3'lü Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Külot Seti - Lazer Kesim Konforu Alınmaya Değer Mi ?

Bengu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
329
0
0
3'lü Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Külot Seti - Lazer Kesim Konforu En Düşük Fiyat Nerede?
3'lü Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Külot Seti - Lazer Kesim Konforu Şimdiki Fiyatı Ile 107.77 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

3'lü Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Külot Seti - Lazer Kesim Konforu Alanlar Memnun Mu?

3'lü Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Külot Seti - Lazer Kesim Konforu Hakkında yaklaşık 532 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

3'lü Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Külot Seti - Lazer Kesim Konforu Ürün Hakkında Bilgi

3'lü Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Külot Seti - Lazer Kesim Konforu Ürününün Satıcısı, Rise And Valeria 3'lü Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Külot Seti - Lazer Kesim Konforu ürününü 107.77 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

3'lü Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Külot Seti - Lazer Kesim Konforu Son Yorumlar
107.77 Tl ye satışta olan 3'lü Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Külot Seti - Lazer Kesim Konforu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
532 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Çok memnun kaldım çok kaliteli ama kesinlikle büyük beden alınmalı
İsim: Ş** k** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Temmuz 2023
Satıcı: Rise&Valeria

Yorum: dokusu yumuşacık bu kadar kaliteli beklemiyordum L beden aldım
İsim: O** K**
Tarih: 17 Haziran 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Gayet güzel bir ürün ama bir beden büyük alınmalı
İsim: mihriban y.
Tarih: 08 Ağustos 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: 1 beden buyuk alın
İsim: H** N** K**
Tarih: 18 Temmuz 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Bir beden büyük alınmalı
İsim: B** B**
Tarih: 19 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Gerçekten çok rahat ama ben normalde s giyyorum m aldım L alsam daha iyi olurmuş 169 cm 56 kg şuan üstelik 3 aylık hamileyim ama göbeğim çok minik
İsim: A** A**
Tarih: 11 Mayıs 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Çok kaliteli beğendim tam beden
İsim: M** Ç**
Tarih: 19 Ocak 2023
Beden: Beden:L/XL

Yorum: bir beden büyük alınmalı kesinlikle onun dışında çok rahat sadece biraz kayma yapabiliyor ama fiyat performans ürünü
İsim: e** ç**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: çok güzel kaliteli malı var bedeninizi almanızı öneririm beli zaten lastiklii
İsim: S** K**
Tarih: 14 Şubat 2023
Beden: Beden:S/M

Yorum: Bir beden buyuk alinabilir
İsim: G** D**
Tarih: 16 Eylül 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Bir beden küçük alınabilir
İsim: G** B** U**
Tarih: 28 Mayıs 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: 170 boya 58 kiloyum s beden aldım aşırı küçük geldi çok rahatsız ediyor ama kıyafetlerin içinden gözükmüyor bi beden büyük alın
İsim: **** ****
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: çok güzel fakat 1 beden büyük olmalı
İsim: B** A**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: S beden aldım tam oldu
İsim: E** E**
Beden: 08 Mayıs 2023

Yorum: Bedenınızden 1 beden büyük alın
İsim: T** N** Ç**
Beden: 28 Haziran 2023

Yorum: 1.65 / 50 kg s beden aldim gayet güzel
İsim: S** Ö**
Beden: 04 Mayıs 2023

Yorum: Ürün güzel bedeninizi alın. 160 boy 63 kilo L beden aldım. Daha denemedim. Deneyince güncellerim. Yıkamadan giymek istemedim.
İsim: H** O**
Tarih: 25 Şubat 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Yıkayınca küçüldü sanki emin olamadım kendi bedeninizden bir beden büyük alın bence
İsim: T** S**
Tarih: 05 Haziran 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: Bayağı ince bir ürün. 48 kilo Xs tam oldu tam yüksek bel değil. Beğendim kullanımı rahat 👍🏻
Tarih: 07 Ağustos 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Çok beğendim, balık etliyim 1.60 boy 60 kg L beden tam oldu. M bedeninide almıştım biraz sıktı beli.
İsim: Fatma m. A.
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel yumuşak beğendim teşekkür ederim
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: Ürün güzel kaliteli ama göründüğü gibi yüksek bel değil s beden giyinmeme rağmen m beden aldım ona rağmen belimi biraz sıktı
İsim: H** K**
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: Güzel yumuşacık.
İsim: Saida H. K.
Tarih: 25 Mart 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Yumuşak dokusu var gayet güzel
İsim: M** T** G**
Tarih: 20 Mayıs 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: 55 kilo iseniz s beden sınır.Resimdeki gibi gayet güzel.
İsim: S** Ç**
Tarih: 24 Şubat 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Kesinlikle bir yada iki beden büyük alınmalı evet yok gibi belli de olmuyor ancak günlük ped normal ped kullanmaya elverişli değil kumaşın dokusundan kaynaklı yapışmıyor
İsim: Ö** D**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel,yumuşacık dokusu var
Tarih: 09 Mart 2023
Beden: Beden:S

Yorum: çok güzel kaliteli yumuşacık
İsim: B** M** T**
Tarih: 18 Kasım 2022

Yorum: Onlar çok yumuşak ve iyi 😊😊😊
İsim: r** s**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: M beden aldığım halde 2 tanesi S beden olarak geldi iadeyle uğraşmadım ama bi daha aynı satıcıdan almam
İsim: H** K**
Tarih: 21 Mayıs 2023

3'lü Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Külot Seti - Lazer Kesim Konforu Merak Edilenler Neler?

Soru: 159, 44 kilo
Cevap: XS beden alabilirsiniz efendim

Soru: 171/172 boy 57 kg hangi beden olur?
Cevap: L beden alın efendim keyifli alışverişler dileriz

Soru: 46 kg hangi beden
Cevap: S M efendim

Soru: esnekmiiiii
Cevap: Çok fala değil 1 beden büyük alın efendim

Soru: merhabalar 165 43 kiloyum hangi beden almalıyım
Cevap: XS veya S beden alabilirsiniz efendim iki beden de size uygundur keyifli alışverişler dileriz

Soru: hepsini siyah gönderme ihtimaliniz var mı?
Cevap: Mağazamızda hepsi siyah olarak mevcuttur efendim o şekilde alım yapabilirsiniz keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhabalar 82 kg kaç beden alabilirim
Cevap: Efendim bu ürün göbeğiniz var ise göbek altında kalır XL ta alsanız bilginiz olsun ama mağazamızda extra yüksek bel ürünümüz mevcut o ürün göbek üstü kalacağı için çok daha rahat edersiniz karar sizin tabi yine keyifli alışverişler dileriz

Soru: 1.50 boy 66 kilo kaç beden almaliyim
Cevap: XL tercih edebilirsiniz efendim keyifli alışverişler dileriz

Soru: Merhaba boyum 1.63 kilom 70 normalde L giyiniyorum.Lastikliyse L beden uygun olur mu? bol olsun istemiyorum.açılma payı olup biraz sıksa sorun değil.
Cevap: Dar olur efendim XL alırsanız bol durmaz fakat rahat edersiniz ama L beden 70 kiloya olmaz efendim bu tarz ürünlerde kalıp farkı var bilginize

Soru: yüksek bel demi
Cevap: Orta bel efendim extra yüksek bel istiyorsanız mağazamızda mevcut o ürünü tercih edebilirsiniz efendim

Soru: 1.55 40 kilo hangi beden olur
Cevap: S BEDEN SİZİN İÇİN UYGUNDUR EFENDİM

Soru: Sıkı mı korse gibi mi
Cevap: Biraz sıkı efendim rahat olsun istiyorsanız 1 beden büyük alın lütfen kullanıcıların çoğunda 1 beden büyük tercih ediyor bilginize efendim

Soru: hangi ürün acaba kodunu söyler misiniz
Cevap: Efendim mağazamıza girin beli lastikli 3 lü extra yüksel bel yazıyor zaten başlığında toparlayıcı etkili kod maalesef paylaşamıyoruz sizden ricamız mağazamıza giriş yapın

Soru: merhaba 65kgyum hangi beden almam gerekiyor?
Cevap: XL beden size uygundur efendim

Soru: Esnek se XS alıcam
Cevap: Esnek efendim o yüzden iki bedeni önerdim size sorun yaşamazsınız yani hangi bedeni alırsanız bilginize

Soru: Beyaz pantolon içine giysek belli eder mi
Cevap: Beyaz rengini giyerseniz etmez efendim renklerini kullandığınız sürece iç belli eden bir ürün değil bilginize keyifli alışverişler dileriz

Soru: 1.60 70 kilo hangi beden olur doğumdan sonra gobek kaldi birazda onu toparlasin diye almak istiyorum nasıl olsun
Cevap: Toparlasın istiyorsanız M/L beden ama sıkıya gelemem diyiyorsanız L/XL alın ama bizce L/XL beden alın efendim rahat edersiniz M/L biraz sıkı olabilir ama rahatsız olmam diyiyorsanız elastik ürünler neticesinde bolluk yapmaz yinede siz bilirsiniz ama bizce L/XL beden

Soru: Boy 155 kilo 50 için hangi beden uygun biraz da kalça büyüklüğü var
Cevap: M beden size uygun olur efendim ama 50 kg göre kalçanız geniş ve büyük ise L beden de tercih edebilirsiniz bedenler arasında 2cm oynuyor bilginiz olsun

Soru: 170 boy 69 kilo?
Cevap: 36/38 alabilirsiniz efendim keyifli alışverişler dileriz

Soru: 1.55 boy 49 kilo hangi beden olur
Cevap: S beden alabilirsiniz efendim

3'lü Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Külot Seti - Lazer Kesim Konforu Ürünün Detaylı Resimleri

3'lü Yüksek Bel Kadın Dikişsiz Külot Seti - Lazer Kesim Konforu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü