3'lü Kemer & Cüzdan & Kartlık Set (DAMAT BOHÇASI) Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Meral

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
546
0
0
3'lü Kemer & Cüzdan & Kartlık Set (DAMAT BOHÇASI) Alınmaya Değer Mi?
3'lü Kemer & Cüzdan & Kartlık Set (DAMAT BOHÇASI) Mevcut Fiyatı 1499.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

3'lü Kemer & Cüzdan & Kartlık Set (DAMAT BOHÇASI) Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

3'lü Kemer & Cüzdan & Kartlık Set (DAMAT BOHÇASI) Hakkında yaklaşık 3757 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

3'lü Kemer & Cüzdan & Kartlık Set (DAMAT BOHÇASI) Detaylı Açıklama

3'lü Kemer & Cüzdan & Kartlık Set (DAMAT BOHÇASI) Ürününün Satıcısı, Kiğılı 3'lü Kemer & Cüzdan & Kartlık Set (DAMAT BOHÇASI) ürününü 1499.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

3'lü Kemer & Cüzdan & Kartlık Set (DAMAT BOHÇASI) Hakkında Yapılan Yorumlar
1499.0 Tl ye satışta olan 3'lü Kemer & Cüzdan & Kartlık Set (DAMAT BOHÇASI) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3757 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Çok şık bir ürün. Damat bohçasına aldım kutusuyla sağlam bir şekilde teslim edildi. Tereddüt etmeyin alın.
İsim: **** ****
Tarih: 15 Kasım 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kiğılı

Yorum: Nişanlıma aldım çok çok güzeller derisi yumuşak
İsim: D** T**
Tarih: 08 Eylül 2022
Beden: Beden:125 CM

Yorum: erkek arkadaşıma aldım kemerin bedeni büyük küçük gelmesinden korkuyordum çok iyi oldu cüzdan da çok şık ve kaliteli
Tarih: 25 Eylül 2021

Yorum: bohçaya aldık. çok kaliteli ve şık bir görüntüsü var. ben çok çok beğendim
İsim: Ş** E**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: Sözlüme aldım çok beğendi aşırı şık ve kaliteli bir ürün gönül rahatlığıyla alabilirsiniz üstelik çokta hızlı ulaştı elime özenle hazırlamış teşekkürler.
İsim: D** K**
Tarih: 24 Eylül 2021

Yorum: Çok beğendim çok şık bir set. Nişan bohçası için aldım nişanlım da çok beğendi kutulu olması da ayrı güzel..
İsim: E** K**
Tarih: 10 Eylül 2022

Yorum: bohça için aldım hem kalitesi çok güzel hemde kutulaması fiyatına göre oldukça iyi bir ürün
İsim: F** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Mayıs 2024

Yorum: Nişan için aldım on numara
İsim: S** G**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: çok güzel çok kaliteli bayildimmmmmm. Damat bohçası için aldım aşırı şık duruyor
İsim: b** k**
Tarih: 06 Haziran 2022

Yorum: cok kaliteli ürünler markadan da anlaşıldığı üzere yumuşacık hakiki bir derisi var ben sevgilime aldım çok beğendi tavsiye ediyorum sapasağlam kutusuyla geldi
İsim: y** k**
Tarih: 07 Nisan 2022

Yorum: yıl dönümü için aldım aşkıma çok beğendi o mutlu olunca bende oldum
İsim: H** a**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Erkek bohçası için nişanlıma aldım kargoyu beraber aldık kutusunu görünce kutusu bile yeter dedi o kadar güzel bi kutusu vardı.. Marka zaten belli kötü ürün çıkacağını düşünmüyordum çok güzel teşekkür ederim.
İsim: K** K**
Tarih: 22 Ekim 2021

Yorum: nişanlıma düğünde kullanması için aldım çok beğendi, gerçekten çok zarif ve kibar duruyor
İsim: G** d**
Tarih: 16 Mayıs 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Çeyiz için aldım çok şık
İsim: F** N** T**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: O kadar şık ve güzel ki tam hediyelik ❤ bir puanı fiyatından kırdım keşke biraz daha uygun fiyatlı olsaydı
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: damat bohcasina aldim cok guzel bi set
İsim: B** B**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: gerçekten trendyoldan aldığım en iyi üründü . şansa indirimde yakalayıp 200 TL aldım. gerçekten biraz parlak ama dışarıya göre uygun fiyatlı ve kaliteli. paketlemesi de çok ozenliydi satıcıdan çok memnun kaldım
İsim: T** p**
Tarih: 31 Ocak 2022

Yorum: Erkek arkadaşıma hediye aldım çok kaliteli
İsim: B** N** D**
Beden: 01 Şubat 2023

Yorum: Babam için aldım. Kemer cüzdan çok kaliteli duruyor sıkıntısız ve şık bir kutuda geliyor
İsim: B** Y**
Tarih: 24 Ekim 2021

Yorum: tek kelimeyle mükemmel kalitesine modeline bayıldım damat bohçası için aldım herkese tavsiye ederim 🥰.
İsim: S** K**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Damat bohçası için aldım özenli paketlenmişti hiç hasar görmeden elime ulaştı kutusu çok güzel ürünlerde öyle çok şık bir set almak isteyenlere tavsiye ederim
İsim: E** K**
Beden: 14 Ocak 2023

Yorum: Eşimin damat bohçasına almıştım herşeyiyle çok kalite çok güzel parçalar iyi ki de almışım
İsim: Z** E**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: Sevgililer günü için erkek arkadaşıma hediye aldım çok beğendim kaliteli bir ürün çokta özenli paketlemişlerdi.
İsim: E** C** D**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: erkek arkadaşıma aldım çok beğendi
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: güzel paketlenmiş beğendim
İsim: A** Ü** E**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: Damat bohçasına aldım çok şık
İsim: M** n** Ö**
Beden: 13 Mayıs 2023

Yorum: çok kaliteli gerçekten paketlenmesi harika tavsiye ediyorum teşekkür ederim
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: Nişanlıma nişan bohçası için aldım paketleme güzel ve özenliydi bir sorun yaşamadım
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: Hediye olarak aldım çok memnun kaldık
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Eşim için aldım çok beğenerek kullanıyor ve gayet şık görünüyor. Hediye, bohça için alınabilir.
İsim: B** K**
Tarih: 10 Ocak 2023

3'lü Kemer & Cüzdan & Kartlık Set (DAMAT BOHÇASI) Ürüne Dair Sorular

Soru: Ürün siyahmı
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Beğenmiş olduğunuz ürünümüz siyah renktir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba. Ürünü nişan bohçasına koymak için aldım. Paketlemeye özen gösterirseniz çok sevinirim. iyi çalışmalar
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Siparişleriniz özenle hazırlanıp kargolanmaktadır. Bilginize sunarız.

Soru: Merhaba bu ürün tamamen tükendi mi bu ürünü sevgilime hediye almak istiyordum kaç gündür fiyatının düşmesini bekliyordum yardımcı olabilir misiniz?
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Stoklarımız sürekli yenilenmektedir. Takip etmenizi rica eder, Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 80 kg için kemer uygun mudur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI’dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Boy ve kilo ölçülerinizi paylaşmanız halinde tarafınıza tahmini beden bilgisi paylaşabiliriz. Keyifli Alışverişler Dileriz .

Soru: Merhaba, ne zaman stok yenılenecek?
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Stoklarımız sürekli yenilenmektedir. Takip etmenizi rica eder, Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba , ürünün rengi siyah mıdır ? Bir de deseni düz parlak mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Beğenmiş olduğunuz ürünümüz siyah renktir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba iyi günler ürününüzü damat bohçası ićin tercih ediyorum lütfen paketleme ve kutunun ezik olmamasına dikkat edin şimdiden anlayışınız ićin teşekkür ederim☺
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Siparişleriniz özenle hazırlanarak tarafınıza ulaştırılmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba ürünü hediye kutusu yapabilir miyiz doğum günü hediyesi olarak alacağım. Paketlemeye özen gösterilmesini isitiyorum.
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Trendyol satış platformunda Hediye paketi ve notu uygulaması bulunmamaktadır. Siparişleriniz özenle hazırlanarak tarafınıza ulaştırılmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: hangi renk
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Beğenmiş olduğunuz ürünümüz siyah renktir. Bu doğrultuda siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: hediye paketi yapiyosunuzmu
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Trendyol satış platformunda Hediye paketi ve notu uygulaması bulunmamaktadır. Siparişleriniz özenle hazırlanarak tarafınıza ulaştırılmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün tekrar gelir mi

Soru: derimi shunlar?
Cevap: Değerli Müşterimiz ; Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Beğenmiş olduğunuz ürünümüz %100 Deridir. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: Kutuyla yollar mısınız
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI 'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz ürün kutu ile gönderilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, az önce bu üründen sipariş verdim hediyye icin, lütfen paketlemesine özen gösterirmisiniz, sağlam gelmesine rica edoyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Siparişleriniz özenle hazırlanarak tarafınıza ulaştırılmaktadır. Saygılarımızla

Soru: 176 boy 76 kilo kaç beden olması gerekiyor acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Kemer boyu 125 cm olup bedene göre ayarlanabilir toka özelliği ile rahat bir kullanım sunar. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: Iyi günler kemer icon 125cm demissin ya 90 kiloya olurmu acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI’dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Boy ve kilo ölçülerinizi paylaşmanız halinde tarafınıza tahmini beden bilgisi paylaşabiliriz. Keyifli Alışverişler Dileriz .

Soru: cüzdan derimi
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Beğenmiş olduğunuz ürünümüz deridir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba bu şekilde kutu halinde sadece kemer cüzdan alabiliyormuyuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle tercihinizi KİĞILI 'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş ürünümüz set halinde olduğundan ürün içeriği değiştirilememektedir. Tercihiniz doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ürünün kutusunun ölçüsü nedir acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz ürünümüzün ölçüleri 30 x 21 cm dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1 78 boy 95 kilo için olur mu
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Kemer boyu 125 cm olup bedene göre ayarlanabilir toka özelliği ile rahat bir kullanım sunar. Keyifli Alışverişler Dileriz.

3'lü Kemer & Cüzdan & Kartlık Set (DAMAT BOHÇASI) Ürün Görselleri

3'lü Kemer & Cüzdan & Kartlık Set (DAMAT BOHÇASI) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü