360 Pilli Optik Beyaz Platinum Beyazlatıcı Yumuşak Diş Fırçası Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Ozge

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,046
0
0
360 Pilli Optik Beyaz Platinum Beyazlatıcı Yumuşak Diş Fırçası Bu Ürünü Almalı Mı?
360 Pilli Optik Beyaz Platinum Beyazlatıcı Yumuşak Diş Fırçası Şu Anki Fiyat Aralığı 299.95 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

360 Pilli Optik Beyaz Platinum Beyazlatıcı Yumuşak Diş Fırçası Memnuniyet Oranı Nedir?

360 Pilli Optik Beyaz Platinum Beyazlatıcı Yumuşak Diş Fırçası Hakkında yaklaşık 1281 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

360 Pilli Optik Beyaz Platinum Beyazlatıcı Yumuşak Diş Fırçası Açıklama Ve Özellikler

_x000D_

360 Pilli Optik Beyaz Platinum Beyazlatıcı Yumuşak Diş Fırçası Ürününün Satıcısı, Colgate 360 Pilli Optik Beyaz Platinum Beyazlatıcı Yumuşak Diş Fırçası ürününü 299.95 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

360 Pilli Optik Beyaz Platinum Beyazlatıcı Yumuşak Diş Fırçası Ürünü Kullananların Görüşleri
299.95 Tl ye satışta olan 360 Pilli Optik Beyaz Platinum Beyazlatıcı Yumuşak Diş Fırçası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1281 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: vallahi süper teşekkürler bir tane almıştık yine aldık eşim ve kendime yine almayı düşünüyoruz güvenle alabilirsiniz kusursuz ⭐⭐⭐⭐⭐💕
İsim: K** B**
Tarih: 11 Ocak 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Aridya Test

Yorum: kardeşim için aldım. fiyat performans ürünü diyebilirim. tavsiye ediyoruz 👌
İsim: E** A**
Tarih: 19 Mart 2022
Satıcı: Saldos

Yorum: Ürünü anneme aldım 145 tl gibi indirimli fiyatını yakaladım hemen kargo elime ulaştı teşekkürler 🙏🏻
İsim: tuğçe b. m.
Tarih: 16 Ocak 2023
Satıcı: Kişisel Bakım Merkezi

Yorum: Oğlum aldım diş fırçasını çok memnunuz akşamları zorla fırçalattırdım dişlerini şimdi her gün üç kere fırçalıyor performans olarak güzel
İsim: S** T**
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: anneme aldım iyi ki almışım
İsim: A** Ö**
Tarih: 08 Temmuz 2022

Yorum: Kızum için almıstım cok begendı memnun kaldık tavsıye ederım
İsim: D** B**
Tarih: 16 Nisan 2022

Yorum: harika indirime girmesini bekliyorum bir tane daha alacam
İsim: Fatma O.
Tarih: 08 Şubat 2022

Yorum: oğlum için aldım severek kullaniyor
İsim: r** y**
Tarih: 02 Nisan 2022
Satıcı: Şehzade Online

Yorum: bsyildimmmmmm muthissss
İsim: C** C**
Tarih: 10 Nisan 2023
Satıcı: MULTİEREN

Yorum: İndirimdeyken almıştım ve iyi ki almışım çok memnunum.
İsim: Sevda T.
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Kızım için aldım memnunuz.
İsim: F** D**
Tarih: 21 Ekim 2023

Yorum: Cok iyi gercekten..ogluma aldım..gayet iyi
İsim: D** C**
Tarih: 16 Ekim 2022

Yorum: çocuklarım için aldım memnunum
İsim: **** ****
Tarih: 24 Ağustos 2022

Yorum: indirimden aldim cok memnunum
İsim: N** T**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Kardeşime aldım bayıldı👍🏼
İsim: E** İ**
Tarih: 22 Nisan 2022
Satıcı: Şehzade Online

Yorum: beğendim stok yaparim
İsim: L** p**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Temmuz 2023

Yorum: Oglum icin aldim guzel
İsim: E** B**
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: cocuklar icin aldim cok guzel bir urun
Tarih: 06 Aralık 2021

Yorum: oğlum için aldım begendi
İsim: B** Ş**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: oğlum için aldım , farklı ürünlere daha önceden tonla para vermiştim ,hiç gerek yokmuş ,iyi ki almışım
Tarih: 28 Şubat 2022

Yorum: BEN COK BEGENDİM MİSAFİR İCİN ALDIM TŞK SATICIYA HIZLI GELDİ
İsim: Nurgül K.
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: oğlum için aldım.çok memnunuz
İsim: t** e**
Tarih: 02 Kasım 2022

Yorum: güzel bir ürün tavsiye ederim indirime girdi ben
İsim: Ş** ş**
Tarih: 07 Şubat 2022

Yorum: harika bir fırça
İsim: b** s**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Mayıs 2023

Yorum: Erkek Kardeşim için aldım artık dişlerini fırçalayabiliyo şükür
İsim: R** T**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: hediye olarak almıştık çok beğenildi teşekkür ederiz
Tarih: 15 Mart 2022

Yorum: cocuklar için aldım. guzel
İsim: e** a**
Tarih: 06 Aralık 2021

Yorum: kullanıyorum dişlerim gıcır gıcır teşekkürler colgate
İsim: berivan d.
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Kardeşime hediye olarak aldık çok beğendi
İsim: F** Ü**
Tarih: 22 Ocak 2022

Yorum: Ürün güzel oğlum için aldım severek kullanıyor
İsim: E** A**
Tarih: 07 Temmuz 2024

360 Pilli Optik Beyaz Platinum Beyazlatıcı Yumuşak Diş Fırçası Ürüne Dair Sorular

Soru: Diş fırçası yıpranırsa ayrı satılır mı?Fazla fırça var mı yoksa 2 tane eklerler mi?
Cevap: Merhaba Değerli üyemiz; yedek uç satışımız mevcuttur. istediğiniz özellikte ürünü mağazamızda aratarak inceleme sağlayabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: döner başlıklımı
Cevap: Merhabalar; ilgili ürün başlığı değil içerisindeki fırçası 360 derece dönerek titreşim sağlamaktadır. Teşekkür ederiz.

Soru: Pilin boyutu nedir
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Kalem pil ile değiştirebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: sayın iligli yedek başlığı yok ürünlerinizin arasında
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Stoklarımızda bulunan tüm ürünler platform üzerinde satışa açıktır. Stoğu tükenen ürünler otomatik olarak satışa kapanır ve sevkiyat gerçekleştiği an tekrar satışa açılır. Takipte kalabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Elektriklimi
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, ürünümüz pil ile çalışmaktadır. Teşekkür Ederiz.

Soru: boyutu küçük mü
Cevap: Merhabalar, Normal bir fırça boyutundadır efendim.

Soru: Merhaba ürün üzerindeki tuşa sürekli basacakmıyız ? Yoksa 1 kere basınca çalışıyor mu
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz; basılı tutmadan kullanım sağlayabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: salam.sayfanızdaki tüm başlıklar uyqunmudur bu diş fırçasına?
Cevap: Meerhaba Değerli Üyemiz, ilgili ürüne uyumlu olan ürünlere mağazamız üzerinden ürün görsel ve açıklamalar kısmından belirtilen bilgilere göre tercih edebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: Ürün çocuklar için mi? Yorumlarda herkes çocuklarına aldığını söylemiş
Cevap: Merhabalar, ürün genellikle yetişkinler için tasarlanmıştır. Ancak, bu diş fırçası çocuklar tarafından da kullanılabilir. Teşekkür ederiz.

Soru: iyi temizliyormu her yere giriyormu
Cevap: Merhaba ürün kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Teşekkür ederiz.

Soru: merhaba, başlık titreşimli mi dönüyor mu?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz; ilgili ürün başlığı değil içerisindeki fırçası 360 derece dönerek titreşim sağlamaktadır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba, ürünün yedek başlığını nerden temin edebiliriz? Diğer markalarınki uyuyor mu?
Cevap: Merhabalar, Colgate® 360° Optik Beyaz Platinum Pilli Diş Fırçası için özel olarak tasarlanmış yedek başlıkları mağazamızda bulabilirsiniz. Bu ürünün yedek başlıkları, ürünle tam uyumlu olacak şekilde üretilmiştir ve en iyi sonucu alabilmeniz için önerilen seçenektir. Diğer markaların yedek başlıklarının uyumu konusunda garantimiz bulunmamaktadır, bu yüzden doğru performans ve hijyen için Colgate markasına ait yedek başlıkları kullanmanızı tavsiye ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: pille mi çalışıyor şarj ile mi ? Ön kısmı sert yapıda mi fırçalarken diş etlerine zarar veriyor mu?
Cevap: Merhabalar, ürün pil ile çalışmaktadır yumuşak diş fırçasıdır. Teşekkür ederiz.

Soru: merhaba ürünün başlıkları var mıdır sayadan bulamadım
Cevap: Merhabalar, Stoklarımızda bulunan tüm ürünler platform üzerinde satışa açıktır. Stoğu tükenen ürünler otomatik olarak satışa kapanır ve sevkiyat gerçekleştiği an tekrar satışa açılır. Takipte kalabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba, diş fırçası 13 yaş için uygun müdür? teşekkür ederim
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün 6 yaş ve üzeri bireylerin kullanımı için uygundur, dolayısıyla 13 yaşındaki bir birey için de kullanıma uygun olacaktır. Teşekkür ederiz.

Soru: başlık 360 derece dönüyor mu?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, ürün başlığı dönmemektedir sadece titreşim sağlamaktadır. Teşekkür ederiz.

Soru: ya abicim benim çok kafam karıştı yorumlara bakıyorum bi tarafta sadece titreşimli başlığı olan var bi tarafta hem dönen hemde titreşimlisi var ben anlamadım sorulardada aynı şey var bunlardan hangisi geliyor
Cevap: Merhaba görsel üzerinde belirtilenn ürün gönderimi sağlanmaktadır. Teşekkür ederiz.

Soru: merhaba titreşim seviyesi var mıdır yoksa sabit seviye şeklinde midir? teşekkürler..
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz; ilgili ürün titreşim seviyesi sabittir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Hangi renk geliyor hepsi farklı galba
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Barkod sistemi ile çalışmaktayız. Sipariş verdiğiniz ürün barkod okutularak paketlenir. İlgili üründe tek renk mevcuttur .Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba bu ürünün yedek başlıkları yok mu varsa satışa koyar mısınız teşekkürler
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün için yedek başlıklarımız mevcuttur. Trendyol mağazamızda yedek başlık ürünlerini bulabilirsiniz. Stok durumunu ve mevcut seçenekleri mağazamızın ilgili kategorisinde kontrol edebilirsiniz. Eğer şu anda bulamıyorsanız, stok güncellemelerimizi takip etmenizi öneririm. Herhangi bir yenilik olduğunda mağazamızda yer alacaktır. Teşekkür ederiz.

360 Pilli Optik Beyaz Platinum Beyazlatıcı Yumuşak Diş Fırçası Ürün Resimleri

360 Pilli Optik Beyaz Platinum Beyazlatıcı Yumuşak Diş Fırçası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü