3'Lü Tonik Seti Kökten Uca Etkili Castor ,Pupmkın Seed ,Amla Mix Hızlı Saç Uzatma ve Onarım(3x250Ml) En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Inci

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
551
0
0
3'Lü Tonik Seti Kökten Uca Etkili Castor ,Pupmkın Seed ,Amla Mix Hızlı Saç Uzatma ve Onarım(3x250Ml) En Ucuzu Nerede Bulunur?
3'Lü Tonik Seti Kökten Uca Etkili Castor ,Pupmkın Seed ,Amla Mix Hızlı Saç Uzatma ve Onarım(3x250Ml) Şu Andaki Değeri 549.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

3'Lü Tonik Seti Kökten Uca Etkili Castor ,Pupmkın Seed ,Amla Mix Hızlı Saç Uzatma ve Onarım(3x250Ml) Kullanıcılar Memnun Mu?

3'Lü Tonik Seti Kökten Uca Etkili Castor ,Pupmkın Seed ,Amla Mix Hızlı Saç Uzatma ve Onarım(3x250Ml) Hakkında yaklaşık 151 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

3'Lü Tonik Seti Kökten Uca Etkili Castor ,Pupmkın Seed ,Amla Mix Hızlı Saç Uzatma ve Onarım(3x250Ml) Detaylı Açıklama

Saçlarınız İçin Güçlendirici Tonik: %100 Doğal Soğuk Sıkım Castor Mix >_x000D_

Doğal ve Etkili Saç Bakımı >_x000D_

Saçlarınızı güçlendirmek ve canlandırmak için özel olarak formüle edilmiş olan %100 Doğal Soğuk Sıkım Castor >_x000D_

Mix tonik, saç derinize ve tellerine derinlemesine nüfuz ederek doğal bir güzellik kazandırır. Soğuk sıkım yöntemiyle >_x000D_

elde edilen bu tonik, saçlarınızın daha dolgun ve parlak görünmesine yardımcı olurken, saç derinizin sağlığını da >_x000D_

korur. >_x000D_

Önleyen Güçlü Formül >_x000D_

İçeriğindeki doğal yağlar ve vitaminler sayesinde önlemeye yardımcı olan %100 Doğal Soğuk >_x000D_

Sıkım Castor Mix tonik, saç köklerini güçlendirir ve azaltır. Düzenli kullanımda saçlarınızın daha >_x000D_

gür ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. >_x000D_

Anında Canlandırıcı Etki >_x000D_
_x000D_

Tonik formundaki bu ürünü saçlarınıza uyguladığınızda, saçlarınızın hemen canlandığını ve daha enerjik bir >_x000D_

görünüm kazandığını göreceksiniz. Saç tellerinizin daha güçlü ve sağlıklı hissetmesiyle birlikte, her kullanımda >_x000D_

saçınıza bakım yapmanın keyfini yaşayacaksınız. >_x000D_

Saç ve cilt bakım rutininiz için %100 doğal bir çözüm arıyorsanız, Soğuk Sıkım Castor Mix Tonik tam da ihtiyacınız >_x000D_

olan ürün! Keten tohumu, badem ve hindistancevizi yağlarının eşsiz karışımıyla zenginleştirilmiş bu tonik, doğal >_x000D_

güzelliğinizi destekler ve güçlendirir. >_x000D_

Saçlarınıza ve cildinize maksimum fayda sağlayan bu tonik, doğal içeriği ile dikkat çeker. Soğuk sıkım yöntemiyle >_x000D_

üretilen Castor Mix Tonik, saç tellerini güçlendirir, parlaklık kazandırır ve dökülmeyi önler. Aynı zamanda cildinizi >_x000D_

nemlendirir, yumuşacık yapar ve kurulukla savaşır. >_x000D_

Doğal ve etkili formülü sayesinde, Soğuk Sıkım Castor Mix Tonik, saçlarınızı ve cildinizi güçlendirirken doğal >_x000D_

güzelliğinizi ortaya çıkarır. Saçlarınızın ve cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamak için hemen deneyin! >_x000D_

Sağlıklı ve parlak saçlar, pürüzsüz ve nemli bir cilt için Soğuk Sıkım Castor Mix Tonik'i şimdi sepetinize ekleyin ve >_x000D_

doğanın mucizevi gücünden faydalanın! >_x000D_

%100 Doğal Soğuk Sıkım Castor Mix Tonik: Saçlarınızı Güçlendirin ve Besleyin >_x000D_

Saçlarınıza doğal bir canlılık ve güç kazandırmak için %100 doğal soğuk sıkım castor mix toniğini keşfedin. Bu özel >_x000D_

karışım, saçlarınızı güçlendirir, besler ve sağlıklı bir şekilde parlamasını sağlar. >_x000D_

Castor Mix Tonik Nedir? >_x000D_

Castor mix tonik, içeriğindeki castor yağı ve diğer doğal yağlarla zenginleştirilmiş bir saç bakım ürünüdür. Castor >_x000D_

yağı, saç derisini besler, saç tellerini güçlendirir ve saçın doğal büyümesini teşvik eder. Diğer doğal yağlar ise >_x000D_

saçları derinlemesine nemlendirir, yumuşatır ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. >_x000D_

Saçları Güçlendirir ve Besler >_x000D_

Bu tonik, saç tellerini kökten uca besler ve güçlendirir. İçeriğindeki vitaminler ve mineraller, saçın ihtiyacı olan >_x000D_

besinleri sağlar, böylece sağlıklı bir saç yapısı oluşturur. Saçın kırılma ve dökülme riskini azaltır, böylece daha >_x000D_

dolgun ve sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlar. >_x000D_

Nasıl Kullanılır? >_x000D_

Bu toniği kullanmak oldukça basittir. İşte adımlar: >_x000D_

Hazırlık: İhtiyacınız kadar toniği bir sprey şişesine aktarın. >_x000D_

Uygulama: Temiz ve nemli saçlarınıza toniği kökten uca uygulayın. >_x000D_

Masaj: Toniği saç derinize ve saç tellerinize masaj yaparak iyice yedirin. >_x000D_

Kuruma: Saçlarınızı hava ile kurumaya bırakın veya isterseniz saç kurutma makinesi ile kurutun. >_x000D_

Sonuç >_x000D_

%100 doğal soğuk sıkım castor mix tonik, saçlarınızı güçlendirmek, beslemek ve sağlıklı bir görünüm kazandırmak >_x000D_

için ideal bir seçenektir. Doğal içeriği sayesinde saçlarınıza zarar vermeden onları korur ve güzelleştirir. Her >_x000D_

kullanımda saçlarınızın daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar. >_x000D_
_x000D_
_x000D_

%100 Doğal Amla Yağı: C Vitamini İçerikli Nemlendirici tonik >_x000D_

Saç bakımınıza doğal bir dokunuş katmak için Amla Yağı'nı keşfedin! %100 doğal içeriğiyle zenginleştirilmiş bu >_x000D_

nemlendirici tonik, saçlarınıza C vitamini desteği sağlar ve doğal güzelliğinizi ön plana çıkarır. >_x000D_

Amla Yağı, saç tellerini besler ve güçlendirirken aynı zamanda dökülmeyi azaltır. C vitamini içeriği sayesinde saç >_x000D_

derisini canlandırır ve kepek oluşumunu engeller. Saçlarınıza derinlemesine nüfuz ederek, parlaklık kazandırır ve >_x000D_

yumuşacık yapar. >_x000D_

Doğal içeriğiyle saç bakım rutininizin vazgeçilmezi olacak Amla Yağı'nı hemen deneyin! Saçlarınızı sağlıkla >_x000D_

parlatacak ve doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak bu tonik ile tanışın! >_x000D_

Sağlıklı ve güçlü saçlar için hemen Amla Yağı'nı sepetinize ekleyin ve doğanın mucizevi gücünden faydalanın! >_x000D_

Saçlarınızı Besleyin ve Canlandırın: %100 Doğal Amla Yağı Tonik >_x000D_

C Vitamini İle Zenginleştirilmiş Güçlü Bakım >_x000D_

Saçlarınızın ihtiyaç duyduğu güçlü ve doğal bakımı sağlamak için özel olarak formüle edilmiş olan %100 Doğal >_x000D_

Amla Yağı Tonik, içeriğindeki yüksek C vitamini sayesinde saç derinizi ve tellerinizi besler. Amla meyvesinden elde >_x000D_

edilen bu özel tonik, saçlarınızı beslerken aynı zamanda sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırır. >_x000D_
_x000D_

Yoğun Nemlendirme ve Onarım >_x000D_

Kurumuş ve yıpranmış saçlarınızı derinlemesine nemlendirip onarmak için ideal olan %100 Doğal Amla Yağı Tonik, >_x000D_

saç tellerinizin ihtiyacı olan nem ve besinleri sağlar. Saç derinize nüfuz ederek saçlarınızı güçlendirir ve canlandırır, >_x000D_

kırıkları onarır ve saçın doğal yapısını korur. >_x000D_

Doğal Parlaklık ve Canlılık >_x000D_

Her kullanımda saçlarınızın daha parlak ve canlı görünmesini sağlayan %100 Doğal Amla Yağı Tonik, saçınıza >_x000D_

doğal bir parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Saç derinizin sağlığını korurken aynı zamanda saçlarınızın daha >_x000D_

dolgun ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. >_x000D_

%100 Doğal Amla Yağı: C Vitamini İçerikli Nemlendirici Tonik >_x000D_

Saçlarınıza doğal bir bakım yapmak ve onları derinlemesine beslemek istiyorsanız, %100 doğal amla yağı toniğini >_x000D_

denemeye ne dersiniz? Bu özel tonik, saçlarınızı nemlendirir, güçlendirir ve C vitamini içeriğiyle sağlıklı bir şekilde >_x000D_

parlaklık kazandırır. >_x000D_

Amla Yağının Gücü >_x000D_

Amla yağı, Hindistan'a özgü olan ve saç bakımında yüzyıllardır kullanılan bir mucizedir. Zengin C vitamini içeriği >_x000D_

sayesinde saçları güçlendirir, onarır ve parlaklık kazandırır. Ayrıca saç derisini nemlendirir, kaşıntıyı ve kuruluğu >_x000D_

giderir, böylece sağlıklı bir saç ortamı oluşturur. >_x000D_

C Vitamini İçeriği ile Nemlendirici Bakım >_x000D_

Bu tonik, amla yağı ve C vitamini içerir. C vitamini, saç tellerini güçlendirir, kırılma ve dökülmeyi azaltır, saçların >_x000D_

daha dolgun ve sağlıklı görünmesini sağlar. Ayrıca saç derisini canlandırır, hücre yenilenmesini destekler ve >_x000D_

saçların doğal büyümesini teşvik eder. >_x000D_
_x000D_

Bu nemlendirici toniği kullanmak oldukça kolaydır. İşte adımlar: >_x000D_

Hazırlık: İhtiyacınız kadar amla yağını bir sprey şişesine alın. >_x000D_

Masaj: Toniği saç derinize ve saç tellerinize masaj yaparak iyice yedirin. >_x000D_

Kuruma: Saçlarınızı hava ile kurumaya bırakın veya isterseniz saç kurutma makinesi ile kurutun. >_x000D_

Sonuç >_x000D_

%100 doğal amla yağı toniği, saçlarınıza nemlendirici ve güçlendirici bakım yapmak için mükemmel bir seçenektir. >_x000D_

Doğal içeriği sayesinde saçlarınıza zarar vermeden onları korur ve güzelleştirir. Her kullanımda saçlarınızın daha >_x000D_

canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar. >_x000D_
_x000D_
_x000D_

Saç Uzamasını Destekleyen %100 Saf Soğuk Sıkım Kabak Çekirdeği Yağı Tonik >_x000D_

Doğal ve Etkili Saç Uzatma Formülü >_x000D_

Saçlarınızın daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzamasını desteklemek için özel olarak formüle edilmiş olan %100 Saf >_x000D_

Soğuk Sıkım Kabak Çekirdeği Yağı Tonik, saç derisini besleyerek saç köklerinin güçlenmesine yardımcı olur. Soğuk >_x000D_

sıkım yöntemiyle elde edilen bu tonik, saç büyümesini teşvik eder ve saçlarınızın daha gür ve sağlıklı olmasını >_x000D_

sağlar. >_x000D_

Vitamin ve Mineral Zenginliği >_x000D_

Saç sağlığı için gereken önemli vitamin ve mineralleri içeren %100 Saf Soğuk Sıkım Kabak Çekirdeği Yağı Tonik, >_x000D_

saç tellerini besleyerek kırıkları önler ve saçın daha güçlü olmasını sağlar. Düzenli kullanımda saçlarınızın daha >_x000D_

parlak, daha dolgun ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. >_x000D_

Saç ve Saç Derisi Bakımı >_x000D_

Saç derisinin sağlığını korumak ve saçın doğal dengesini desteklemek için ideal olan bu tonik, saç derisini >_x000D_

nemlendirir ve rahatlatırken aynı zamanda kepek oluşumunu da önler. Saç derisi ve saç telleri için tam bir bakım >_x000D_

sağlayarak, saçlarınızın daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar. >_x000D_

Saçlarınızın sağlığını ve uzunluğunu artırmak için %100 saf bir çözüm arıyorsanız, Saf Soğuk Sıkım Kabak >_x000D_

Çekirdeği Yağı Tonik'i deneyin! Bu özel tonik, saç uzamasını desteklerken doğal güzelliğinizi korur. >_x000D_

Kabak Çekirdeği Yağı, soğuk sıkım yöntemiyle elde edilir ve saç derinize derinlemesine nüfuz ederek saç köklerini >_x000D_

besler. Düzenli kullanımda saç tellerini güçlendirir, dökülmeyi azaltır ve sağlıklı saç büyümesini teşvik eder. >_x000D_
_x000D_

Doğal içeriğiyle saç bakım rutininizin vazgeçilmezi olacak Saf Soğuk Sıkım Kabak Çekirdeği Yağı Tonik'i hemen >_x000D_

deneyin! Saçlarınızı uzatırken güçlendirin ve doğal güzelliğinizi ortaya çıkarın! >_x000D_

Sağlıklı ve güçlü saçlar için hemen Kabak Çekirdeği Yağı Tonik'i sepetinize ekleyin ve doğanın mucizevi gücünden >_x000D_

faydalanın! >_x000D_

Saç Uzamasını Destekleyen %100 Saf Soğuk Sıkım Kabak Çekirdeği Yağı Toniği >_x000D_

Saçlarınızın uzamasını desteklemek ve güçlendirmek için %100 saf soğuk sıkım kabak çekirdeği yağı toniğini >_x000D_

denemeye ne dersiniz? Bu özel tonik, saç derisini besler, saç tellerini güçlendirir ve sağlıklı saç uzamasını teşvik >_x000D_

eder. >_x000D_
_x000D_

Kabak Çekirdeği Yağının Gücü >_x000D_

Kabak çekirdeği yağı, saç ve cilt bakımında uzun süredir kullanılan etkili bir doğal yağdır. Zengin içeriği ile saç >_x000D_

derisini besler, kepeklenmeyi önler ve saç tellerini güçlendirir. Ayrıca saç foliküllerini uyararak saç büyümesini >_x000D_

hızlandırır ve saçların daha dolgun ve sağlıklı olmasını sağlar. >_x000D_

Saç Uzamasını Destekleyici Etki >_x000D_

Bu toniğin düzenli kullanımı saç uzamasını destekler. Kabak çekirdeği yağı, saç derisini besleyerek sağlıklı bir >_x000D_

büyüme ortamı oluşturur. Ayrıca saç tellerini güçlendirir, kırılma ve dökülmeyi azaltır, böylece daha uzun ve sağlıklı >_x000D_

saçlara sahip olmanızı sağlar. >_x000D_

Bu saç uzatma destekleyici toniği kullanmak oldukça basittir. İşte adımlar: >_x000D_

Hazırlık: İhtiyacınız kadar kabak çekirdeği yağını bir sprey şişesine alın. >_x000D_

Sonuç >_x000D_

%100 saf soğuk sıkım kabak çekirdeği yağı toniği, saç uzamasını desteklemek ve saçlarınızı güçlendirmek için >_x000D_

doğal bir seçenektir. Düzenli kullanımda saçlarınızın daha uzun, daha dolgun ve daha sağlıklı olmasını sağlar. >_x000D_

Doğal içeriği sayesinde saçlarınıza zarar vermez ve her kullanımda saçlarınızın daha canlı görünmesini sağlar. >_x000D_
_x000D_

3'Lü Tonik Seti Kökten Uca Etkili Castor ,Pupmkın Seed ,Amla Mix Hızlı Saç Uzatma ve Onarım(3x250Ml) Ürününün Satıcısı, DAİLY DREAM CARE 3'Lü Tonik Seti Kökten Uca Etkili Castor ,Pupmkın Seed ,Amla Mix Hızlı Saç Uzatma ve Onarım(3x250Ml) ürününü 549.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

3'Lü Tonik Seti Kökten Uca Etkili Castor ,Pupmkın Seed ,Amla Mix Hızlı Saç Uzatma ve Onarım(3x250Ml) Ürün Hakkındaki Yorumlar
549.9 Tl ye satışta olan 3'Lü Tonik Seti Kökten Uca Etkili Castor ,Pupmkın Seed ,Amla Mix Hızlı Saç Uzatma ve Onarım(3x250Ml) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
151 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: 2 ayıma keçdim . Aldığım her üründen çok memnunum. Yenı saçlarım cıkmaya başlamakla yanı sıra ince telli şaclarımda kalınlaşdı .Sarı boyadan yanmiş saç uçlarım çok yumuşadı ,uçlarına artık farklı bır urun yağ falan sürmüyorum tonıkler yeterlı oluyor ,ayrıca kokularıda muhteşem
İsim: **** ****
Tarih: 07 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DailyDreamCare

Yorum: kokulari gayet guzel gun icerisinde sikilabilir biberiye setinden 2 paket bitirdim inanilmaz sac uzatiyor dokulmeyi kesiyor simdi bu seriyi denemek istedim kullandikca yorumumu guncelllerim
İsim: s** o**
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: Kokusu çok güzel kesinlikle alınmalı bu ürünlerle tanışmamı sağlayan Tuğçe Ay teşekkür ederim 🥰
İsim: S** Y**
Tarih: 28 Temmuz 2024

Yorum: Saç ürünlerine çok ilgim var. Tuğçe Ay da da görmüştüm.Hızlı teslim edildi. Kargolama çok sağlamdı.
İsim: E** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Temmuz 2024

Yorum: Saç dökülmemi durdurdu mucize gibi ve harika kokuyorlar eşimede kullanıyorum
Tarih: 28 Ağustos 2024
Satıcı: Bikutu Güzellik

Yorum: Kullandığım ürünler olduğu için fiyat yükselmeden aldım ve düzenli kullanımda etkili
İsim: Y** G**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: geldi güzellerim 🥰😍 tuğce ay sayesinde yine stoklamaya devam kokulari muhteşem ve saglam kargolama tesekkurler 🌿🌼🤍
İsim: Kevser S.
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Kokuları çok güzel tecrübe ettikçe yorumu güncellerim
İsim: A** B**
Tarih: 30 Haziran 2024

Yorum: Kargo iyidi, kokuları çok güzel, boyutu ideal uzun süre kullanım sağlar.Kullandıkça faydasını görürüz inşallah 🙂
İsim: D** Y**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Bu tonikleri ayrı ayrı aldım ve denedim, çok memnun kaldım. Diğer tonikleri de kullanmıştım ondan da memnun kalmıştım. Saçları ilk kullanımlarda bile parlak ve yumuşak yapıyor. Kokuları da ayrı güzel, rahatsız edici değil. İlk aldıklarımda Amla toniği yoktu şimdi onu da deneyeceğim. Bu güzel ürünler için ve paketlemeleriniz için satıcıya teşekkürleDevamını Oku
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: gelir gelmez hemen sıktım saçlarıma üçünü de denedim. fayda olarak yorum yapabilmem icin tabi ki biraz zaman geçmesi gerekiyor. bu markanın şampuanı da dahil bütün ürünlerini kullanıyorum çok da memnunum fakat bu seferki toniklerde aşırı parfüm kokusu var içinde parfüm olduğunu biliyodum ama bunlarda aşırı ağır koku var.
İsim: B** U**
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel bayıldım müthiş kokuyor saçları parlatıyor, kolay taramasını sağlıyor, özellikle amla tonik mükemmel, uzun vadeli kullanımda dökülme etkisi için güncelleme yaparım😊
İsim: H** T**
Beden: 13 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel düşünmeden alın.. yorumlarda ağır parfümlü falan denmiş ama kesinlikle öyle değil.. çok hafif kokuları.. castorun kokusu bitkinin kokusu pek hoş değil ama diğer ikisinin kokusu güzel.. özellik amla tonik çok güzel kokuyor.. ❣tuğçe ay sayesinde tanıştım ürünler ve markayla.. hepsini severek kullanıyorum..
İsim: E** Ö**
Beden: 25 Mayıs 2024

Yorum: Geldiği günden beri günde bir kez mutlaka kullanıyorum iki kez kullandığım bile oluyor çünkü kokuları çok güzel hepsinin de saçlarım ince telli normalde banyodan çıktıktan sonra sıkıp saç kurulduğunda bile hacimli duruyor ben saç boylarıma bile sıkıyorum ürünleri.Tuğçe ay önerisiyle almıştım teşekkürler saç kadın 😂♥
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Dünyanın en güzel toniği
İsim: H** Ö**
Beden: 23 Haziran 2024

Yorum: kargo güzel paketlenmisti sorunsuz elime ulaştı tşk ederim 🙏
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: Deneyip güncelliycem. Kargo sağlam ve hızlı bir şekilde teslim edildi satıcıya teşekkür ederim
İsim: Sümeyra U.
Beden: 08 Eylül 2024

Yorum: favorim ürünlerden biri teşekkürler
İsim: M** S**
Beden: 06 Ağustos 2024

Yorum: Kokuları muhteşem ilk kez kullanacagım umarım faydasını görürüm.
İsim: y** a**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Çok iyi ürünler
İsim: Zeynep K.
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Ben çok beğendim.2 haftadır kullanıyorum.bebek saçlarım daha sağlıklı büyüyor..elimde ürünler var ama indirimden tekrar aldım kargomu bekliyorum hiç tereddüt etmeden sipariş verin tavsiye ediyorum ..
İsim: S** S**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Saç bakım serumu hediyeniz için teşekkür ederim.
İsim: Umut D.
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: hızlı korga, mükemmel paketleme için teşekkür ederim.
İsim: c** t**
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Kullandıkça kullanası geliyor insanın harika 👍 alın aldırın tugçe at sayesinde tanıştım Vazgeçilmezim oldular
İsim: G** T**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Elime bugün ulaştı paketleme çok güzeldi çok teşekkür ederim. Umarım iyi gelir henüz kullanmadım
İsim: e** k**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: çok iyi geldiler sapasağlam Tuğçe ay in bütün tavsiyesine uyuyorum hiçte pisman değilim bunlarda çok iyi dirler eminim 💐
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: Tuğçe ay önerisiyle aldım inşallah işe yarar hızlı kargo için teşekkürler
İsim: B** Ş**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Çok faydalı olacağını düşünüyorum
İsim: S** A**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: sorunsuz geldi kargo
İsim: E** y**

Yorum: Daha önce yağları kullandım bunlarda etkili olacak
İsim: A** A**

3'Lü Tonik Seti Kökten Uca Etkili Castor ,Pupmkın Seed ,Amla Mix Hızlı Saç Uzatma ve Onarım(3x250Ml) Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: merhaba tam içerik listelerini yazabilirmisiniz
Cevap: Merabalar efendim , toniklerimizi 2 farklı Şekilde kullanabilirsiniz. 1. Si yağlarıyla birlikte kullandığınız zaman yani dip bakım yaptığınız zaman önce yağları saçınıza bolca yedirip üzerine tonikleri yine bolca sıkabilirsiniz. Saçınızda en az 3 saat bekletip ardından şampuanla yıkayabilirsiniz. 2. Olarak Günlük kullanım : dışarı çıkarken , ev de , işte saçınıza 10 cm uzaklıktan çok az sıkarak kolay tarama , besleme , güneşten koruma , parlaklık sağlayarak günlük kullanabilirsiniz.

Soru: İyi günler bu 3. lü tonik ile diğer biberiye amla karasarımsaklı ve provitamin 5 3 lü seti varya bunların hepsini aynı anda sıksak olur mu umarım demek istediğimi anlamışsınızdır
Cevap: Evet anladık efendim. Haftanın 7 günü her birini ayrı ayrı günlerde de sıkabilirsiniz inanılmaz güzeller

Soru: Saç diplerine sıkılırsa bir zararı olur mu? İçinde ki parfüm alkol var ise diplere zarar verir mi? Ve her gün sıkabilir miyiz?
Cevap: Merhaba sıkabilirsiniz tabiki

Soru: pcos hastasıyım ve saçlarım çok dökülüyor. biberiye tonik mi önerirsiniz yoksa bu kombinasyon daha mı uygun olur?
Cevap: bu kombinasyonu mutlaka kullannın

Soru: 3 u aynı anda mı kullanılıyor günlük olarak mı kullanılıyor?
Cevap: Merabalar efendim , toniklerimizi 2 farklı Şekilde kullanabilirsiniz. 1. Si yağlarıyla birlikte kullandığınız zaman yani dip bakım yaptığınız zaman önce yağları saçınıza bolca yedirip üzerine tonikleri yine bolca sıkabilirsiniz. Saçınızda en az 3 saat bekletip ardından şampuanla yıkayabilirsiniz. 2. Olarak Günlük kullanım : dışarı çıkarken , ev de , işte saçınıza 10 cm uzaklıktan çok az sıkarak kolay tarama , besleme , güneşten koruma , parlaklık sağlayarak günlük kullanabilirsiniz.

Soru: Her ürününüz saç uzatmaya yarıyor hangisi alınmalı anlamadım ben ? Benim saçım dökülüyor ve hızlı uzamıyor eh haliyle kabarık bir saça sahibim
Cevap: Merhaba efendim evet hepsi diptoplamda saçların hızlı uzamasına ve dökülmesini önlemeye yönelik yardımcı içeriklerdir. Her birinin ayrı ayrı da kendi içinde faydaları vardır. Eğer saçınız hızlı uzamıyor ve dökülüyorsa amla ve biberiye yağını ve toniklerini alın

Soru: Saç çıkarmak ve saç büyümesi için hangi tonik setini önerirsiniz
Cevap: Bu seti mutlaka alın , yanında bibeirue toniğimiz de alın efendim

Soru: merhaba kullanımı nasıl 3tonigi birlikte mi kullanıyoruz

Soru: Merhabalar spreyleri kullandıktan sonra dön çekebilir miyiz ?Ayrıca Brezilya fönlü saça kullanılır mı? Teşekkür ederim
Cevap: Kullanabilirsiniz elbette çekebilirsiniz

Soru: Merhaba saç uzatmak için mi
Cevap: Uzatmak , yeni saç oluşumu , gürleştirme parlatma kolay tarama hepsi var içinde

Soru: merhaba içerik listesini öğrenebilirmiyim

Soru: Nasıl kullanılmalı bütün tonikler bir arada mı kullanıyor

Soru: kaşlarımada kullanabilirmiyim
Cevap: Merhaba efendim yağlarımızı kaşlarına ve sakallarına kullanan müşterilerimiz var

Soru: Merhaba toniklerin hepsi hem saç dibine hem de boylarlna mı kullanılıyor
Cevap: Saç dibine banyo sonrası saçınız ıslakken sıkın tabiki

Soru: aynı ürünlerin 3 lu yağ olarak satilani var bu şekilde olanın diğerinden farkı nedir acaba ?
Cevap: bu 3 ' lü toniktir ( sprey şeklinde su bazlı ) , diğeri ise 100 ml kompleks %100 doğal soğuk sıkım yağdır

Soru: Üç ürünü her gün sırayla kullansak olur mu
Cevap: merhaba efendim toniklerimizi günlük olarak tek tek de kullanabilirsniz.

Soru: merhaba..hergün ayrı ayrı degilde, üç toniği karıştırıp sıksak da uygun olur mu acaba?
Cevap: Tabiki sıkabilirsiniz keyfinize göre de kokusunu sevdiğiniz bir toniği dışarı da da yanınızda taşıyıp sıkabilirsinz İnanılmaz güzel kokuları var çümkü

Soru: Biberiye tonikte uv olduğu için tek kullanılmıyor mu
Cevap: Merhaba efendim tek kullanılmıyor mu derken tam olarak sormak istediğiniz şeyi anlayamadık daha setaylı sorar mısınız

Soru: merhabalar ısıya karşı koruma özelliği varmı toniklerin ?
Cevap: Merhaba içeriğinde ki yağlardan dolayı bir miktar koruma sağlar

Soru: Efendim kaşıntı ve dökülmeye karşıtı ürünler var mı
Cevap: Merhabalar efendim,daily dream care güçlü 3 lü set ile biberiye şampuanını kullanım sağlar iseniz yardımcı olucaktır.

3'Lü Tonik Seti Kökten Uca Etkili Castor ,Pupmkın Seed ,Amla Mix Hızlı Saç Uzatma ve Onarım(3x250Ml) Görseller

3'Lü Tonik Seti Kökten Uca Etkili Castor ,Pupmkın Seed ,Amla Mix Hızlı Saç Uzatma ve Onarım(3x250Ml) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü