3'lü Brooklyn Baskılı Oversize T-shirt Alanlar Memnun Mu ?

Sare

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,753
0
0
3'lü Brooklyn Baskılı Oversize T-shirt Ürün Alınmaya Değer Mi?
3'lü Brooklyn Baskılı Oversize T-shirt Anlık Fiyatı 365.68 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

3'lü Brooklyn Baskılı Oversize T-shirt Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

3'lü Brooklyn Baskılı Oversize T-shirt Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

3'lü Brooklyn Baskılı Oversize T-shirt Detaylı Açıklama

3'lü Brooklyn Baskılı Oversize T-shirt Ürününün Satıcısı, MOONBULL 3'lü Brooklyn Baskılı Oversize T-shirt ürününü 365.68 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

3'lü Brooklyn Baskılı Oversize T-shirt Hakkında Yapılan Yorumlar
365.68 Tl ye satışta olan 3'lü Brooklyn Baskılı Oversize T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Çokta pamuk değil aslında tamamen polyester bir kumaş
İsim: b** s**
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: MOONBULL

3'lü Brooklyn Baskılı Oversize T-shirt Merak Edilenler Neler?

Soru: XL bedenleri mevcut mu ve görsel deki renkler gelecek dimi
Cevap: Ürün görseldeki ile aynıdır efendim.

Soru: 63 kg hangi beden önerirsiniz
Cevap: S beden almanızı öneririz efendim. Ürünlerin kalıpları oversize (geniş) kesimdir.

Soru: 1.79 ,103 kilo hangi beden uygundur? bol olsun yapışmasın istiyorum
Cevap: XL almanızı öneririz efendim. Ürünlerin kalıpları oversize (geniş) kesimdir.

Soru: tişörtleri ben L istedin hepsi LxL gelmiş
Cevap: LXL standart kalıptır efendim. Ayrıca XL kalıbımız bulunmamaktadır.

3'lü Brooklyn Baskılı Oversize T-shirt Ürün Görselleri

3'lü Brooklyn Baskılı Oversize T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü