3w Moncton 3pr Erkek Haki Outdoor Ayakkabı 101399612 Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Dilara

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,220
0
0
3w Moncton 3pr Erkek Haki Outdoor Ayakkabı 101399612 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
3w Moncton 3pr Erkek Haki Outdoor Ayakkabı 101399612 Şu Anki Satış Fiyatı 1038.09 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

3w Moncton 3pr Erkek Haki Outdoor Ayakkabı 101399612 Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

3w Moncton 3pr Erkek Haki Outdoor Ayakkabı 101399612 Hakkında yaklaşık 20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

3w Moncton 3pr Erkek Haki Outdoor Ayakkabı 101399612 Teknik Bilgiler

Hafif TabanHafif taban formu ayak hareketlerine uyum sağlayarak özgürce adım atabilmeyi mümkün kılarken aynı zamanda outdoor etkinliklerde kullanıma uygun yapısı ile zemine güçlü bir şekilde tutunabilir.Güçlü BağcıklarDestekleyici özellikleri ile ayağa ve bileğe binen yükü minimize edebilen outdoor ayakkabı güçlü bağcıklara sahiptir. Kampçılık, yürüyüş gibi etkinliklerde sık sık açılması önlenecek şekilde tasarlanır.Sade TasarımSade tasarım çizgilerine sahip olan ayakkabı outdoor etkinliklerin yanı sıra günlük kullanım için de tercih edilebilir.Kumaş Dış YüzeyKumaş malzeme ile desteklenen dış yüzeyde yer alan minik zarlar tasarımın nefes almasını sağlayarak sıcak havalarda kullanımı rahatlatır.Outdoor RahatlığıFarklı hava koşullarında kullanım için özel olarak tasarlanan ayakkabı modeli outdoor etkinliklerinde maksimum konfor elde etmenizi sağlar.ConnectProf © tarafından yayınlanmıştır.>

3w Moncton 3pr Erkek Haki Outdoor Ayakkabı 101399612 Ürününün Satıcısı, Lumberjack 3w Moncton 3pr Erkek Haki Outdoor Ayakkabı 101399612 ürününü 1038.09 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

3w Moncton 3pr Erkek Haki Outdoor Ayakkabı 101399612 Ürünü Kullananların Görüşleri
1038.09 Tl ye satışta olan 3w Moncton 3pr Erkek Haki Outdoor Ayakkabı 101399612 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: ürün çok kötü tavsiye etmiyorum taban kısmı ile sorun yaşadım taban açılıyor
İsim: **** ****
Tarih: 17 Eylül 2024
Beden: Beden:43
Satıcı: EVKOLİK

Yorum: Babama almıştım çok beğendi ve tam oldu ayağına, tam numaranızı alabilirsiniz.
İsim: Asuman T.
Tarih: 11 Kasım 2023
Beden: Boy:172cm
Satıcı: athleticzone

Yorum: Ben sevdim yeşil haki tonunu sevdiğimden benim için mükemmel uyum
İsim: A** g** B**
Tarih: 18 Haziran 2024
Beden: Beden:45
Satıcı: Etichet

Yorum: güzel kaliteli bir ayakkabı
İsim: Z** G**
Tarih: 09 Şubat 2024
Beden: Beden:42

Yorum: tam istediğimiz gibi geldi
İsim: F** t**
Tarih: 03 Ağustos 2024
Satıcı: Etichet

Yorum: Kalıbı büyük ve görseldeki kadar şık durmuyor. Yine de fiyatına göre uygun
İsim: Adem K.
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Haziran 2024
Satıcı: Ayakkabı Dünyası

Yorum: Kalıbı tam rengi harika ama göründüğü kadar kaliteli gelmedi yapıştırmaları çok kötü duruyordu sanki markasız gibi malesef iade
İsim: D** S**
Tarih: 04 Mart 2024
Beden: Beden:40
Satıcı: İnstreet

Yorum: 43 numara aldığım ayakkabının içinde 41 numara yazıyor. sanırım çakma bir ayakkabı. kesinlikle tavsiye etmiyorum. zaten çok uzun süre sonra geldi.
İsim: U** A**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Satıcı: EVKOLİK

Yorum: 45 numara haki renk istedim 44 numara siyah renk ayakkabı geldi ne alaka anlamadım niye insanı uğraştırıyosunuz yoksa göndermeyin kardeşim düğün için aldım düğünden sonra gelir artık yenisi yazık
İsim: B** D**
Tarih: 28 Ekim 2023
Beden: Boy:176cm

3w Moncton 3pr Erkek Haki Outdoor Ayakkabı 101399612 Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: tabanı sert midir?
Cevap: Hayır efendim aşırı sert değil. Outdoor üründür. Ayrıca ortopedik tabandır.

Soru: Merhaba.Su geçirir mi? Tabanı nedir?
Cevap: Merhaba efendim su kaydırma özelliği mevcuttur.

Soru: su kecirirmi?kişliqmi?
Cevap: Merhaba efendim ürün mevsimliktir su kaydırma özelliği mevcuttur.

Soru: su geçirmez özellik mevcut mudur
Cevap: Su kaydırma özelliği mevcuttur sadece

Soru: merhaba ! promokodu nasıl kullana bilirm ?
Cevap: Merhaba kupon olarak kullanabilirsiniz

3w Moncton 3pr Erkek Haki Outdoor Ayakkabı 101399612 Görseller

3w Moncton 3pr Erkek Haki Outdoor Ayakkabı 101399612 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü