normalde spor ayakkabılarda 37 giyerim
İsim: H** T**
Tarih: 19 Mayıs 2022

Yorum: Çok güzel tam bedeninizi alın
İsim: A** A**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı kardeşime hediye aldım onda siyahıda vardı tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: N** A** A** ç**
Tarih: 31 Ağustos 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: ayakkabılar çok rahat yalnız kalıbı biraz büyük oldu. 37 numara giymeme rağmen biraz büyük oldu duruşu muhteşem
İsim: Ş** Ö**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: aşırı rahat ve aşırı şık. çok kaliteli değil. özel günlerde iş görür. kendi numaranizi alın.
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Çok şık ve rahat bir ayakkabı. tam kalıp, kendi bedeniniz neyse onu almak lazım
Tarih: 28 Ekim 2022

353 Ten Cilt Topuklu Kadın Ayakkabı Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: topuk 5 cm?
Cevap: Merhaba, ürün topuk boyu 6 cm'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 41 numarasi gelicekmi
Cevap: Merhaba, Sezon modellerimizde stoklarımız sık sık güncellenmektedir, dilerseniz haber ver alarmı oluşturarak bildirim alabilirsiniz. Luvishoes Ekibi

Soru: Merhaba 38 beden kaç santimetre?
Cevap: Merhabalar 38 numara 24,5 cmdir. İyi günler dileriz 🌸

Soru: merhabalar 353 ve 653 ten arasında ne fark var acaba?
Cevap: Merhaba, topuk boyu farkı vardır. 353 6 cm 653 olan 9 cm'dir.

Soru: 37 numarası ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhabalar, yakın zamanda stok güncellemesi olmayacaktır. Takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

Soru: 40 numara gelir mi?
Cevap: Merhaba,ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.🌸Ürün stoklarımız ve çeşitliliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz aralıklarla kontrol etmenizi öneririz. Sevgiler❤

Soru: 38 no varmı
Cevap: Merhaba,ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.🌸Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz aralıklarla kontrol etmenizi öneririz. Sevgiler❤

Soru: Merhaba topuk boyu
Cevap: Merhaba,Topuk Boyu :6 cm

Soru: merhaba 41 numara stoga gelecek mi acaba
Cevap: Merhaba,ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.🌸Ürün stoklarımız ve çeşitliliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz aralıklarla kontrol etmenizi öneririz. Sevgiler❤

Soru: 40 numara ne zaman gelir lütfen çabuk gelsinnn😔
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: pudra rengi olanın topuk boyu net kaç cm acaba?
Cevap: Merhabalar, topuk boyu 6 cm'dir

Soru: daha ufak topuklu varmi
Cevap: Merhaba, maalesef en alçak topuklusudur.

Soru: merhaba topuk boyu standart mi
Cevap: Merhabalar, tüm numaralarda topuk boyu standarttır.

Soru: 35 numara için stoklar güncellenecek mi?
Cevap: Merhaba, Sezon modellerimizde stoklarımız sık sık güncellenmektedir, dilerseniz haber ver alarmı oluşturarak bildirim alabilirsiniz. Luvishoes Ekibi

Soru: merhaba siyah numaraları güncellenirmi acaba
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Siz biz size yardımcı olucaz deyip. Lütfen müşteri hizmetleriyle iletişeme geçin biz size yeni ayakkabınızı göndericez deyip. Şimdi de takip edin mi diyorsunuz i, indirimden yakalayın bu nasıl anlayış???? . Bu mudur sizin yardımcı olma anlayışınız? Bu mudur sözünüz? Bu mudur çizginiz?
Cevap: Sizi anlıyorum söylediklerimizin de arkasındayım. Ancak değişim olarak kayıt açtırmadıysanız iade olarak onaylanır. Trendyolda değişim bu şekilde yapılmaktadır.( Kusurlu ürün gönderildi başlığından talebinizi ilettiğinizde biz onayladıktan sonra trendyol canlı destek üzerinden değişim kodu olarak tarafımıza gönderdiğinizde bize değişim olarak işlenecektir. Bu işlemi yapmadan gönderirseniz iade olarak direk onaylanır.) size ilettiğimiz mesaj da bu şekilde bilgi verilmiştir. Kasım ayı içerisinde bir kampanyamız olacak dilerseniz kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Soru: mrblar ayak numaram 37.5. 38 no alsam 37.5 yapıpta gönderebilir misiniz
Cevap: Merhabalar, gönderim öncesi ürünlere işlem sağlanılmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba topuk boyu kaç cm
Cevap: Merhabalar, topuk boyu 6 cm'dir.

Soru: Merhaba beyaz renk 41 no me zaman stokta olur 😔

Soru: Merhaba. 38 numarasi yakin zamanda gelir mi acaba?

353 Ten Cilt Topuklu Kadın Ayakkabı Detaylı Resimler

353 Ten Cilt Topuklu Kadın Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü