3'lü California Eşofman Altı Jogger - Beyaz Gri Siyah Lastik Paça Yüksek Bel Fiyatına Göre Alınır Mı ?

KumYolcusu

Bilgili
9 Ağu 2023
264
0
0
3'lü California Eşofman Altı Jogger - Beyaz Gri Siyah Lastik Paça Yüksek Bel Tavsiye Eder Misiniz?
3'lü California Eşofman Altı Jogger - Beyaz Gri Siyah Lastik Paça Yüksek Bel Şu Anki Satış Fiyatı 499.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

3'lü California Eşofman Altı Jogger - Beyaz Gri Siyah Lastik Paça Yüksek Bel Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

3'lü California Eşofman Altı Jogger - Beyaz Gri Siyah Lastik Paça Yüksek Bel Hakkında yaklaşık 21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.5 .

3'lü California Eşofman Altı Jogger - Beyaz Gri Siyah Lastik Paça Yüksek Bel Ürünün Detayları

3'lü California Eşofman Altı Jogger - Beyaz Gri Siyah Lastik Paça Yüksek Bel Ürününün Satıcısı, DUBU BUTİK 3'lü California Eşofman Altı Jogger - Beyaz Gri Siyah Lastik Paça Yüksek Bel ürününü 499.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

3'lü California Eşofman Altı Jogger - Beyaz Gri Siyah Lastik Paça Yüksek Bel Kullananlar
499.99 Tl ye satışta olan 3'lü California Eşofman Altı Jogger - Beyaz Gri Siyah Lastik Paça Yüksek Bel Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.5

Yorum: çok güzel geldi ama bol istiyenler 1 beden büyük almalı
İsim: S** D**
Tarih: 24 Ekim 2023
Beden: Beden:L
Satıcı: DUBU BUTİK

Yorum: Ben çok beğendim sadece beyaz olan biraz ince ama çok fazla iç göstermiyor kumaşı filan da güzel normalde s giyiyorum ama m aldım bol dursun diye bi beden büyük alınabilir
İsim: **** ****
Tarih: 17 Ekim 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Çok rahat ve şık
İsim: B** D**
Tarih: 28 Aralık 2023
Beden: Boy:157cm

Yorum: Mükemmel ürün
İsim: T** M**
Tarih: 25 Ekim 2023
Beden: Boy:171cm

Yorum: Ürün poşeti açık şekilde elime ulaştı. Bu biraz üzücü. Onun dışında üzerinizde rahat durması için bir büyük beden alınız
İsim: G** A**
Beden: Boy:170cm

Yorum: Dışarda giyilmez ama ev için ideal
İsim: E** Ö**
Tarih: 29 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Memnun kaldım
İsim: D** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Ekim 2023

Yorum: 2 iplik ve şardonlu beklentiniz yüksek olmasın ama evde giymelik aldım ben
İsim: Z** K**
Tarih: 18 Ekim 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: ürünler çok iyi kaliteli
İsim: S** Ç**
Tarih: 25 Ekim 2023
Beden: Boy:157cm

Yorum: çok kalitesiz yazlık bi kere kışlık değil
İsim: T** Ş**
Tarih: 05 Eylül 2024
Satıcı: VBSVİBES

Yorum: eşofman yerine 3 tane dandik tişört göndermişler bu nasıl ihmalsizlik anlamıyorum o kadar para veriyoruz
İsim: m** b**

Yorum: Maalesef iki yıkamada geldiği hal foto’da
İsim: N** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Kasım 2023

Yorum: Fotoğraf ile alakalı bir ürün değil colombia yazısı yok kumaş olarak iyi ama fotoğrafla alakalı bi ürün değil
İsim: Görkem A.
Tarih: 15 Aralık 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: beyaz olan sökük geldi ve kumaşların beğenmedim bunun için iade
İsim: N** D**
Tarih: 29 Ekim 2023

3'lü California Eşofman Altı Jogger - Beyaz Gri Siyah Lastik Paça Yüksek Bel Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: nasılsınız 😊
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sağolun, nasıl yardımcı olabiliriz :)

Soru: ici kalinmi
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kalındır

Soru: kaç iplik acaba
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 2 iplik kalın şardonlu kumaştır

Soru: iç gösteriyor mu
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Göstermez

Soru: belinde bağcık varmı
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Malesef efendim

Soru: Erkek için mi
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.:Unısex efendim

Soru: 110kg olur mu
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Efendim şuan için ölçü bilgisi malesef ki iletemiyoruz.Boy Kilo iletmeniz halinde size uygun bedeni iletebiliriz.

Soru: diz izi çıkarır mı
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.anlayamadım efendim

Soru: iyi günler acaba bu ürünün XL bedenin ağırlığı yaklaşık olarak ne kadar gelir
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 1kg civarıdır

Soru: merhaba efendim acaba içini fotoğrafını çekip atar mısınız
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Maalesef efendim görsel göndere miyoruz içi şardonludur.

Soru: erkek mi kız mı
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Unisex dir

Soru: urunun uzunlugu kac sm-dir?
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Efendim şuan için ölçü bilgisi malesef ki iletemiyoruz.Boy Kilo iletmeniz halinde size uygun bedeni iletebiliriz.

Soru: ben bunlardan 1 tanesini istiyorum oluyor mu?
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Malesef

Soru: ??? Ona gre kara verıcem kalıpları konusunda bel kısmı iplimi lastiklimi
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Lastikli ipsizdir

Soru: Polyester, pamuk oranları nedir?
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. %80e %20dir

Soru: Merhaba içi yünlü mü kalın mı
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 2 iplik kalın şardonlu kumaştır

Soru: Merhabalar ürünün birini L 2tanesini xl alaliyozmu
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Malesef

Soru: xl bedenin genişliği kaç cm

Soru: iyi günler ürünler kalın kumaş mıdır?
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet kalındır

Soru: Selam. Bu 3lü erkek içinmi?
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Unisextir

3'lü California Eşofman Altı Jogger - Beyaz Gri Siyah Lastik Paça Yüksek Bel Detaylı Resimler

3'lü California Eşofman Altı Jogger - Beyaz Gri Siyah Lastik Paça Yüksek Bel En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü