384 Kadın 50 ml Parfüm Edp Floral Alınır Mı

Yasmin

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
1,220
0
15
384 Kadın 50 ml Parfüm Edp Floral Satın Alır Mısınız?
384 Kadın 50 ml Parfüm Edp Floral Şu Andaki Değeri 340.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

384 Kadın 50 ml Parfüm Edp Floral Memnuniyet Oranı Nedir?

384 Kadın 50 ml Parfüm Edp Floral Hakkında yaklaşık 8205 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

384 Kadın 50 ml Parfüm Edp Floral Detaylı Açıklama

384 Kadın 50 ml Parfüm Edp Floral Ürününün Satıcısı, Bargello 384 Kadın 50 ml Parfüm Edp Floral ürününü 340.0 Tl'den Satılmaktadır.

384 Kadın 50 ml Parfüm Edp Floral Yorumlar Ve Değerlendirmeler
340.0 Tl ye satışta olan 384 Kadın 50 ml Parfüm Edp Floral Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8205 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Ürün indirimde stok yaptım tam bir bahr kokusu var miss🌹
İsim: **** ****
Tarih: 25 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bargello

Yorum: tam istediğim koku 😍 140a düşünce almıştım bitti maalesef ki, indirim gördüğüm ilk an stok yapıcam herkes kokunun ismini soruyo mükemmel 🤌🏻🤌🏻
İsim: C** G**
Tarih: 24 Ekim 2023

Yorum: tam yaz kokusu stok yapmayı düşünüyorum
İsim: Z** K**
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: sürekli kullandığım bir parfüm indirime girince kaçırmak istemedim stok yaptım çok güzel ve kalıcı kokusu var tavsiye ederim
İsim: N** İ**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: Kokuuuuu efsaneee okadar fresh okadar kaliteli kokuyorki bayıldımmm temizlik seven daha böle bahar gibi kokmak isterseniz kesinlikle tavsiye ediyorum ben indirimde aldım ilk kez kullandım ama indirime girer girmez stoklayacagım bir ürün
İsim: F** p**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: Kokuyu daha önce hiç denememiştim ama iyi ki almışım böyle temiz fresh koku sevenler alabilir kesinlikle stoklanacak
İsim: Z** A** D**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: harika fresh bir kokusu var indirimdeyken aldım tekrar girerse stok yapacağım
İsim: Z** B**
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: kokusu muhtesem stok yaptım indirimden
İsim: K** T**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Herkesin sorduğu stok yapmalık parfüm
Tarih: 30 Eylül 2023

Yorum: süper kokumu yine süper fiyat ile stokladim
İsim: M** T**
Tarih: 20 Kasım 2023

Yorum: Stok yapmalık bir koku
İsim: D** B**
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: Harika bir koku stok yaptım
İsim: z** d**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Mart 2024

Yorum: ürün çok hızlı geldi annem aldı kendine indirimden iki tane aldık kokusu çok güzel annem çok beğendi ayrıca çok kalıcı
İsim: N** Ç**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: aşırı güzel sürekli aldığım bir koku hiç düşünmeden alınmalı paketleme güzeldi
İsim: a** k**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Kokusu çok güzel stoklayın
İsim: N** A**
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: kokusunu çok seviyorum her kullandığımda cevremdeki insanlar da soruyor indirime girdikçe stokluyorum
İsim: M** d**
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: Yıllardır severek kullandığım bir parfüm. İndirimde görünce hemen stok yaptım. Fresh çiçeksi bir koku.
İsim: M** K**
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: Bayildim 122 kullniyordum bunuda denemk istedim bayildimm yeni favorim ama zamlanmasa iyiydi hemn artti fiyatlr ya😔
İsim: N** S** Ç**
Tarih: 06 Aralık 2022

Yorum: 3. Alışım bu koku özellikle harika herkes soruyor stok yaptım yani
İsim: H** I**
Tarih: 14 Ocak 2024

Yorum: cok beyendim ciceksi bir koku cokta kalici 2 tane daha sipariş verdim
İsim: T** D**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Muhteşem bir koku stokluyorum alın aldirin
İsim: D** Y**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: çok güzel bir parfüm çiçeksi hafif bir kokusu var kalıcılığıda gayet güzell indirimdeyken stoklayınn
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Eylül 2023

Yorum: bargelloooo kalietsiii
İsim: T** O**
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: MÜ KEM MEL yılardır kullandığım üründen vazgeçtim artık o denli beğendim kokusu mis temizlik kokuyorsunuz ve baya baya kalıcı şiddetle tavsiye ediyorum tşk ederim Trendyol ve bargello
İsim: Z** D**
Tarih: 06 Ağustos 2023

Yorum: bayildim tek kelime ile anlattiklari kadar var indirimden alip stoklicam artik kokuları muhtesem esim ve kendime aldim cok begendi
İsim: d** O**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Kokusu harika devamlı kullandığım bir koku internette daha uygun alın aldırın stok yapın
İsim: S** G**
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: Çok temiz çiçeksi bir kokusu var bir ortama girdiğinizde gerçekten herkesin soracağı bir koku. İndirim varken stok yapmıştım. Mükemmellll🥰🥰
Tarih: 07 Şubat 2023

Yorum: Bombshell muadili bir koku. Nasıl oluyor bilmiyorum ama pahalı kokulardan daha çok kalıcı. Kesinlikle tavsiye ederim stok yaptım
İsim: F** E**
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: Harika bir koku hep kullanıyorum
İsim: S** n** O**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: stokladım.. kokusu o kadar ferah hissettiriyor ki
İsim: B** K**
Tarih: 14 Eylül 2023

384 Kadın 50 ml Parfüm Edp Floral Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: merhaba, channel - coco mademoiselle bin numarası nedir
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz parfüm için 183 kodlu ürünümüzü önermekteyiz. 🙂

Soru: paketlemesi gayet iyiydi fakat yorumlardan yola çıkarak ve 3 tane parfümün yanında ufak da olsa hediye gelir diye düşünmüştüm gelmedi o kısmı biraz üzdü :(
Cevap: Merhaba iyi günler Tester stoklarda olduğu müddetçe tüm siparişlerin yanında tester gönderimi yapıyoruz 😊 ( yoğunluk nedeniyle tester stoklarda kalmadı)

Soru: herkese küçük hediyelik testerlar yollanmış. kaç parfüm almama rağmen bana yollanmaması çok üzdü 😢
Cevap: Markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, mis kokulu günler dileriz.

Soru: Victoria secret parfümü hangi mad parfümü
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz parfüm için 384 kodlu ürünümüzü önermekteyiz. 🙂

Soru: Bu ürün Victoria secret bommshell kadın değil mi
Cevap: Merhaba, evet

Soru: merhabalar Avon treselle kokusunu bargello da hangi parfümde yakayabilirim? teşekkür ederim.
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz ürün için önerebileceğimiz bir kodumuz bulunmuyor ancak talebinizi ilgili birimimizle paylaşıyoruz. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba 212 rose varmı?ya da victoria secret tease
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz parfüm için 389 kodlu ürünümüzü önermekteyiz. 🙂

Soru: merhaba lancomr idole kadin parfumu numarasi nedir acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz parfüm için 254 kodlu ürünümüzü önermekteyiz. 🙂

Soru: Merhaba Armani Si nin eş değer kokusu var mi acaba 😊
Cevap: Değerli müşterimiz , bahsettiğiniz parfümler 115 için sırasıyla ve kodlu parfümlerimizi önermekteyiz.

Soru: velvet orchid numarası nedir
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz parfüm için 202 kodlu ürünümüzü önermekteyiz. 🙂

Soru: victoria secret very sexy var mı kırmızı rengi
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz parfüm için 391 kodlu ürünümüzü önermekteyiz. 🙂

Soru: Avon Indıvıdual blue sunset parfüm kod var mı
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz ürün için önerebileceğimiz bir kodumuz bulunmuyor ancak talebinizi ilgili birimimizle paylaşıyoruz. Saygılarımızla.

Soru: kokusu nasıl cicekmi
Cevap: Merhaba .384 turunçgil, çiçeksi, fresh, meyveli, şeker notaları içermektedir.

Soru: iyi günler kokusu nasıl acaba ve kaç gün kalıyor
Cevap: Değerli müşterimiz , tüm ürünlerimiz gün boyu kalıcılıklarını koruyacak şekilde tasarlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak gün içinde kokunun tazelenmesi ile daha yoğun hissedilmesini sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla

Soru: merhaba Avon little black dress karşılığı bir kokunuz var mı rica etsem

Soru: 384 Victoria secret mi acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz parfüm için 384 kodlu ürünümüzü önermekteyiz. 🙂

Soru: iyi günler Hindistan cevizi gibi kokan parfümünüz vardı numarası nedir acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, bahsettiğiniz parfüm için 193 kodlu ürünümüzü önermekteyiz. 🙂

Soru: Avon little black dress,siyah şişede olandan,muadili nedir ?
Cevap: Merhaba, bahsettiğiniz ürün için önerebileceğimiz bir kodumuz bulunmuyor ancak talebinizi ilgili birimimizle paylaşıyoruz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba avon bayan city Rush parfüm varmi sizde varsa kodu nedir

Soru: merhaba gwenchy play for her edp parfüm kodunu ögrene bilir miyim

384 Kadın 50 ml Parfüm Edp Floral Ürünün Fotoğrafları

384 Kadın 50 ml Parfüm Edp Floral En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü