3mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5019 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Nilufer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
333
0
0
3mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5019 Fiyatına Göre Alınır Mı?
3mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5019 Güncel Satış Fiyatı 355.1 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

3mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5019 Memnuniyet Durumu Nedir?

3mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5019 Hakkında yaklaşık 1414 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

3mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5019 Teknik Detaylar

3mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5019 Ürününün Satıcısı, Ventino Silver 3mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5019 ürününü 355.1 Tl'den Satılmaktadır.

3mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5019 Yorumlar Ve Değerlendirmeler
355.1 Tl ye satışta olan 3mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5019 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1414 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Kocam icin aldim
İsim: S** s**
Tarih: 02 Temmuz 2024
Beden: Beden:20 cm
Satıcı: Ventino Silver

Yorum: Sevgilime aldım çok beğendi iyiki almışım. Paketleme kargo çok iyiydi
İsim: D** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Mart 2022

Yorum: Bayıldım sevgilime sevgililer günü hediyesi olarak aldım dayanamadım şimdiden verdim paketleme çok özenliydi satıcıya hediye paketi isteğimi belirttim çok naziktiler teşekkür ederim burdan da tekrar hemen geldi kutusu orjinallik belgesi hepsi vardı parlaklığı ve kalitesi harika bol kazançlar dilerim
İsim: E** D**
Tarih: 08 Şubat 2022

Yorum: Erkek arkadaşım için aldım. Çok hoş durdu ve çok memnun kaldım. Paketlemesi de bir hayli özenliydi kesinlikle tavsiye ederim 😄
İsim: **** ****
Tarih: 14 Ağustos 2021

Yorum: indirimde 156tlye kardeşime hediye olarak aldım hoş duruyor çok beğendi
İsim: k** b**
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: Eşime aldım çok beğendi çok kibar ve şık
Tarih: 12 Ekim 2021

Yorum: Çok şık çok güzel bi ürün teşekkür ederim eşime aldım oda çok beğenecek eminim
İsim: a** ç**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: Ekip arkadaşıma aldım bayıldık! Çok hoş ve zarif duruyor.Erkekler alın aldırın bir kız gözüyle söylüyorum harika
İsim: A** Y**
Tarih: 02 Ocak 2022

Yorum: erkek arkadasima aldim harika
İsim: G** E**
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma hediye aldım. Aşırı beğendim çok şık güzel duruyor. İkınciye tekrar siparis vericem kendim için. kaliteli bir ürün. Kargoda hemen geldi Teşekkurler.
İsim: i** a**
Tarih: 06 Mayıs 2022

Yorum: o kadar hızlı geldi ki inanılmazdı! pazartesi sipariş oluşturdum bu sabah elime ulaştı çok teşekkür ederim, erkek arkadaşıma hediye aldım çok beğendi paketleme vs çok iyi tekrar çok teşekkür ederim
İsim: E** G** T**
Tarih: 26 Nisan 2022

Yorum: Sevgilime aldım çok şık
İsim: A** f** A**
Tarih: 02 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Kargo çok özenli hazırlanmış içerisinde orjınallık belgesi de var ürün col kaliteli kutusunu açarken gözlerim kamaştı bilek te kaba durmuyor aksine çok gosterıslı satıcıya teşekkür ederim her ürünleri kaliteli satıcının her ürününü düşünmeden alın
İsim: C** O**
Tarih: 16 Kasım 2022

Yorum: BAYILDIKKKK. Nişanlıma sevgililer günü hediyesi olarak aldım. Duruşu parlaklığı muhteşem. Çok zarif bir ürün. Özenli bir şekilde paketlenmiş. Boyu büyük geldi ama kısalttırdık. Kızlar benim nişanlıma çok yakıştı. Tavsiye ederim. Tam bir fiyat performans ürünü
İsim: D** A**
Tarih: 08 Şubat 2022

Yorum: Eşim için aldım gerçekten çok güzel duruyor hiç kararma yapmadı tavsiye ediyorum.
İsim: B** S**
Tarih: 23 Ocak 2022

Yorum: kararma yağmadı parfüm ve su değdirmiyoruz sevgilime aldım zarif hoş durdu
İsim: Z** T**
Tarih: 06 Eylül 2022

Yorum: çok güzel bir paketleme ile geldi. Gayet kaliteli bir ürün parıl parıl parlıyor çok beğendim.
İsim: B** B**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma hediye olarak aldım kısa sürede teslimat yapıldı paketlenişi özenliydi çok beğendik şık ve zarif duruyor
İsim: C** Y**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: çok güzel erkek arkadaşım için aldım, çok severek kullanıyor.
İsim: F** K**
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: Güzel paketlenmiş bir şekilde geldi teşekkürler
İsim: F** T**
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: Özenle paketlenmiş, şık duruyor, teşekkürler.
İsim: Eren C. G.
Tarih: 08 Kasım 2022

Yorum: Çok şık bir bileklik erkek arkadaşıma aldım çok beğendi
Tarih: 20 Aralık 2022

Yorum: Sevgilime doğum günü hediyesi olarak almıştım. Koluna da tam oldu, çok da zarif bir duruşu var. Abartılı bişey istemiyorsanız alabilirsiniz.
İsim: İ** Ç**
Tarih: 02 Şubat 2024
Beden: Beden:19 cm

Yorum: çok güzel paketleme hızlı teslim ve çok beğendim teşekkür ederim
İsim: H** U**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Şubat 2023

Yorum: Arkadaşım için almıştım çok güzel
İsim: S** V**
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Beden:19 cm

Yorum: Ürünüm çok kısa bir zamanda elime ulaştı açıkçası bu kadar erken beklemiyordum, süpersiniz. Görseldekinin aynısı ve not ekleme gibi bir alternatifinin olması da hediyeye ayrıca güzellik katıyor. Paketlemesi özverili, satıcı ilgi alakalı.🌸
İsim: S** Ö** U**
Tarih: 21 Ocak 2022

Yorum: Çok güzel ürün erkek arkadaşıma aldım çok beğendi zarif tavsiye ederim
İsim: D** D**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: Ürün gayet güzel. Kargo süreci çok hızlıydı nerdeyse bir günde geldi diyebilirim. Paketleme konusunda da firma çok başarılı. İlgi ve alakaları için teşekkür ediyorum 🙏🏻
İsim: H** B** Ç**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: ben sevdim gayet şık duruyor
İsim: Ersin A.
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Arkadaşıma hediye aldım çok kaliteli duruyor ve çok şık.❤
İsim: Sude K.
Tarih: 13 Nisan 2023

3mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5019 Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merhaba bu ürünü hediye olarak erkek arkadaşıma almak istiyorum fakat orijinallik sertifikası ve paketlemesi notu her şeyi yorumlarda ki gibi olur değil mi??
Cevap: Evet efendim Sertifika ave kutulu gönderim vardır

Soru: Doğum günü için özel kutuda paketlenmiş halde gönderebilir misiniz ?
Cevap: Merhabalar Efendim. Öncelikle Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz Talebiniz Alınmıştır. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: merhaba ürün paslanma yaparmı
Cevap: Merhaba, gerçek gümüş olduğu için paslanmaz. Sevgiler..

Soru: 183 boy 78 kilo
Cevap: Merhaba, bilekliğinizin çevre uzunluğuna 1-2 cm ekleyerek bedeninizi belirleyebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: kaç gr acaba
Cevap: Merhaba, ürün 4 gramdır efendim. Teşekkür ederiz.

Soru: arkadasima hediye alacağım bilek ölçüsünü bilmiyorum ama çok kalın bi bileği yok kaç cm almalıyım
Cevap: Merhaba, 19 cm idealdir. Teşekkürler.

Soru: deneme deneme
Cevap: Merhabalar efendim sorunuzu tam olarak anlayamadık.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba 1.65 boy kilo 58 kaç cm olur acaba
Cevap: Merhaba, 19 cm alabilirsiniz..

Soru: merhaba sipariş verdim fakat sevgilime hediye olarak alacağım not yazılmasını istiyorum eğer öyle bir şansınız varsa şunu ekleyebilir misiniz " sana çok yakışacağına eminim can içim,baktıkça beni hep yanında hisset. seni çok seviyorum iyi ki varsın... güzel günlerde kullan.❤
Cevap: Merhabalar Şuanda Not eklemesi yapamıyoruz teknik sıkıntılardan dolayı . Anlayışınız İçin teşekkür eder İyi alışverişler dileriz .

Soru: 24 cm olurmu
Cevap: Merhaba, maalesef efendim standart 20 cm şeklindedir

Soru: Merhaba erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak alacağım not ekleme imkanınız var mı?
Cevap: Merhabalar Tabii yardımcı olalım siparişiniz oluşturduktan sipariş sorularından oluşturabilirsiniz.

Soru: 181 86 kilo kaç olması lazım
Cevap: Merhaba, 20 cm idealdir efendim.

Soru: merhaba not eklemesi ve hediye paketi yapıyor musunuz?
Cevap: Merhabalar efendim siparişleriniz özel tasarım kutularımızla içerisinde orijinallik belgesiyle hediye paketi şeklinde paketlenmektedir. Notunuzu siparişi oluşturduktan sonra sipariş soruları kısmından iletebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba sevgilim 183 boyunda 100 kilo civarı. bileğini ölçme imkanım yok sizce hangisi iyi olur
Cevap: Merhaba, 20 cm idealdir efendim.

Soru: uzun kutuda gönderim yapabilir misniz erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak almak istiyorum
Cevap: Merhaba, kare kutu ile gönderiyoruz. Teşekkür ederiz.

Soru: abi boy 1.64 kilo 70 hangi beden olur
Cevap: Merhaba, 19 cm idealdir.

Soru: 176 cm kilo 80 kaç cm olur bileklik
Cevap: Merhaba, bileklik çevrenizi ölçerek üzerine 1-2 cm ekleyerek bedeninizi seçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba kolay gelsin. Sevgilime hediye olarak alacağım da kutu olarak dikdortgen olan yerine uzun kutuya koyabilir misiniz acaba
Cevap: Merhaba, Maalesef elimizde şu an dikdörtgen kutu mevcuttur.

Soru: Kaplama mı?
Cevap: Merhaba, 925 ayar orijinal gümüştür ürünlerimiz

Soru: 23 cm yapılabilir mi..
Cevap: Merhaba, maalesef hayır efendim. Teşekkür ederiz.

3mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5019 Görseller

3mm Gurmet 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5019 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü