4D SuperPro Titreşimli Egzersiz Spor Masaj Sıkılaşma Zayıflama Selülit Osilasyon Vibration Plate En Düşük Fiyat Nerede ?

Esra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
332
0
0
4D SuperPro Titreşimli Egzersiz Spor Masaj Sıkılaşma Zayıflama Selülit Osilasyon Vibration Plate En Ucuzu Nerede Bulunur?
4D SuperPro Titreşimli Egzersiz Spor Masaj Sıkılaşma Zayıflama Selülit Osilasyon Vibration Plate Şu Andaki Değeri 16999.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

4D SuperPro Titreşimli Egzersiz Spor Masaj Sıkılaşma Zayıflama Selülit Osilasyon Vibration Plate Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

4D SuperPro Titreşimli Egzersiz Spor Masaj Sıkılaşma Zayıflama Selülit Osilasyon Vibration Plate Hakkında yaklaşık 6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

4D SuperPro Titreşimli Egzersiz Spor Masaj Sıkılaşma Zayıflama Selülit Osilasyon Vibration Plate Ürün Hakkında Bilgi

4D SuperPro Titreşimli Egzersiz Spor Masaj Sıkılaşma Zayıflama Selülit Osilasyon Vibration Plate Ürününün Satıcısı, metafit 4D SuperPro Titreşimli Egzersiz Spor Masaj Sıkılaşma Zayıflama Selülit Osilasyon Vibration Plate ürününü 16999.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

4D SuperPro Titreşimli Egzersiz Spor Masaj Sıkılaşma Zayıflama Selülit Osilasyon Vibration Plate Kullanıcı Geri Bildirimleri
16999.0 Tl ye satışta olan 4D SuperPro Titreşimli Egzersiz Spor Masaj Sıkılaşma Zayıflama Selülit Osilasyon Vibration Plate Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Ürünü beğendim kullanmaya başladım bile fitness sporları bu ürün ile çok daha iyi oluyor ve Bluetooth ile müzik eşliğinde harika spor yapıyorum . işe yarayacağını düşünüyorum. ❤
İsim: A** Y**
Tarih: 16 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MetaFit

Yorum: Ürün çok güzel keyifle kullanıyorum. Ürüne 5 YILDIZ verilir. Sorun ben aldıktan bir kaç hafta sonra fiyatının 10.000 TL düşmesi…. Çok büyük miktar. Satıcıyı bu davranışından ötürü kınıyorum madem ürünün fiyatı bu neden daha pahalıya satıyorsunuz? Bu kadar kısa sürede bir ürün 10. 000 TL düşer mi?
İsim: Aylin Ç.
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Ürünü siparişten 1 gün sonra teslim aldım çok memnun kaldım tavsiye ederim hem cihaz çok kaliteli hem trendyoldan çok memnun kaldım.Tebrik ederim
İsim: S** S**
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: Ürün hakkında fazla yorum yok diye tereddüt etmiştim ama şimdi keşke daha önce alsaydım diyorum. Ürün çok güçlü tüm vücudu çalıştırıyor. Videolarda göründüğü gibi değil çok etkili ve sessiz. Kargo hızlıydı ve güzel paketlenmiş tavsiye ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: MÜKEMMEL BİR MAKİNA. GELİR GELMEZ ACIP KULLANDIM. ETKİSİNİ VE GÜCÜNÜ İLK KULLANIMDA HİSSEDİYORSUNUZ.. BU SATICIDAN ALDIĞIM 2. ÜRÜN HERŞEY LERİ 10 NUMARA👍
İsim: C** S**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Çok kullanamadım ama işe yarıyor
İsim: **** ****
Tarih: 02 Eylül 2024

4D SuperPro Titreşimli Egzersiz Spor Masaj Sıkılaşma Zayıflama Selülit Osilasyon Vibration Plate Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: kaç motorlu acaba
Cevap: Merhaba bu modelde 3 adet motor bulunmaktadır. 1 adet yatay salınım motoru 200W - 1 adet dikey salınım motoru 200W - 1 adet tireşim motoru 100W

Soru: çok ses çıkartıyormu acaba?
Cevap: Merhaba sessiz çalışmaktadır sizi veya komşumuzu rahatsız etmez bulunduğu ortama titreşim vermez. Yalnızca üzerinde bulunan kullanıcıyı çalıştırmaktadır.

Soru: kullanım kılavuzu türkçemi
Cevap: Merhaba ürünler ithal olduğu için kullanım kılavuzu İngilizce olarak geliyor. Kullanımı çok kolay olmakla birlikte profilimizde bulunan videolardan kullanımına dair bilgileri görüntüleyebilirsiniz

Soru: müzikli mi ürün
Cevap: Merhabalar, evet Bluetooth bağlantısı ile müzik dinleyebilirsiniz.

Soru: kaç kg ürün
Cevap: Merhaba 17Kg ağırlığı var ve 150kg taşıma kapasitesine sahip

Soru: merhaba ürünün destek ipi varmı
Cevap: Merhaba evet kutu içerisinden 1 adet ürün, 1 adet kumanda, 2 adet egzersiz lastiği ve 1 adet güç kablosu çıkmaktadır

Soru: merhaba görselde tutmak için aparat gözükmüyor ipleri varmıdır
Cevap: Evet efendim.. Kutu iceriğimiz-OSİLASYON CİHAZIMIZ elektrik kablosu, ipleri, kumandası ve kitapcık dır.

Soru: zayıflamak istiyorum faydası var mi
Cevap: Merhaba, düzenli kullanımda sıkılaşabilir ve kilo verebilirsiniz. Her gün yemekten 1 saat sonra 10 dakika kullanmanızı tavsiye ediyoruz

Soru: kaç kg ya kadar taşıyor üzerinde
Cevap: Bu mofelimiz max 150 kg taşıma kapasitesine sahip dir efendim

Soru: Motor gücü kaç
Cevap: Merhaba bu modelde 3 adet motor bulunmaktadır. 1 adet yatay salınım motoru 200W - 1 adet dikey salınım motoru 200W - 1 adet tireşim motoru 100W

Soru: en iyisi anladigim kadariyla bu mu en guclu olani?
Cevap: Merhaba, evet en iyisi ve en güçlü olan model SuperPro

Soru: kalori göstergesi varmı
Cevap: Merhaba, ürünün Hız, Program ve Kalori göstergelerini ekran üzerinde görüntüleyebilirsiniz

Soru: 12 yaşındaki kızım kullanabilirmi
Cevap: Merhaba evet kullanım sağlayabilir

Soru: 2D 4 D vs bunlar neyi ifade ediyor
Cevap: Merhaba, 2D yalnızca dikey osilasyon 3D Dikey ve yatay osilasyon 4D Dikey, Yatay ve titreşim masaj modu bulunan ürünlerde verilen sınıflandırma isimleridir.

Soru: Günde 10 dk fazla kullanmak olmazmı peki?neden 10 dk ve 10 dk da ne kadar verım ala bılırızkı?
Cevap: Merhaba yemekten 1 saat sonra 10 dakika kullanıyor olmanız yeterli olacaktır. Günde 30 dakikaya kadar kullanabilirsiniz her yemek sonrasında. Ürün 10 dakika otomatik programlıdır ve tahmin ettiğinizden daha güçlü bir çalışma sistemine sahip, alacağınızı verimi ancak deneyimlediğiniz zaman anlayabilirsiniz. Sağlıklı Günler

Soru: 2D 3 D 4D ne demek
Cevap: Merhaba, 2D yalnızca dikey osilasyon 3D Dikey ve yatay osilasyon 4D Dikey, Yatay ve titreşim masaj modu bulunan ürünlerde verilen sınıflandırma isimleridir.

Soru: Merhaba kaç kilo için uygundur 120kg insan çıkabilir mi
Cevap: Merhaba 150kg taşıma kapasitesine sahip

Soru: Merhaba ürün ölçüleri nedir ?
Cevap: Merhaba, 78x42x15 cm

Soru: merhaba ürün sarjlimi yoksa elektriklimi
Cevap: Merhaba güç kablosu ile elektriğe bağlı olarak çalışmaktadır.

Soru: titreşim masaj dediğiniz ne . zaten titreşim ile olmuyormu bu modlar
Cevap: Titreşim yalnızca tüm tabakanın yukarı aşağı hareket etmesiyle oluşuyor, osilasyon tabakanın bir tarafı aşağı inerken diğer tarafının yukarı çıkması işe gerçekleşiyor. Sizlere otomatik olarak step hareketini yaptırmayı sağlıyor efendim

4D SuperPro Titreşimli Egzersiz Spor Masaj Sıkılaşma Zayıflama Selülit Osilasyon Vibration Plate Ürünün Fotoğrafları

4D SuperPro Titreşimli Egzersiz Spor Masaj Sıkılaşma Zayıflama Selülit Osilasyon Vibration Plate En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü