3'lü Kadın Siyah Şekillendiren Toparlayıcı Kaplı Balenli Sütyen En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Nevin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,065
0
0
3'lü Kadın Siyah Şekillendiren Toparlayıcı Kaplı Balenli Sütyen Satın Alır Mısınız?
3'lü Kadın Siyah Şekillendiren Toparlayıcı Kaplı Balenli Sütyen Mevcut Fiyatı 924.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

3'lü Kadın Siyah Şekillendiren Toparlayıcı Kaplı Balenli Sütyen Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

3'lü Kadın Siyah Şekillendiren Toparlayıcı Kaplı Balenli Sütyen Hakkında yaklaşık 446 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

3'lü Kadın Siyah Şekillendiren Toparlayıcı Kaplı Balenli Sütyen Ürün Hakkında Bilgi

Micro - %90 Polyamid %10 Likra Modelin Ölçüleri: Boy: 1.80, Göğüs: 89, Bel: 64, Kalça: 92 Numune Bedeni: 75B ; >_x000D_
_x000D_
_x000D_

3'lü Kadın Siyah Şekillendiren Toparlayıcı Kaplı Balenli Sütyen Ürününün Satıcısı, Nbb 3'lü Kadın Siyah Şekillendiren Toparlayıcı Kaplı Balenli Sütyen ürününü 924.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

3'lü Kadın Siyah Şekillendiren Toparlayıcı Kaplı Balenli Sütyen Ürünü Kullananların Görüşleri
924.9 Tl ye satışta olan 3'lü Kadın Siyah Şekillendiren Toparlayıcı Kaplı Balenli Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
446 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: merhaba ürünler 10 üzerinden 10 çok beğendim bedeninizi alırsanız tam geliyor ve mükemmel görünüm çok teşekkür ediyorum cidden
İsim: Muhsine M. y.
Tarih: 06 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Dore Bella

Yorum: daha önce kullandığım ürün çok güzel paketlenmisti. iç çamaşırı olduğu asla belli değildi. teşekkür ederim. güvenle alabilirsiniz. din sipariş ettim bugün geldi inanılmaz.
İsim: S** Ö**
Tarih: 24 Ekim 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Gayet güzeller kalitelerinde iyi tam beden aldım
İsim: V** Ç**
Tarih: 09 Ekim 2023
Beden: Beden:100B

Yorum: Zaten kulandığım ürün çok beğeniyorum tam bedenizi alın tavsiye ederim teşekkür ederim
İsim: P** K**
Tarih: 19 Ağustos 2023

Yorum: ürün başarılı kendi bedeninizi alabilirsiniz çok beğendim
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:90C
Satıcı: SUMSER TEKSTİL

Yorum: ürün çok güzel , cok kaliteli ve yumuşacık kendi bedeninizi alabilirsiniz hepsi sorunsuz bir şekilde ulaştı herkese tavsiye ederim.
İsim: İ** A** B**
Tarih: 04 Ağustos 2024
Beden: Beden:85C

Yorum: hediye icin tesekkur ederiz urunleri tam bedeninize gore alın. hemen elime ulasti
İsim: İ** B**
Tarih: 07 Nisan 2023
Beden: Beden:95C
Satıcı: giyimsepeti

Yorum: mükemmel. tam beden alınmalı. hızlı kargo ve hediye için teşekkür ederim
İsim: F** Ö**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: ürün oldukça kaliteli ve rahat sadece bir beden büyük gibi
İsim: E** Ş**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: Nbb kalitesi
İsim: Z** T**
Tarih: 16 Eylül 2024
Beden: Beden:90D

Yorum: güzel ama yanlış beden seçimi iade
İsim: Z** E**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Beden:95B

Yorum: kızıma aldım çok beğendi tam kalıp bedeniniz hangisi ise onu alın
İsim: H** D**
Tarih: 10 Temmuz 2023
Satıcı: Çilek Tekstil

Yorum: çok rahat kaliteli duruyorlar ancak bedenlerde sıkıntı var bence normalde 90B giyiyorum bana bi tık büyük geldi 85 alsam daha iyi olurmuş
İsim: S** B**
Tarih: 08 Mart 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Kullandığım çok memnun oldugum bir üründü zaten saglam ve kutularında geldi satıcıya çok teşekkür ederim sadece çok geç geldi
İsim: **** ****
Tarih: 19 Eylül 2023
Beden: Beden:90B

Yorum: ürün gerçekten çok kaliteli 85C tam oldu paketlemede harika tam beden alinmali alacak olan kesinlikle hiç düşünmeden rahatlıkla alabilir
İsim: c** g**
Tarih: 23 Aralık 2023

Yorum: Ürünün bedeni vs tam daha önce kullandığı toparlayıcı olmayan sütyen ile aynı bedeninsipariş ettik tam oldu.Duruşu vs çok iyi.Dikiş kalitesi güzel ve özenli değil yılık parçalar var temizlenmemiş ama sağlamdır diye düşündüğümden iade etmedim.Firma kalite kontrolde başarılı değil sanırım.
İsim: A** Ö**
Tarih: 16 Eylül 2023
Beden: Boy:169cm

Yorum: çok güzeldi ama beden büyük oldu için yiyade etim ve çok teşekkür ederim iyide kabul ettiniz için 🙏
İsim: F** B**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: çok beğendim hamile olduğum için büyük beden almıştım beğenince küçük bedeninide aldım
İsim: A** Ü**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Beden:85B

Yorum: ürün çok güzel ve çok kaliteli sadece bana beden olarak göğüs kısmı büyük geldi .bedeninizden bir beden küçük alın gerekirse uzatma kullanın. Arka kısmı çok rahat
İsim: F** K**
Tarih: 21 Temmuz 2024
Beden: Beden:100B

Yorum: tam beden teşekkürler
İsim: m** s**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Ağustos 2024

Yorum: 90 beden aldım hepsi çok iyi daha öncede kullanıyordum , pentinin lotus u açıkçası çok sert geldi ama NBB yumuşacık varla yok arası ,almanızı ısrarla tavsiye ederim
İsim: Ş** A**
Tarih: 03 Ocak 2024

Yorum: bir beden küçük aldik tam oldu yorumu guncelliyorum beyaz olanı kullandım 3 günde teli diğerlerini de kullandıktan sonra yorun yaparim
İsim: k** a**
Tarih: 19 Mayıs 2024

Yorum: TAM BEDEN GELDİ ÜRÜN MÜKEMMEL HEDİYE İÇİN ÖOK TEŞEKKÜR EDERİM ALIN ALDIRIN ....
İsim: öznur y.
Tarih: 27 Temmuz 2024
Beden: Beden:80C

Yorum: Tam beden alınabilir.
İsim: B** G**
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: 3 hafta kadar oldu kullanıyorum yumuşacık hiç yok gibi tavsiye ederim..
İsim: Filiz A.
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Beden:80B

Yorum: Daha önce kullanmış olduğum marka ve modeldi .Özenli paketleme ve hediye için çok teşekkür ederim .
İsim: Leyla T.
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:80D

Yorum: nbb nin fiyati kalitesinin çok altinda birde üc tanesi 735TL çok iyi birde bedenlerinin olmasi harika. daha once bir tane almistim 95c kalip 3lu paket çok iyi
İsim: T** Ö**
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: Ürünler kaliteli sadece bence bir beden küçük alınmalı
İsim: D** D** G**
Tarih: 20 Mayıs 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Gayet güzel ve kaliteli. Hediyesi de güzeldi. Özenli paketlenmişti ayrı kutularda geldi. Satıcıya ilgisinden dolayı teşekkür ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: sürekli kullandığım bir ürün kullanimindan ve toparlayıcından memnunum bedeninize uygun alın kargoda sorun yasamadim
İsim: Ş** G**
Tarih: 20 Ekim 2023

3'lü Kadın Siyah Şekillendiren Toparlayıcı Kaplı Balenli Sütyen Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bilgi Yok

3'lü Kadın Siyah Şekillendiren Toparlayıcı Kaplı Balenli Sütyen Görseller

3'lü Kadın Siyah Şekillendiren Toparlayıcı Kaplı Balenli Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü