48 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti ,ağırlık Seti , Fitness Seti Alınmaya Değer Mi ?

Asya

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,186
0
5
48 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti ,ağırlık Seti , Fitness Seti Fiyatına Göre Alınır Mı?
48 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti ,ağırlık Seti , Fitness Seti Anlık Fiyatı 1145.94 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

48 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti ,ağırlık Seti , Fitness Seti Alanlar Memnun Mu?

48 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti ,ağırlık Seti , Fitness Seti Hakkında yaklaşık 707 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

48 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti ,ağırlık Seti , Fitness Seti Ürün Detayları

48 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti ,ağırlık Seti , Fitness Seti Ürününün Satıcısı, Mocca Style 48 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti ,ağırlık Seti , Fitness Seti ürününü 1145.94 Tl'den Satılmaktadır.

48 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti ,ağırlık Seti , Fitness Seti Yorumlar Ve Değerlendirmeler
1145.94 Tl ye satışta olan 48 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti ,ağırlık Seti , Fitness Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
707 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: kargo paketlemesi düzenliydi sağlam şekilde 3 günde elime ulaştı indirimdeyken aldım kaliteli erkek kardeşime aldım😍
İsim: n** k**
Tarih: 12 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Mocca Home

Yorum: çocuklarim için aldım gayet memnunum.tesekkurler
İsim: Zehra T.
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: kardeşim için aldim gayet sağlam ve hızlı geldi
İsim: **** ****
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: arkadsim 8cin. aldik hizli kargo
İsim: b** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Ağustos 2023

Yorum: Ürün sağlam ve temiz geldi günlük sporumu formda kalmak için yqpıyorum gayet iyi
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: abi çok iyi ya malzemeler hızla elimize ulaştı paketleme de gayet iyiydi. üst üste toplayinca yerde kaplamiyor. salona her ay para vercegime evin odasını salona çevirmiş oldum :) tavsiye ederim
İsim: Z** Ö**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: paketleme güzel yapılmış herhangi bir sorun yaşamadım kargoda hızlı geldi teşekkürler
İsim: K** K**
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: oğlum için aldık çok beğendi severek kullanıyor
İsim: G** K**
Tarih: 05 Aralık 2023

Yorum: sağlam geldi. gayet kullanışlı teşekkürler👏 spor odamızın demirbaşı oldu 💯
İsim: berivan A.
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: Ürün hasarsız ve sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Beklentimi de fazlasıyla karşıladı. Satıcıya teşekkür ederim.
İsim: G** G**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: abim için sipariş ettim abim memnun olduğunu söyledi baya kaliteli görünüyor teşekkür ederim satıcı ve elbette Trendyola
İsim: Z** S**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: Ürün güzel paketlenmişti ve sağlam geldi. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz arkadaşlar
İsim: Mehmet R. Ö.
Tarih: 10 Ocak 2024

Yorum: urun ayni gorselle, sorunsuz geldi oglum severek kullaniyor
İsim: G** O**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Mayıs 2023

Yorum: urun çok güzel salona vereceğim parayla evde spor yapıyorum
Tarih: 17 Eylül 2023

Yorum: teşekkür ederim paketleme cok guzel ve hersey birebir ayni
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: ürün eksik gelmiş 😭 kimseye tavsiye etmiyorum iyi hadi gitmek istiyorum ya da eksikleri tamamlayayın
İsim: S** H**
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: Evde iş görecem ürün
İsim: Ömür a. E.
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Önce ürün eksik geldi sonra ilgilendiler güzel ama z bar eksikdi gelen ürün çizik boyası atmış ve tutacak yerleri plastik ağırlık bağlanacak noktalar iki punto kaynakla özensiz tutturulmuş kalitesiz bir ürün geldi. Önce gelen malzemelerle aynı kalitede gelmedi. Bir daha iade ile uğraşmak istemedim ama hiç sağlam değil.
İsim: Tansu İ.
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: gayet kullanışlı ve güzel
İsim: A** Y**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: ürün elime hasarlı ve kg si eksik ulaştı paketlemesi çok kötü yapılmış ve boyası çok kalitesiz parasını haketmiyor almamanızı tavsiye ederim
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: Kullanışlı ama ikinci el alınsa daha ucuza gelir
İsim: İ** Y**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: kargom eksiksiz ve çok hızlı geldi
İsim: A** S**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: ürünler 48 kg diye aldım ama üzerindeki rakamları toplayınca 40 kg cikiyor tek tek tartinca 37 kg cikiyor .demirlerin boyası kalkmış. tavsiye etmem

Yorum: Hem eksikti hemde çok kalitesizdi
İsim: r** t**

Yorum: Süper artık spor salonlarına para yedirmiyeceğim😊
İsim: Ahmet Y.
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Fiyat performans ürünü.
İsim: K** E**

Yorum: ağırlık plakalarını demirlere taktığınız zaman tekerler gibi dönüyor, konsantre bozuluyor önermem.

Yorum: Ürün fiyatına göre gayet güzel, ağırlıkar sağlam, tek eksi yanı dambıl barlarının tutma yerlerinde ki plastik ele batıyo onu da zımpara ile çözdüm
İsim: i** ü**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: cok güzel ve çok kaliteli geldi tüm ürünlerine bayıldık gerçekten tavsiye ediyorum set olarak çok iyi bence hiç düşünmeden alın 10 üzerinden 10 puan veriyorum
İsim: n** v**
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: evde spor yapmak için gayet yeterli keşke 2,5 lar yerine 2 tane daha 7,5 olsaydı
İsim: Y** D**
Tarih: 19 Temmuz 2023

48 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti ,ağırlık Seti , Fitness Seti Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Merhaba hangi ilden gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba İzmir'den gönderiyoruz.

Soru: Z bar ve düz bar demirden mi yoksa poda mı plastik
Cevap: Z barda uzun 150 cm barda kısa barlarda çelik çekme borudur.

Soru: halterler demirmi
Cevap: Barlarimiz özel çelik çekme boru olup elektrostatik siyah boyalıdır. 150 cm uzun barımız, 120 kg ağırlığa kadar test edilmiştir ve sorunsuz taşımaktadır.

Soru: bir bara kaç adet takiliyor
Cevap: Merhaba uzun bara 10 adet, Z bara 8 adet, kısa bara 4 adet plaka takabilirsiniz.

Soru: ağırlıkların adetlerinde herhangi bir kg sorunu yaşamam değil mi mesla 10 kilo olan bir ağırlık 9 küsür gelmez değil mi teşekkürler
Cevap: 10 kg lik agirligimiz yoktur. Urunler +-%5 tolerans dahilindedir

Soru: merhaba, ürünün paketleme ile bir ağırlığı ne kadar olucak?
Cevap: Merhabalar İki koli ve bir bar seti olarak üç parça gönderilmektedir

Soru: Merhaba 150 cm olan düz barda tutma yerleri arası kaç cm acaba bench sehpası var deltanın onun için soruyorum
Cevap: Merhaba 65 cm. dir.

Soru: Nerden gonderiyorusunuz
Cevap: Merhaba İzmir'den gönderiyoruz.

Soru: uzun bara kaç kg takabiliyoruz
Cevap: Uzun bara bu setin hepsini takabilirsiniz

Soru: Ürün nerden gönderiliyor
Cevap: İzmir'den gönderiyoruz.

Soru: içi kum mu harç mı
Cevap: Ağırlık plakalarımız 1. Kalite plastik kaplama olup, içi özel harç dolguludur.

Soru: bütün ağırlıklar hepsi birden takılabiliyormu yani sığar mı?
Cevap: Merhaba uzun barın 10 adet/120 kg,, Z barın 8 adet 80 kg., kısa barın 4 adet/50 kg taşıma kapasitesi vardır.

Soru: demir mi içindeki kum mu
Cevap: merhaba ürün vnily plastik içeriği betonlaşan özel harç dolgudur

Soru: Ağırlıklarda ne kadar sapma payı var birde uzun süreli kullanılabilir mi bir garantisi varmı? İyi günler
Cevap: Merhaba %4-5 artı veya eksi toleransı vardır. 1 yıl garantilidir. Uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Soru: merhabalar paketlerden koliler üzerinden mi paketliyorsunuz ? kaç paket koliye sığıyor evde yer kaplamamasi için soruyorum.
Cevap: merhabalar 45 kg set 2, adet 7,5 kg plaka 2 adet 5 kg ve 6 adet 2,5 kg palak bulunmaktadır ağırlık olarak ve 2 koli şeklinde gönderilmektedir saygılar

Soru: sa, barlar kac kg Z bat uzun bar ve kısa bar ?
Cevap: Uzun bar 1.6 kg kısa bar 1.3 kg kısa barlar .400 gr

Soru: Tek bar satiyormusunuz dumbell için bir de klips
Cevap: Merhaba tek bar satışımız bulunmaktadır yanında yay gönderilmektedir.

Soru: halter mm si ne kadar
Cevap: Merhaba 28 mm.dir.

Soru: barların ağırlık takılan kısımlarını çıkartırsak uzunlukları kaç oluyor. yani elle tutabilecegimiz kısımlar?
Cevap: Uzun bar yaklaşık.90 cm Z bar yaklaşık 70 cm

Soru: bendeki ağırlıklarında delikleri 28mm sanırım uyar
Cevap: Merhaba bizim urunlerde 28 mm olarak tasarlanmıştır Saygilarimizla

48 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti ,ağırlık Seti , Fitness Seti Ürünün Detaylı Resimleri

48 Kg Z-barlı Megaset Halter Seti Ve Dambıl Seti ,ağırlık Seti , Fitness Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü