3'lü Füme - Camel- Siyah Kadın Fitilli Raporlu Pantolon & Eşofman, Gündelik Ev Giyim Pijama Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Esra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
332
0
0
3'lü Füme - Camel- Siyah Kadın Fitilli Raporlu Pantolon & Eşofman, Gündelik Ev Giyim Pijama Fiyatına Göre Alınır Mı?
3'lü Füme - Camel- Siyah Kadın Fitilli Raporlu Pantolon & Eşofman, Gündelik Ev Giyim Pijama Mevcut Fiyatı 245.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

3'lü Füme - Camel- Siyah Kadın Fitilli Raporlu Pantolon & Eşofman, Gündelik Ev Giyim Pijama Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

3'lü Füme - Camel- Siyah Kadın Fitilli Raporlu Pantolon & Eşofman, Gündelik Ev Giyim Pijama Hakkında yaklaşık 20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.1 .

3'lü Füme - Camel- Siyah Kadın Fitilli Raporlu Pantolon & Eşofman, Gündelik Ev Giyim Pijama Ürünün Detayları

3'lü Füme - Camel- Siyah Kadın Fitilli Raporlu Pantolon & Eşofman, Gündelik Ev Giyim Pijama Ürününün Satıcısı, ipek collection 3'lü Füme - Camel- Siyah Kadın Fitilli Raporlu Pantolon & Eşofman, Gündelik Ev Giyim Pijama ürününü 245.0 Tl'den Satılmaktadır.

3'lü Füme - Camel- Siyah Kadın Fitilli Raporlu Pantolon & Eşofman, Gündelik Ev Giyim Pijama Hakkında Yapılan Yorumlar
245.0 Tl ye satışta olan 3'lü Füme - Camel- Siyah Kadın Fitilli Raporlu Pantolon & Eşofman, Gündelik Ev Giyim Pijama Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.1

Yorum: fiyatına göre çok iyi
İsim: **** ****
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:Standart
Satıcı: CelloGiyim

Yorum: İstenilen renk gnderılmıyo ellerinde ne renk vrsa onu gndrılıyor
İsim: H** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Eylül 2024
Satıcı: MİOS MODA

Yorum: Alakasız ve ciyak renkler geldi. Renkleri hiç sevmedim ama iadeyle uğraşmayacağım. 44 bedene kadar olanlar tercih edebilir esnek bir yapısı var
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: 🤮resimdeki gibi değil kötü
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Renk siparişimden farklı
İsim: N** E** H**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: ürün elime ulastı fakat 6tane sıparıs verdım beş tane gondermısler bıtasıde çocuk boy
İsim: S** K**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: siz dalgamı geçiyorsunuz bu ne istediğim renklerle uzaktan yakından alakası yok bildiğin bez parçası

Yorum: sipariş verdiğim renklerden farklı renkler gönderilmiş ve ürünler standart beden yazdığı halde ürünlerin bedeni var. iade etmekle uğraşmak istemiyorsanız bu satıcıdan almayın bence

Yorum: beğendim Çok güzeller
İsim: G** B**
Tarih: 31 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MRTSTORE

Yorum: fiyatına göre fena değil ama öyle aman aman kaliteli bir ürün beklemeyin kumaşı çok ince camel rengi iç gösteriyor ona uygun çamaşır giymeniz gerek siyah pantolonda ufak bir defo vardı genel olarak güzel bir kombin yapa bilirseniz dışarda da giyilir
Tarih: 08 Haziran 2024
Satıcı: MRTSTORE

Yorum: çoxx pisss ,çok kötüü
Tarih: 02 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BYKOMBİN COLLECTTİON

3'lü Füme - Camel- Siyah Kadın Fitilli Raporlu Pantolon & Eşofman, Gündelik Ev Giyim Pijama Akıllarda Kalan Sorular

Soru: 4 xl giyene olurmu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz evet Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: 60 BEDENE UYUMLU MUDUR
Cevap: Merhaba efendim Max 95kiloya kadar uyumludur efendim

Soru: Boy uzunluğu kaç cm
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz standarttır Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: merhaba ancaq siyah mövcudur
Cevap: merhaba anlamadım efendim

Soru: merhaba ürünün boyu kaç cm
Cevap: Standart bel lastikli her bedene uyum sağlar - Ful Likralı ürün

3'lü Füme - Camel- Siyah Kadın Fitilli Raporlu Pantolon & Eşofman, Gündelik Ev Giyim Pijama Görsel Galerisi

3'lü Füme - Camel- Siyah Kadın Fitilli Raporlu Pantolon & Eşofman, Gündelik Ev Giyim Pijama En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü