400ml Pipetli Sevimli Hayvanlar Desenli Tritan Çocuk Su Matarası Ürün Alınmaya Değer Mi

Zeynep

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
600
0
15
400ml Pipetli Sevimli Hayvanlar Desenli Tritan Çocuk Su Matarası En Ucuzu Nerede Bulunur?
400ml Pipetli Sevimli Hayvanlar Desenli Tritan Çocuk Su Matarası Şu Andaki Değeri 499.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

400ml Pipetli Sevimli Hayvanlar Desenli Tritan Çocuk Su Matarası Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

400ml Pipetli Sevimli Hayvanlar Desenli Tritan Çocuk Su Matarası Hakkında yaklaşık 29 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

400ml Pipetli Sevimli Hayvanlar Desenli Tritan Çocuk Su Matarası Detaylı Açıklama

400ml Pipetli Sevimli Hayvanlar Desenli Tritan Çocuk Su Matarası Ürününün Satıcısı, Uzspace 400ml Pipetli Sevimli Hayvanlar Desenli Tritan Çocuk Su Matarası ürününü 499.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

400ml Pipetli Sevimli Hayvanlar Desenli Tritan Çocuk Su Matarası Yorumlar Ve Değerlendirmeler
499.0 Tl ye satışta olan 400ml Pipetli Sevimli Hayvanlar Desenli Tritan Çocuk Su Matarası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
29 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Kızımın okulu için aldım asla akıtma yapmıyor
İsim: N** Ç**
Tarih: 20 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Şehir Online Mağazacılık

Yorum: Çok araştırarak aldım memnun kaldım
İsim: G** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Ağustos 2023

Yorum: Rengi aşırı tatlı kalitesi tartışılmaz asla koku yapmıyor
İsim: N** T**
Tarih: 17 Ağustos 2023
Satıcı: Yeşil Lisans

Yorum: Uzspace farkı muadillerden pahalı fakat bir kez alıp uzun süre kullanabilirsiniz
İsim: s** ş**
Tarih: 25 Ağustos 2023

Yorum: 3. kez aynı modelden alıyorum. Kesinlikle koku yapmıyor. Bu kez desenli üretilmesi çok tatlı olmuş bizim için de değişiklik oldu🌸
İsim: **** ****
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: ürün güzel kaliteli ama akıtıyor
İsim: F** B** A**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Sorunsuz teslim edildi tavsiye ederim
İsim: G** Y**
Beden: 16 Eylül 2023

Yorum: Kalitesi çok güzel 2inci alışımız
Tarih: 11 Haziran 2024
Satıcı: KALEM KIRTASİYE -ANTALYA

Yorum: Daha kullanmadık ama hızlı teslim edildi
İsim: B** A**
Beden: 27 Ağustos 2024

Yorum: Güzel gayet başarılı
İsim: Ö** T**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: gayet güzel kalitesi tartışılmaz
Tarih: 14 Eylül 2023

Yorum: sporda kullaniyor
İsim: E** T**
Beden: 24 Mart 2024

Yorum: koku yapmayan güzel sağlam bir ürün
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: Kaliteli, 1 yaşındaki kızım bayıldı👼🏻
İsim: F** T**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Çok tatlı suluk 2 yaşındaki kızıma aldım kendisi açıp kapatabiliyor memnunum
İsim: M** İ**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Satıcı: SEYFİ KIRTASİYE E-TİCARET

Yorum: Aynı marka anasınıfına giden oğluma almıştım. Kızımda 2 yaşına gelip pipet kullanmayı öğrenince aldım kesinlikle koku yapmıyor
İsim: Merve Ç.
Tarih: 09 Ekim 2023

Yorum: Çok beğendim
İsim: M** E**
Tarih: 24 Ekim 2023

Yorum: Çok severek kullandığımız bir ürün
İsim: A** Ş**
Tarih: 07 Eylül 2023

Yorum: uzspace kalitesi. ne koku ne akıtma yaptı. çok beğendi kizim
İsim: Ö** S**
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: Daha önce de bu marka kullanmıştık sonrasında farklı markalar denedik ama tekrar bu markaya döndük, sadece boyutu bir tık küçük ama akıtmadığı için tercih ettim.
İsim: D** Ö**
Beden: 07 Eylül 2023

Yorum: Sürekli bu markanın suluğunu alıyorum akıtma bozulma kırılma asla yapmadı. Kaybolma dışında birşey olmuyor
İsim: T** K**
Tarih: 14 Eylül 2023

Yorum: Ürün görsel olarak cok güzel ve asla koku yapmıyor fakat damlatıyor
İsim: Ayşe D. D.
Tarih: 31 Ekim 2023

Yorum: 2 yaşındaki kızım çok sevdi ürün gerçekten kaliteli güzel paketlenmişti satıcıya teşekkürler 🙏🏼
İsim: S** G**
Tarih: 30 Ağustos 2024

400ml Pipetli Sevimli Hayvanlar Desenli Tritan Çocuk Su Matarası Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Merhaba plastik malzemesi 7 diyo en tehlikeli numara değil mi ?
Cevap: Efendim 7 numara zararlı değildir, 7 numara geri dönüşümü en zor plastiktir bu sebeple kötü bilinir. Geri dönüştürlmesinin zor olmasının sebebi ise kimyasal ve fiziki direnci yüksektir. Bundan dolayı tritan mataralar içinde ki sıvıya madde geçirmez. Örnek vermek gerekirse polikarbonat ucuz mataralar içine sıcak sıvı koyduğunuz zaman BPA geçişi yapabilir. Avrupa ve ABD de polikarbonat mataralar yasaklanmıştır, bunun yerini ise Tritan almıştır, biberon, matara ve tıbbi ekimanlarda sadece Tritana izin verilmektedir. Bu ürünler ithalatına 40 testten geçerek izin veriliyor, bu sağlık testleri avrupa birliği standartlarında, zaten zararlı olsa ülkeye dahi giremez. Tüm dünyada 7 numaralı Tritan kabul görmüştür, Başta da dediğimiz gibi plastik numaraları bir sağlık numaralandırılması değil, geri dönüşüm sınıflandırmasıdır. Tritan sert ve dayanklı yapısında olduğundan 7 numarada yani en zor dönüştürülen hem Tıbbi hemde Gıda sınıfı plastik olarak geçer. Bilime ve bize güvenebilirsiniz. Daha fazla detay isterseniz severek anlatacağız.

Soru: Kaç yaştan itibaren kullanılabilir?
Cevap: 3 yas ve uzeri rahatlikla kullanabilir efendim

Soru: Kapak açılma mekanizması nasıl?
Cevap: İttirmeli efendim

Soru: Merhaba plastik numarasını öğrenebilir miyim
Cevap: Tritan hammadde Amerikan Eastman firmasının ürettiği BPA içermeyen sağlığa zararı olmayan hammaddedir. Yeni Üretilen bu hammadde, hammadde sembolleri içerisinde uluslararası yetkili kurumlar tarafından 7 numara ( Diğer ) katagorisine eklenmiştir.

Soru: Mrblar ürünün kapağında şehir mi yazıyor nedir o etiket anlayamadım normalde yok öyle bir yazı
Cevap: Merhabalar, Hayır böyle bir yazı yok. Ürünü trendyola ilk yükleyen firma görsel üzerinde oynama yaparak kendi logosunu eklemiş. Bu sebeple öyle gözüküyor. Mutlu günler dilerim :)

Soru: Pipet çekim ucu yumuşak mı orta sertlikte mi? Kızım yeni yeni kullanmaya başlıyor diğer markalrdan memnun kalmadık
Cevap: Merhaba efendim Sertliği ortadır. Çocuğunuz için uygun olabilir çünkü diğer müşterilerimizde bu modelden çok tercih etmektedir.

Soru: Merhaba, boyuna asmak için aparatı var mi acaba? Varsa göndermeniz mümkün müdür?
Cevap: bu model de askı yok efendım askılı bır model ıstıyorsanız yardımcı olabılırım lınk paylasabılırım

Soru: Merhaba bu modele uyumlu pipet hangisi acaba? Ben almştm fakat akıtma yapıyor pipetten kaynaklı olabilir mi?? Yorumlarda akıtma yapılmadığı söyleniyor ama maalesef akıtma yapıyor
Cevap: Merhaba, uzspace yedek pipet yazın aramaya karşınıza çıkar. Ancak şunu belirtelim, ürün havaa deliğinden su damlatıyors normaldir. Lütfen pipetli ürünleri dik şekilde kullanmaya gayret gösterin, tıpkı meyve suyu kutusu mantığı.

400ml Pipetli Sevimli Hayvanlar Desenli Tritan Çocuk Su Matarası Ürün Resimleri

400ml Pipetli Sevimli Hayvanlar Desenli Tritan Çocuk Su Matarası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü